Чи вважаєте Ви росіян "братским народом"? Вони нас - так!

Для українців росіяни:


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    209
Статус: Offline
Реєстрація: 21.05.2007
Повідом.: 166
Чи вважаєте Ви росіян "братским народом"? Вони нас - так!

Не хочу зараз заглиблюватися в політику або історію і наводити якісь загальновідомі нещодавні факти і не хочу, щоб тема зараз перетворилася лише на обговорення того, що Росія або Україна зробили за останній рік. Не хочу якоїсь ксенофобії. Мова не про це. Пересічні росіяни та очільники їхньої держави (зокрема той, імя якого не хочеться писати, бо намагаюсь лайку не вживати) весь час безапеляційно твердять, що українці та росіяни один народ, різниці немає ("заблудшим каклам" просто мізки перепрошили). Українці сахаються від цього твердження як чорт від ладану. І це зрозуміло. Але як Ви вважаєте:
1. Українці і росіяни окремі народи з різним менталитетом та традиціями
2. Українці і росіяни окремі народи зараз, але мають спільну історію
3. Різниці немає, один народ, різні території.
4. Росіяни - старший брат українців. Українці заблукали, відбилися від них.
5. Росіяни вдбрунькувалися від українців за часів Київської Руси, тому це молодший брат.
Не знаю, які ще думки будуть. Хочу винести це в опитування, але попередньо узгодити варіанти з Вами. Образливі варіанти вноситися не будуть.
Даруйте, якщо це вже було. Схожі теми знайшла, такого - ні.
П.С. Росіяни - термін, започаткований Єльциним, до того були русские. Росіяни = народ, що мешкає на території Росії, переважно русские за етнічною належністю.
 
Москаль менi не брат.
 
Де пункт - вважаю росіян блядскім народом?
 
Ждал когда бигбразер зайдет сюда.
Думал, обойдет, не обойдет.

Не обошел.
 
Я ж кажу: лайку та образливі коментарі додавати не буду. Перефразуйте :-)
 
А какая разница?
Братский/небратский?
Пока обе страны не ебанулись мозгами на политике, никто об этом не заморачивался...
Русские и украинцы ебались с татаро-монголами...потом при совке 70 лет ебались между собой.
Кровосмешение, там и прочая хуйня...
 
Радиоактивный пепел
 
Дякую тобi, Боже, що я не москаль.
 
Я підтримаю п'ятий пункт!
Ну родичі! На жаль єбануті! Ну що ж "В семье не без урода!"
 
Якщо наведені 5 пунктів всіх влаштовують, додам опитування
 
москаль мени не брат
 
Пункт 1 не исключает пункта 2.

Українці і росіяни окремі народи з різним менталитетом та традиціями, але мають спільну історію - десь так.
 
Питання не в "способствовали", а в тому, як бачать харківяни ці народи.
Александр Говоров, чекаю.
 
Те что не считают, еще страшнее
11939732_1486115391706705_1734616191527824692_n.jpg
 
И, самое главное, ключевой момент в истории Украины, война за независимость при Богдане Хмельницком. Вопрос: сохранился бы украинский народ как этнос, если бы не помощь московитов или был бы вырезан ляхами?
Сохранился бы. Всех не вырезали бы.
 
Питання не про історичні події, а про сьогодення.
 
Назад
Зверху Знизу