Австрія, Інсбрук - ХохТауєрн та раптово ... наш Гепа.

Статус: Offline
Реєстрація: 09.05.2017
Повідом.: 159
Австрія, Інсбрук - ХохТауєрн та раптово ... наш Гепа.

Минулого року подорожував по всій Європі, чотири місяці був тільки у Швейцарії (вже виклав тут безліч відео з неї), ну зрозуміло що й у Австрії теж, бо вона поруч.
Ось я у Інсбруці, Австрія.



Йду собі по Інсбруку, нікого не чіпаю, й хопа - назустріч наш жидоколорад Гепа з охороною. Ну я був здивований вкрай, бо Інсбрук - це така ж., що там робити взагалі нічого. Або що він лікуватися приїхав або квартирку собі прикупав. Тобто мені шкода було б за Інсбрук навіть 200 євро витратити, а потім я подивився у інеті, наш Гепа прилетів на приватному літаку, який арендував за 100 тьіс евро. Яким потрібно бути тупим наперстрочником та жидоколорадом, щоб витратити на якийсь поганий Інсбрук 100 тьісяч євро! Я просто в шоці.

Я взагалі Австрію непогано знаю, проїхав її всю вздовж та поперек як сам, так й з єкскурсоводом:



І найбільш цікаве місце там - долина яка починається на схід кілометрів 40 від Інсбрука і тягнеться мабуть ще на 60 километрів. Ця долина має назва Хохтауєрн і цікава вона тим, що там живе приблизно два мільона людей, але живуть вони повністю у єкологічному режимі, тобто вони не мають права використовавути важку сельскогосподарчу техніку, мінеральні добрива та мати якесь виробництво не для себе. Коли я там був вперше - я був вражений, тобто це нібито люди живуть як тисячу років тому, тільке сільске господарство без добрив та техніки, та виробництво тільки для себе.
Ось відео с цього міста.





Ось за це місто не шкода витратити гроші, щоб подивитися на ньго, але не Інсбрук !!
 
Назад
Зверху Знизу