В Украине готовится частичная мобилизация

Лично вам пришла повестка?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1951
З огляду на історію нашого спілкування, цікаво взнати чому немає бажання
Я занадто старий для того, щоб будувати військову кар'єру. І мені подобається моя цивільна спеціальність.
 
Это бюджет нашей обороны. 102 миллиарда гривен только на Вооруженные силы Украины. Мы на 30% в среднем поднимаем заработную плату нашим воинам. Я понимаю, что это кому-то не нравится, но мы это сделаем,
– сказал Пашинский.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Почему никто служить не идет из ХФорума? Такие деньжищщи предлагают новобранцам. Походу BigBrother уже раздел не модерирует :)
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Почему никто служить не идет из ХФорума? Такие деньжищщи предлагают новобранцам. Походу BigBrother уже раздел не модерирует :)

Патриот, никогда за деньги служить не будет.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Почему никто служить не идет из ХФорума? Такие деньжищщи предлагают новобранцам. Походу BigBrother уже раздел не модерирует :)
Взагалі то служити з ХФ теж йдуть, знаю хфорумчан, які служать.
І я давно вже не модерую ХФ. А що, треба?
 
Сколько можно уже воевать...
 
я так понимаю, и тем ,у кого контракт заканчивается, тоже отсрочка идёт на неопределённое время.
Офіційних роз'яснень ще нема, вигадувати не хочу. Я навіть дні не рахував і до цього.

На Азове кацапы нашим в лицо харкнули,наши молча утерлись
А вы тут все стратегиями меряетесь: разрабатываете планы эвакуации и мобилизации,контратаки и падения кремля...
Самим не смешно с пустого в порожнее переливать?
На тебе взагалі можна сцяти, стратегу хфорумний. Ти ще й радо обличчя підставиш.
 
мужчины, кто имеет мнение, магазины от РПК насколько уждобны в применении с Ак-74?
 
мужчины, кто имеет мнение, магазины от РПК насколько уждобны в применении с Ак-74?

Мав змогу більше взяти, але завжди таскав саме єдин, примкнений. Всі інші -звичайні. Одного разу дуже допомогло.
Якщо під них є підсумки, то можна більше. Тошо магазини теж мають вагу. Краще патрони, ніж пластмасса. Ці магазини не дуже зручні. Якщо купуєш, я б краще подивився китайського равлика на 75-100
 
Мав змогу більше взяти, але завжди таскав саме єдин, примкнений. Всі інші -звичайні. Одного разу дуже допомогло.
Якщо під них є підсумки, то можна більше. Тошо магазини теж мають вагу. Краще патрони, ніж пластмасса.
я такої ж думки , дати перший шквальні черги з великого магазину , потім вже звичайні на 30 патриків приміняти . ніколи в руках відверто кажучи не тримав, як воно в позиції лежа..
 
я такої ж думки , дати перший шквальні черги з великого магазину , потім вже звичайні на 30 патриків приміняти . ніколи в руках відверто кажучи не тримав, як воно в позиції лежа..

Погано лежа. Та воно и з 30 не фонтан. Тому сошки придумали :)

Шквальні черги то таке, але коли ти не рахуєш приблизно набої, і маєш залишится без них, а перезаряджати ніколи...не дадуть...тут 45 витягує. Але це поодинокий випадок
 
Погано лежа. Та воно и з 30 не фонтан. Тому сошки придумали :)

Шквальні черги то таке, але коли ти не рахуєш приблизно набої, і маєш залишится без них, а перезаряджати ніколи...не дадуть...тут 45 витягує. Але це поодинокий випадок

:)
 
Назад
Зверху Знизу