Закон 2461-VI или пенсионный побор

Здравствуйте! Сегодня был суд в окружном административом седе г.Одесса по поводу взыскания с меня страховых внескив за июль-декабрь 2010. Я был СПД на едином налоге без наемных рабочих.Подал на меня ПФУ.Руководствовались законом №1058 ст.14:Вiдповiдно до пункту 1 статтi 14 Закону №1058 фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності та інші особи (включаючи юридичних та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок, фіксований сільськогосподарський податок), які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, або за договорами цивільно-правового характеру є страхувальниками відповідно до цього Закону на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та пiдлягають загальнообов’язкову державному пенсійному страхуванню.Я говорю судье правильно я согласен но у меня нет найманых работников поэтому я не есть страхувальник и поэтому не должен платить стаховые внески.Постановление-позов управления ПФУ удовлетворить в полном обьеме.Без трактовки почему.Апеляцию подавать не буду-надо оплатить 50% от взыскиваемой суммы в суд- в моем случае 650 гривен.Теперь и я знаю в нашем "самом гуманном"суде правды не найдешь.Выкладываю здесь свое заперечення на позов

До…………… окружного адміністративного суду
Справа от ________
Позивач: Управління Пенсійного фонду України

Відповідач: _______. фізична особа -підприємець
65…..,м.Одеса, вул.____________..
Свідоцтво про підприємницьку діяльність : №……серия …..
ідентифікаційний номер……..


Заперечення на позов.
ПФУ повiдомляе,що вiдносiни, що виникають мiж суб ектами системи загальнообов язкового державного пенсiйного страхування регулюються виключно ЗАКОНОМ УКРАЇНИ “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування “м. Київ, 9 липня 2003 року N 1058-IV(далi закон №1058), а 17 липня 2010 року набув чинності Закон України “Про внесення змін до законів України “Про державний бюджет України на 2010 рік” та “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” від 08.07.2010 № 2461 (опубліковано в газеті “Голос України” від 17.07.2010 № 131), а з 01 сiчня 2011 року – “Про збiр та облiк единого внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” № 2464 – YI вIд 08.07.2010 року.
Вiдповiдно до пункту 1 статтi 14 Закону №1058 фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності та інші особи (включаючи юридичних та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок, фіксований сільськогосподарський податок), які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, або за договорами цивільно-правового характеру є страхувальниками відповідно до цього Закону на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та пiдлягають загальнообов’язкову державному пенсійному страхуванню.
Управління Пенсійного фонду України у …………. не надав суду жодного доказу що я використовую працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством .
Вiдповiдно cтаттI 15 Закону № 1058 - платниками страхових внесків до солідарної системи є страхувальники, зазначені в статті 14 цього Закону, і застраховані особи, зазначені в частині першій статті 12 (добровільна участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування )цього Закону.
Вiдповiдно до пункту 6 статтi 17 Закону №1058 - страхувальники зобов язанi нараховувати,обчислювати та сплачувати в установленi строки та в повному обсязi страховi внески.

Вiдповiдно cтаттI 15 Закону № 1058 страхувальники зазначенI в ст.14 є платниками страхових внесків , но я согласно ст. 14- не є страхувальником, а тому згiдно ст.15 та ст.17 Закону № 1058 не є платником страхових внесків .
Тому акцентую вашу увагу на дотриманні ЗАКОНУ і вимагаю скасування суми заборгованности зі сплати страхових внесків у розмірі ……….
До заперечення на позов прикладаю:
1. Копію письма до Управління Пенсійного фонду України ………. .
2. Копію свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності.
3. Копію свідоцтва про сплату единого податку за 2010 рiк.
.
Число год подпись………….
 
Я говорю судье правильно я согласен но у меня нет найманых работников поэтому я не есть страхувальник и поэтому не должен платить стаховые внески.
Я очень одобряю ваше нежелание платить кровосисям, но вы забыли дочитать ст.14 до конца, где эти суки написали, что до страхувальныкив относятся:
5) застраховані особи, зазначені в пунктах 3 і 4 статті 11 та частині першій статті 12 цього Закону.
А в пункте 3 ст.11 как раз сидите вы:
3) фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, у тому числі ті, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок, фіксований сільськогосподарський податок)
Посему, как ни прискорбно, у вас шансов нет. Это не Юля со своими постановами. "Жители Донбасса", которые Юлю костерили за поборы в ПФ, первым делом это оформили Законом.
 
