• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Минздрав обещает помочь деньгами региональному перинатальному центру

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 195906
Минздрав обещает помочь деньгами региональному перинатальному центру

14.05.2012 09:08

Накануне в Харькове с рабочим визитом побывала вице-премьер-министр - министр здравоохранения Раиса Богатырева. Она посетила перинатальный центр при областной клинической больнице


Раиса Богатырева вице-премьер-министр Украины - министр здравоохранения: Моя оцінка буде справедливою. Я можу сказати як лікар, що абсолютно сучасне обладнання, абсолютно досконало володіють методиками діагностики та лікування, надання допомоги в екстремальних ситуаціях працівники закладу

Раиса Богатырева пообещала, что часть финансирования по содержанию перинатального центра государство возьмет на себя.

Раиса Богатырева вице-премьер-министр Украины - министр здравоохранения: Думаю, що самотужки важко буде утримувати надалі високій рівень роботи постійний цього центру, тому держава і в цьому році, і, думаю, в наступні роки буде брати на себе частину по зобов’язанням щодо фінансування. Без сумніву, не в повному обсязі, але найбільш дороговартісне, що є в лікуванні - це витратні матеріали, думаю, держава буде допомагати. Все буде залежати від того, які ми будемо мати економічні здобутки, але я думаю що перинатальні центри будуть в полі уваги і в підтримці держави постійно


Валерия Шапоренко

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу