Наш город разбирают по частям!

Городу нужен Макаренко?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    50
Форма подачи? Вы практически прикрепили харьковчанам ярлык недальновидности, равнодушия и пассивности. Такую форму подачи материала, если вы заметили, используют заказные "сетевые хомячки", для эффекта максимального раздражения. Если Вы человек образованный - не пользуйтесь таким мерзким дешёвым методом, а просто сделайте тему интересной, повествовательной, какой бы невыполнимой эта задача не казалась по нынешним временам. Но Вы же работаете учителем...
Да, согласен, форма подачи не самая приятная, однако такой подачей можно вызвать реакцию...

Вынужден отметить, что интересной тему делать, к сожалению, почти не для кого(( так как никакой конкретики в ходе обсуждения не поступила! Печально констатировать, что Харьков перестает быть именно Харьковом, становясь клоакой где собираются "лускать семки" и возводить Бендеру...город ПАЛ и без боев!!! И мы добили его своим невежеством и безразличием!
 
Людям, населяющим Харьков, не то что памятники - им бы в унитаз при нужде попадать.. на праздники полгорода полуголые пьяные ходят по улицам - больше особо ничего и не надо. Объясните ему, что такое памятник и зачем он нужен?

20174-230333-1c9d514b826e2437bd77380e79d87e3b.jpg
 
Нацистська чим краще?! Це риторичне питання...

Я бачу, що не знаєте! Тому що для Вас Антон Семенович лише "комуняка"... але в партію Він так і не вступив, тому комуністом не був!
Ось що за звичка у людей - виривати слова з контексту і усе перекручувати. Я десь написав хоч слово про Макаренка? Я писав лише про "холодильник" на радянській, що це пережиток минулого.
А щодо Макаренка - так, він визнаний у Європі а може і у світі педагог, зробив не мало корисного, зокрема у сфері виховання малолітніх злочинців. Але те, що він був співробітником НКВС, хоч і не довго, не робить йому честі.

Харьков перестает быть именно Харьковом, становясь клоакой где собираются "лускать семки" и возводить Бендеру
А ось Бандера якраз, вартий того, щоб пам'ятник йому стояв у кожному українському місті! Просто багато хто досі живе штампами породженими червоною бидло-пропагандою. Нам навязують чужих героїв, чужу культуру, чужу історію, а наших героїв називають “нацистами”, “посібниками фашистів”, “колабораціоністами”. Але це наша земля, і тільки нам вирішувати, хто достойний поваги і памяті, а хто – вічної ганьби.
 
Да, согласен, форма подачи не самая приятная, однако такой подачей можно вызвать реакцию...

Вынужден отметить, что интересной тему делать, к сожалению, почти не для кого(( так как никакой конкретики в ходе обсуждения не поступила! Печально констатировать, что Харьков перестает быть именно Харьковом, становясь клоакой где собираются "лускать семки" и возводить Бендеру...город ПАЛ и без боев!!! И мы добили его своим невежеством и безразличием!

Уверен - это лишь часть полной картины. Другую (лучшую) сторону, я предпочитаю подкреплять медленно, но верно. В реальности. И негромко. Результат сам за себя скажет, или люди, своей реакцией. Тут я полностью согдасен с фразой В.И.Ленина: лучше меньше - да лучше.
 
Ось що за звичка у людей - виривати слова з контексту і усе перекручувати. Я десь написав хоч слово про Макаренка? Я писав лише про "холодильник" на радянській, що це пережиток минулого.
А щодо Макаренка - так, він визнаний у Європі а може і у світі педагог, зробив не мало корисного, зокрема у сфері виховання малолітніх злочинців. Але те, що він був співробітником НКВС, хоч і не довго, не робить йому честі.


А ось Бандера якраз, вартий того, щоб пам'ятник йому стояв у кожному українському місті! Просто багато хто досі живе штампами породженими червоною бидло-пропагандою. Нам навязують чужих героїв, чужу культуру, чужу історію, а наших героїв називають “нацистами”, “посібниками фашистів”, “колабораціоністами”. Але це наша земля, і тільки нам вирішувати, хто достойний поваги і памяті, а хто – вічної ганьби.
Був би співробітником гестапо було б краще...

