Українська мова в Харкові. Ви вже на світлій стороні?

Вы будете переходить на украинский язык?

  • Так.

    Голосів: 70 28.2%
  • Вже перейшов :)

    Голосів: 40 16.1%
  • Только русский, бле*ть!

    Голосів: 138 55.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    248
Да большая часть водил маршруток поклонники сепаров.
Они родились при СССР и никак не могут избавиться от него в своих головах.
Тут только терпеть приходится, ну и поправлять при возможности, пока они не перемрут или на пенсию не выйдут.
 
Да большая часть водил маршруток поклонники сепаров.
Они родились при СССР и никак не могут избавиться от него в своих головах.
Тут только терпеть приходится, ну и поправлять при возможности, пока они не перемрут или на пенсию не выйдут.

Так, це якась особлива каста. Навіть на Львівщині багато маршрутників врубають шансон
 
Харків приємно вражає, вчора гуляв парком, батько з маленькою донькою спілкувались чистю українською. Не суржик. Це далеко не вперше таке бачу і це прсто клас! Діти повертаються до рідної мови
 
"У вас уже есть опыт не только исполнения музыкальных произведений на украинском языке, но и проведения на нем интервью российскому телеканалу НТВ.
Насколько легко дается вам изучение украинского языка, и почему вообще вы решили им овладеть?

- Мне всегда интересно узнавать и познавать новую культуру, а, изучив язык, глубже проникаешь в ее суть, лучше чувствуешь другой народ.
Украинский язык очень музыкальный, певучий.
Живя в России, я часто исполняла на концертах произведения на украинском языке - ведь это красиво!
Да и не только я. По сути, у каждого известного исполнителя есть в репертуаре несколько произведений на украинском.
И кроме того, разве не лучше, чтобы слова благодарности Украине звучали на украинском?"

М. Максакова. Интервью DW.
 
я за украинский язык. но именно за украинский, а не суржик, который слышу очень часто в области
 
Я особливо полюбляю читати на мові інструкціі до складних тeхнічних товарів, або до лік.
Одразу до суті проникаєш.
 
Більш нема кому....чурка кацапская.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


ну ничё
Будем, считать, что патриот в службовому відрядженні
 
abfcb7.jpg


:D

Вся фотографія розмита, а надпис чіткий? Це теж сон, схоже.
 
Я особливо полюбляю читати на мові інструкціі до складних тeхнічних товарів, або до лік.
Одразу до суті проникаєш.

Невже поголовно усі москалі опанували латинь?:нудно: Та технічних термінів безліч не суто російських а реально іншомовних.
 
Невже поголовно усі москалі опанували латинь?:нудно: Та технічних термінів безліч не суто російських а реально іншомовних.

Та більше всіх опанували вчорашні члени КПРС, що сьогодні перефарбувались в правовірних бандерівців.
 
Так, москалі і в Україні більш активні, ніж українці, і всіляко пропогандують свою національну москальську мову.

Толерантність, то зло! Потрібно зрозуміти хто нам не брати, бо вони то розуміють, а ми ні.:рл:
 
Так, треба вимагати від влади над Україною, щоб, хоча б, на свята на центральних каналах України були розважальні програми на національній мові українців. Влада над Україною не забезпечує програми національною мовою українців. Треба боротися і треба звертатися в міжнародні організації, адже влада над Україною нас не хоче чути.

Права калічно щелепних потрібно враховувати, бо при владі типу екологи, зелені.:нудно:
А взагалі потрібно створити умови коли спілкуватись українською буде "модно" ну як бути культурною людиною, яка перестала користуватись лопухом.
 
Ніяка мода не допоможе слухати українцям святкові програми на національній українській мові, якщо таких програм на центральному українському телебаченні немає.
Все на багато простіше для наріду не потрібне складне, мода то вже досить.
Мене взагалі дивує навність легально діючої ворожої пропагандистьскої мережу в українському інформпросторі. Нащо я своїми податками утримую оту нацзраду що повинна займатись ворожим брудом який вливають у мізки наріду.

Самі не вміємо, то потрібно вчитись у комуністів, бо теж війна. Я не кровожадний, а просто розумію, до чого нас веде наша толерантність, потрібно відімкнути оті помийки від процесу створення загрози.
 
Назад
Зверху Знизу