Есть ли веломастерская на Алексеевке?

Статус: Offline
Реєстрація: 31.01.2007
Повідом.: 1933
Есть ли веломастерская на Алексеевке?

Может кто встречал такую, можно в личку, а то сочтут за рекламу еще :D
 
На Алексеевской рынке выполняют простые работы. Естественно, воздушную вилку там не переберут.
 
Я как то делал возле Галлактики на 23 августа
 
Всем спасибо, на 23 августа видимо дорога, там штуки 4-5 и мастерских и магазов с запами.
 
На 23 Велопланета возле Довженка, Драг в подвальчике Грандтекстиля, на Деревянко - напротив церкви в пятиэтажке мастерская и возле пожарки мастерская.
 
Ох, тупо не розумію тих, хто елементарно перемикачі підлаштувати не може. Ну хай аморт перебрати, але абсолютно елементарні дії.
 
не розумію тих, хто елементарно перемикачі підлаштувати не може.
По собі можу сказати, що ця операція таки може бути досить задроченою - особливо якщо робиш це вперше в житті і нігреця не петраєш поки що у тому, як воно там працює :) Колись замалим не посивів, намагаючись налаштувати 9-рик після "купань" у грозу: ну хто ж знав, що попадання лепу під кріплення тросика на перемикачі, який на кляті 2 міліметри збільшив плече обертання важеля, може призвасти до такої ідіотської роботи механіки! :D
 
По собі можу сказати, що ця операція таки може бути досить задроченою - особливо якщо робиш це вперше в житті і нігреця не петраєш поки що у тому, як воно там працює :)

Youtube не только котиков показывает. Я даже не могу представить узел велосипеда, который бы не разобрали/перебрали ютубчерята.
 
Могёт и показывает, хз. Но у меня тогда интернет дома был 36 кбит/с максимум, жопорез от МТС :)

Ну так ми ж про сьогодні говоримо. Сьогодні у кожного є інет, да й вузли велосипеда стали "простіші". З тими ж перемикачами проблеми можуть бути лише при купівлі таких, що тупо мають різний крок - срам манеток та шиманівських перемикачів задніх, наприклад.
Ну а якщо людина фізично не може зрозуміти як працює перемикач - що, коли затягує вище, треба відпустити трос, що для відпускання тросу треба бовт мікроналаштування вкрутити - ну гуманітарії, блондинки чи олені. Що з них взяти...
 
Кажется, называется Пантера, возле перекрестка окружной и Метро. Там прокат и велоремонт.
 
Велостиль лучше всего
 
Лучше всего самому обслуживать.
 
На Алексеевском рынке, со стороны проспекта Победы есть.
 
Велостиль лучше всего

далековато от алексеевки

Лучше всего самому обслуживать.

:рл:

На Алексеевском рынке, со стороны проспекта Победы есть.

какие-то они стремные :D
 
Назад
Зверху Знизу