Изменение места жительства ФЛП

Статус: Offline
Реєстрація: 01.02.2010
Повідом.: 1486
Изменение места жительства ФЛП

Значит ситуация следующая.

ФЛП переезжает в другую область.
В соответствии со ст. 66.3. Налогового Кодекса подал форму 5-ОПП в налоговую по новому месту жительства.
66.3. У разі проведення державної реєстрації зміни місцезнаходження або місця проживання платника податків, внаслідок якої змінюється адміністративно-територіальна одиниця та орган державної податкової служби, в якому на обліку перебуває платник податків (далі - адміністративний район), а також у разі зміни податкової адреси платника податків, органами державної податкової служби за попереднім та новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків проводяться процедури відповідно зняття з обліку/взяття на облік такого платника податків.

Підставою для зняття з обліку платника податків в одному органі державної податкової служби і взяття на облік в іншому є надходження хоча б до одного з цих органів даних, що свідчать про належну державну реєстрацію таких змін органами державної реєстрації.

У такому разі платник податків зобов'язаний подати органу державної податкової служби за новим місцезнаходженням відповідну заяву у десятиденний строк від дня реєстрації зміни місцезнаходження (місця проживання) у порядку, визначеному центральним органом державної податкової служби. У разі неподання такої заяви протягом 10 календарних днів платник податків або посадові особи платника податків несуть відповідальність відповідно до закону.

Налоговая же говорит, что также нужно подать документы в налоговую по старому месту регистрации, ссылаясь при этом на ст. 65.9. Кодекса
Самозайняті особи зобов'язані подавати до органів державної податкової служби за місцем свого обліку відомості про зміну облікових даних протягом місяця з дня виникнення таких змін.

Кто что думает по этому поводу. Надо уведомлять "старую" налоговую или достаточно подачи заявления по новому месту жительства?
 
я думаю, что логично уведомить обе ГНИ. не пожадничать 2*7.50грн для укрпошты на письма - и на будущее уберечь себя от глупых хлопот.
 
Да дело-то не в жадности. Хочу понять, налоговики работать не хотят (они по порядку учёта налогоплательщиков должны сами запрс направлять по старому месту регистрации) или же действительно надо.
 
Назад
Зверху Знизу