Тест на визначення політичних координат :-)

Статус: Offline
Реєстрація: 09.04.2005
Повідом.: 8836
Тест на визначення політичних координат :-)

Цей безкоштовний тест допоможе визначити Ваші політичні переконання за двома основними політичними шкалами, що існують у західних демократіях. Існує декілька інших тестів на визначення "політичних координат" та "політичних поглядів", проте вони нерідко піддаються критиці за використання різних прийомів, що підштовхують респондента до певних відповідей, наприклад, шляхом спотворення сенсу питань або їх формулювання таким чином, щоб спровокувати емоційну реакцію респондента. На відміну від них, у цьому тесті просто ставляться питання, без будь-якого приховування та спотворення змісту.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


У мене вийшло шось таке :)

de5gcc.jpg


Але це в разі якщо я вiрно зрозумiв шкалу значень варiантiв вiдповiдей: нi - скорiше нi - не визначився - скорiше так - так. Бо я також можу трактувати центральну позицiю як "залежить вiд ситуацii".
 
Очень интересный тест. Спасибо ТС :)
Вопросы, правда, достаточно глубокие и сложные, чтобы вот так взять и однозначно ответить. Тем более многое зависит и от контекста и от конкретной ситуации в жизни. Тем более в Украине нет четкой идеологии в политике и соответствия четким определениям политической ориентации.
Честно говоря: 19,4% Лівий, 25% Комунітарний - в целом о себе согласен :клас:
 
Назад
Зверху Знизу