Але ж, шановний, я не кажу про "холодильник" і це для мене не головне, а ось монумент А.С.Макаренко я вважаю важливою культурною спадщиною, тому що він народився у Харківській губернії, та працював у нашому місті (області)!!!

Ось що за звичка у людей - виривати слова з контексту і усе перекручувати. Я десь написав хоч слово про Макаренка? Я писав лише про "холодильник" на радянській, що це пережиток минулого.
А щодо Макаренка - так, він визнаний у Європі а може і у світі педагог, зробив не мало корисного, зокрема у сфері виховання малолітніх злочинців. Але те, що він був співробітником НКВС, хоч і не довго, не робить йому честі.


А ось Бандера якраз, вартий того, щоб пам'ятник йому стояв у кожному українському місті! Просто багато хто досі живе штампами породженими червоною бидло-пропагандою. Нам навязують чужих героїв, чужу культуру, чужу історію, а наших героїв називають “нацистами”, “посібниками фашистів”, “колабораціоністами”. Але це наша земля, і тільки нам вирішувати, хто достойний поваги і памяті, а хто – вічної ганьби.
В мене трохи інша точка зору. Пам'ятник своєму герою ставте там де він був героєм... В Харкові ж тільки (ну, майже) Ваш брат ратує за нього. Я нічого не маю проти ваших переконань, але "Со своим уставом в чужой монастырь не лезь!"

Уверен - это лишь часть полной картины. Другую (лучшую) сторону, я предпочитаю подкреплять медленно, но верно. В реальности. И негромко. Результат сам за себя скажет, или люди, своей реакцией. Тут я полностью согдасен с фразой В.И.Ленина: лучше меньше - да лучше.
Справедливо! С таким положением вещей я солидарен...

от крикунов практического толка нет, но, я не стараюсь докричаться до каждого (это не моя цель)... я лишь хотел увидеть отношение горожан к этому инциденту...и, возможно, получить адекватный ответ...но таковых мало((
 
Я нічого не маю проти ваших переконань, але "Со своим уставом в чужой монастырь не лезь!"
Так річ у тім, що Україна і є цей "монастирь", а як відомо "устав" у монастирі може бути лише один. Це прихожани монастиря можуть бути різні, хто з чистим серцем і вірою, а хто і з неповагою та злом.
 
Просто багато хто досі живе штампами породженими червоною бидло-пропагандою. Нам навязують чужих героїв, чужу культуру, чужу історію, а наших героїв називають “нацистами”, “посібниками фашистів”, “колабораціоністами”. Але це наша земля, і тільки нам вирішувати, хто достойний поваги і памяті, а хто – вічної ганьби.

Ви на майдані, шановний?
Ви себе маєте людиною толерантною, мудрою, людиною, що має право на свою думку та її вільне висловлювання...?
Ви дійсно маєте себе такою людиною?
То хто Вам дав право вказувати іншим, хто якими "штампами" живе, та повинен чи не повинен жити за цими штампами?
Хто дав Вам право на втручання у точку зору літніх людей, які все це, що Ви зараз використовуєте, відбудовували. Бо "незалежне" покоління поки щи аж нічого не збудувало, не організувало, окрім пустого галасу та безпораднього існування за рахунок кабальних кредитів.
Тож, перш ніж про свої права та свободи галас здіймати, насамперед, навчись виказувати повагу та чемність до іншої думки і ставлення, навіть, якщо це тебе аж коробить. Це і відрізняє людину цивілізовану, від галасливої Моськи з басні Крилова.
Навчись виконувати тіж правила та принципи, за які ти так яскраво галасуєш. Підкреслюю - насамперед, виконувати самому, а вже потім вести розмови за інших, тим паче за когось думку висловлювати.

P.S. Доречи, своїми вигуками, накшталт "це наша земля, і тільки нам вирішувати, хто достойний поваги і памяті, а хто – вічної ганьби", Ви набагато більш схожі на "совок", ніж собі уявляєте. Не вірите? То пройдіться по архівах преси радянських часів, нащастя, це вже не є проблемою, завдяки мережі. Впевнений, Ви побачете дуже багато красномовних співпадінь з "померанчевими" вигуками та засобами провокувань натовпу. Можливо це, навіть, буде для Вас дуже несподіваним відкриттям, хоч і не дуже приємним.
 
