Партия 5.10 и Балашов. Это клоунада?

Статус: Offline
Реєстрація: 30.12.2011
Повідом.: 1265
Партия 5.10 и Балашов. Это клоунада?

Некоторое время слежу за деятельностью Г.Балашова в интернете.

Недавно появилась партия 5.10, которая идет во власть, чтобы отменить все налоги, после чего всем будет кайфово.

Кто что об этом думает?
Сколько в Харькове людей, готовых проголосовать за партию, которая намерена убрать налоги и чиновников из бизнеса и вообще из нашей жизни.
 
Зараз прибіжуть сектанти і скажуть що ти троль на зарплаті, а балашов маладєц.
 
Жадібних до халяви не мало, але 5% він не візьме, бо жадібні до халяви будуть у день виборів серьяли дивитись на дивані.
 
Балашов пподает свои идеи, ибо ничего реального предлржить не может. Потому он выдумал утопию и пытается под ее эгидой попасть в раду. Может в них есть зерно истины, но никто на практике реализовывать такое не будет. Имхо - чистой воды популизм,
 
Brain jumping, ти ж сам за них в усіх голосувачках голосував, сам знаєш :D

Так. Я дуже симпатизую цій ідеї.
Дуже багато слухаю Балашова на Ю-тьбі. Майже згоден з тим, що Він каже. Я навіть майже готовий проголосувати за нього на виборах.
Але...
Але я чим глибше я копаю, тим я менше розумію що тут до чого...

Тобто саму систему 5.10 я розумію і вона мені дуже подобаєтья і все-таке, але я не розумію, ци це все серьозно, чи це банальний розвод лохів, щоб зачарувати їх красивою ідеєю, заагітувати на голосування, та пролізти в Парламент.

Тому я й питаю, чи це не клоунада?
 
Тобто саму систему 5.10 я розумію і вона мені дуже подобаєтья і все-таке, але я не розумію, ци це все серьозно, чи це банальний розвод лохів, щоб зачарувати їх красивою ідеєю, заагітувати на голосування, та пролізти в Парламент.

Голосуй за бібіпку
 
Останнє редагування:
Та блядь одна.
 

Та ні!
Бляді й хвойди, це не мій контингент.
Мені, я ловеласу та джентльмену, більше до вподоби жінки, які ще зберегли в собі деякий відсоток цноти та сором`язливості. ;)


Але, судячі з Вашого факсмілє, Ви мабуть дещо знаєте про 5.10. та маєте декілька думок з цього приводу.
Так?
 
Тобто саму систему 5.10 я розумію і вона мені дуже подобаєтья і все-таке, але я не розумію, ци це все серьозно, чи це банальний розвод лохів, щоб зачарувати їх красивою ідеєю, заагітувати на голосування, та пролізти в Парламент.
нафига столько гемороя для прохода в раду, есть пути попасть проще, даже если есть несколько судимостей и нет мозгов работает :)
 
Некоторое время слежу за деятельностью Г.Балашова в интернете.

Недавно появилась партия 5.10, которая идет во власть, чтобы отменить все налоги, после чего всем будет кайфово.

Кто что об этом думает?
Сколько в Харькове людей, готовых проголосовать за партию, которая намерена убрать налоги и чиновников из бизнеса и вообще из нашей жизни.

Партия одного авантюриста, впринципе тоже полезно, он любит задвинуть про свободу торговли и отсутствие чиновников, хай будет, если пройдет, в чем сомневаюсь
 
Некоторое время слежу за деятельностью Г.Балашова в интернете.

Недавно появилась партия 5.10, которая идет во власть, чтобы отменить все налоги, после чего всем будет кайфово.

Кто что об этом думает?
Сколько в Харькове людей, готовых проголосовать за партию, которая намерена убрать налоги и чиновников из бизнеса и вообще из нашей жизни.

10 - это как раз налоги.
 
Я навіть боюся передбачити ваш батхерт від "програми народного інвестування" Балашова :D
 
Нормальная тема..Говорит во флориде работает..налог с продаж и с дохода. остальное лирика
 
Буду за 5.10 голосовать, потому что Балашов очень грамотно обосновывает права предпринимателей, знает их проблемы и ненавидит чиновников!
 
Буду за 5.10 голосовать, потому что Балашов очень грамотно обосновывает права предпринимателей, знает их проблемы и ненавидит чиновников!
Ну раз ненависть к чиновникам - одна из определяющих идей движения к госслужбе, а скупка недвижи - это офигительное предпринимательство...
 
Будування, при чому повністю на не свої гроші - теж "офигительное предпринимательство"?
Доречі, а ти похвалитися чим можеш?
 
Назад
Зверху Знизу