Тебе задовбала влада алігархів? Приєднуйся!

Статус: Offline
Реєстрація: 27.02.2005
Повідом.: 84942
Тебе задовбала влада алігархів? Приєднуйся!

А я давно казав що "почують кожного".
Ну то хто за знищення алігарха з офшорами - Головнокомандуючого збройних сил України, відмічайтесь вже сьогодні :клас:

За розповсюдження «проросійських» матеріалів та публічні заклики до повалення конституційного ладу – шість років позбавлення волі.

Суддею Луцького міськрайонного суду Волинської області Василем Ковальчуком було проголошено вирок у кримінальному провадженні та засуджено до шести років позбавлення волі лучанина, який впродовж 2014 року, розміщував антиконституційній публікації у соціальній мережі «Вконтакте», які містили «проросійський» напрями.

У своїх постах, обвинувачений публічно закликав до зміни меж території та державного кордону України, повалення конституційного ладу, захоплення державної влади насильницьким шляхом та розв’язування воєнного конфлікту.

Будучи обізнаним про розпочате кримінальне провадження, обвинувачений переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності.



За повідомленням прес-служби суду
 
Шо-то я не понял, этот чувак был против Украины или против власти олигархов?
 
Шо-то я не понял, этот чувак был против Украины или против власти олигархов?
А влаштування хаосу в Україні шляхом усунення президента силовим шляхом, що дасть змогу втратити ще території - це не проти України?
 
А влаштування хаосу в Україні шляхом усунення президента силовим шляхом, що дасть змогу втратити ще території - це не проти України?
я даже больше скажу: "влада олiгархiв" - такое же призрачное понятие как и "коррупция" с которой все усиленно борются, поддерживая парадигму гражданской войны.
поэтому я призываю к смене конституции тотальной войны всех против всех на нормальную декларацию базовых прав человека :trollface:
 
еба еще скрябина приплели :рл: антикузя туд как туд
 
Что то мне подсказывает, что в любом государстве влада состоит из олигархов. Имхо, без бабла владу не здобуты.
 
Что то мне подсказывает, что в любом государстве влада состоит из олигархов. Имхо, без бабла владу не здобуты.

Так і є.
Багато цікавого дізнався про США 70-80х років. Та і зараз з Трампом дуже цікаво, а скоро буде дуже гаряче.

Ми зараз приблизно на рівні подій в США 60-70 років.
 
Головнокомандуючого збройних сил України
а я вот, почему-то, не особо уверен в нашем Главнокомандующем как в Главнокомандующем.
имею неиллюзорные подозрения, что в случае по-настоящему серьёзного шухера, его пятки будут сверкать самыми первыми.
примеры были.
 
Ахметов, Гепа, Труханов не прячутся. Когда ждать посадок?
 
а я вот, почему-то, не особо уверен в нашем Главнокомандующем как в Главнокомандующем.
имею неиллюзорные подозрения, что в случае по-настоящему серьёзного шухера, его пятки будут сверкать самыми первыми.
примеры были.

Маєш право на думку :)

Проте з самого початку він взяв на себе відповідальність за керівництво державою у стані війни. В самий складний час. Тому в мене звісно немає 100% впевненості, проте є обґрунтовані сподівання.

Факт що Порох єдина вагома людина із влади України яка непідконтрольна кремлю.
Навіть після чотирьох років війни.
Не здав за чотири роки, то мабуть не планує здавати і потім. Тим паче що справи потроху йдуть вгору.
 
да пусть их сиськам задавит
6eecaa.gif
 
Світ значно складніше побудований за дверцю холодильника та туалетної кімнати.
Я так и думал что никогда. Вся топ-сепарня на свободе и у власти благодаря лично петру лексеичу. Ну а посадить какого-то рашистоа за репост в сети много ума не надо. Тем более он в бегах. А вот посадить террориста Голубана, воевавшего на стороне лугандона, то хуй вам. Мы его лучше наградим из рук президента. Подумаешь всего лишь действуйщий рашистский боевик в структуре МВД.
 
Назад
Зверху Знизу