Останнє редагування:
воспитанники детской колонии в с. Подворки в негодовании.
а мне почему то похуй.

Всё правильно. Количество инертного понаехавшего быдла значительно превалирует над количеством активных коренных харьковчан. Понаехавшим не нужны парки, скверы, памятники, фонтаны и старый центр. Им нужно заасфальтировать весь город, на одной половине разметить машино-места, на другой поставить палатки с "товаром". И ото будет заебись.
 
То хто Вам дав право вказувати іншим, хто якими "штампами" живе, та повинен чи не повинен жити за цими штампами?
По-перше, я не вказував іншим, а констатував факт, а по-друге, я що, повине ще у когось права просити щоб виказати власну думку?! У багатьох людей реально одні стереотипи у голові, і це ФАКТ!!!
Хто дав Вам право на втручання у точку зору літніх людей, які все це, що Ви зараз використовуєте, відбудовували. Бо "незалежне" покоління поки щи аж нічого не збудувало, не організувало, окрім пустого галасу
Да мені якось байдуже, літні чи молоді. А те що хтось там, щось побудував... та горіть ви усі у пеклі, разом з тим, що ви побудували! На 70 років країну раком поставили, повністю занапастили аграрний сектор, економіко-соціальний розвиток, народ довели. Побудували вони, бл*ть, з голим задом усі 70 років проходили, а ми тепер вимушені після вас усе відновлювати, відбудовувати. А пробачте, я забув про вашу "вєлікую пабєду"... ну що ж, я вам дуже дякую, за перемогу ГУЛАГу над Бухенвальдом, за те, що перемогли у цій херні, яку самі ж і розв'язали. Ну нічого страшного, як там казали ваші комсомольці - "если трудностей нет, то мы их создадим, а потом преодолеем".
Я розумію багато хто лишився у СРСР, разом з динозаврами, ну і фіг з вами, як ви "совки" казали - "Отстающих мы не ждем", ось і ми Українці, не будемо звертати на вас увагу, а йти вперед!
Тож, перш ніж про свої права та свободи галас здіймати, насамперед, навчись виказувати повагу
І не тобі мене вчити. Тож не здіймай галас!
 
Так річ у тім, що Україна і є цей "монастирь", а як відомо "устав" у монастирі може бути лише один.
Хе-хе. И это только бандеровский устав может быть?
Вас же нациков полпроцента населения от силы. Хуле вы лезете везде со своей бандерой? Здесь душитель котов и нах никому не впал. :)
 
Хмельницкого с пр. Ленина на место Ленина.
Да вам делать нех, кроме как памятники крушить? Пусть себе стоят, где их поставили. Такие же умники посносили все памятники дореволюционной эпохи. Попробуй найди памятник той поры..
Так чем вы от большевиков отличаетесь? Такой же зуд разрушения мучает?
 
Цікаво, а чому у Берліні немає пам'ятника Гітлеру, чи Гессу? Потрібно ж поважати свою історію, якою б вона не була поганою ;)
Макаренко тут причем? у нас памятники Сталину стоят?

ты здоров? :eek:

лучше там цветочки просто посадить...
 
я ж не говорил чтобы уничтожить памятник ленину. его нужно просто убрать оттуда, а на его место поставить эффектный памятник казака Харько.

всех же Ленинов и прочих нужно свезти со всей Украины куда-нибудь в одно место и сделать музей памятников соц. эпохи под открытым небом. Только не постаментах, а так, чтобы стояли на земле, чтобы можно было фотографироваться в обнимку. Такой парк будет классной достопримечательностью, в Харькове с этим проблемы, а так хоть будет на что посмотреть. Место или в парке Горького или Молодежном, чтоб тихо и спокойно было, и чтоб каждый совок мог пойти туда и поностальгировать в компании своих кумиров.
 
бля, да когда же демонтируют этого педрилу ленина с площади.
 
Назад
Зверху Знизу