Я очень одобряю ваше нежелание платить кровосисям, но вы забыли дочитать ст.14 до конца, где эти суки написали, что до страхувальныкив относятся:

А в пункте 3 ст.11 как раз сидите вы:

Посему, как ни прискорбно, у вас шансов нет. Это не Юля со своими постановами. "Жители Донбасса", которые Юлю костерили за поборы в ПФ, первым делом это оформили Законом.
В Статье 11. Лица, подлежащие общеобязательному государственному пенсионному страхованию, а мы говорим о страховых внесках. Статья 12. Добровольное участие в системе общеобязательного государственного пенсионного страхования,а меня заставляют платить.А в конце ст.14 п.5- застрахованные лица, указанные в пунктах 3 и 4 статьи 11 и части первой статьи 12 настоящего Закона-ст.11 повторюсь-говорит о общеобязательном государственном пенсионном страховании, а не о стр.внесках.
 
каждый читает Законы как ему выгодно ну или нравится...ФОП есть сам себя страховщик, и у вас есть выбор -либо вы работате и платите ЕСВ либо вы не работате и заключаете договор д о б р о в о л ь н о г о страхования и в том и в другом случае вам идет страховой стаж, что в свете новых решений партии и правительства (:)) есть основным для исчисления пенсии...И учитывая "ошибки прошлого" на примере Тимошенковского , новая власть подстраховалась и приняла таки Закон от которого уже никак не отбится..:( .Закон хоть и плох, но это закон, поэтому и платить придется в обязательном порядке...
 
А в конце ст.14 п.5- застрахованные лица, указанные в пунктах 3 и 4 статьи 11 и части первой статьи 12 настоящего Закона-ст.11 повторюсь-говорит о общеобязательном государственном пенсионном страховании, а не о стр.внесках.
ФОП - это, как гермафродит, страхователь и застрахованное лицо в одном теле.
Так чтоб быть на общеобязательном государственном пенсионном страховании, то и надо платить страховые внески. И вы их платили на протяжении всего пребывания на едином налоге в части 42% от его ставки.
Сначала по Указу по упрощенке, а с лета 2010 - еще и плюс доплаты по пенсионному закону Закону. Хоть это и спорные доплаты (не совсем соответствуют Указу), но в "законе". И поверьте, никакой нынешний суд не признает их незаконными.
 
Подскажите пожалуйста! Я частный предприниматель на фиксированном налоге,торгую на сельском рынке,оборот небольшой. В основном мои коллеги на рынке(около 70 чел.) не платят единый социальный взнос,некоторые заплатили за 3-ий квартал 2010 года и перестали платить. ПОДСКАЖИТЕ обязательно ли платить единый социальный взнос??? и могут ли закрыть точку на рынке если не платить? заранее спасибо
 
Останнє редагування:
Подскажите пожалуйста! Я частный предприниматель на фиксированном налоге,торгую на сельском рынке,оборот небольшой. В основном мои коллеги на рынке(около 70 чел.) не платят единый социальный взнос,некоторые заплатили за 3-ий квартал 2010 года и перестали платить. ПОДСКАЖИТЕ обязательно ли платить единый социальный взнос??? и могут ли закрыть точку на рынке если не платить? заранее спасибо

В 2010 еще не было единого социального взноса. О чем вопрос - о доплатах в ПФ за 2010 год или о едином социальном взносе в 2011 году?
 
вчера пришло письмо из виконавчої служби,но положили просто в почтовый ящик,без росписи-не заказным,в котором требуют уплатить УПФ 884,46 за третий квартал 2010.Платить или нет?И нужно ли платить за 2011 единый социальный взнос?Заранее спасибо
 
вчера пришло письмо из виконавчої служби,но положили просто в почтовый ящик,без росписи-не заказным,в котором требуют уплатить УПФ 884,46 за третий квартал 2010.Платить или нет?И нужно ли платить за 2011 единый социальный взнос?Заранее спасибо

Единый социальный взнос платить нужно, причем ежемесячно, за неуплату - штраф, пеня. Доплаты за 2010 год тоже списывать никто не собирается, но штрафы и пеню отменили, рано или поздно, но заплатить придется.
 
Назад
Зверху Знизу