Богдан Рохман

Статус: Offline
Реєстрація: 19.12.2009
Повідом.: 192
Богдан Володимирович Рохман !!! Інстаграм https://instagram.com/kiberok Ця людина кидає людей на гроші!!! Якоби збирає гроші на Євромайдан, а сам ці гроші пробухує і тратить на всяку хрень. Знайте це кідало. Якій обдурить людину за нефіг делать. Я повню як про нього писали в газеті коли він дурив людей на кросах в інет магазі. Обіщав людям офігенні кроси, брав бабло і тупо не висилав . Ще тоді батя його казав айяяй як це погано. Як кажуть яблуко от яблуні не далеко падає. Так сказать кидать людей це по їх темі. Базар - вокзал. Рохману пріветіки передавайте. Ось докази
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Доречі воровані гроші зарегав на меншого брата Рохмана Владислава Владимировича
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Отакі діла. Батьківська хата в нього в с. Млинки Котелевського району Полтавської області. Навчається в Полтаві. Де він зараз прописаний не знаю( якщо заселилився в общагу, то в Полтаві, якщо живе на квартірі, то напевно в батьківській хаті) Навчається в Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут
Хто хоче його найти welcome.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
фото героя
Номер героя +380668883177
E-mail: Rohman2016@******

Контакты: кеш сторінки вк
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

мой телефон +380668883177
скайп логин bohdan_tri_dubka
 
Останнє редагування:
В Харькове собирает деньги на Евромайдан?! Не смешите мои тапочки! В Харькове собирают деньги на Украинский фронт! И эти деньги идут на благо Харькова и всех Харьковчан. А Майдан финансируется из Америки.
 
ТС ты его односельчанин видимо? сдал деньги?:іржач:
 
Нічого я йому не здавав. Цей тіпок просто уже багато людей в неті кинув. А я його знаю. Може комусь пригодиться
 
В Харькове собирает деньги на Евромайдан?! Не смешите мои тапочки! В Харькове собирают деньги на Украинский фронт! И эти деньги идут на благо Харькова и всех Харьковчан. А Майдан финансируется из Америки.

Собирают конечно на Евромайдан. на митинге у памятника есть скрынька. А от на украинский фронт, действующий на благо Москвы, не собирают.
 
Діло вже не в євромайдані. Цей тіпок реально вже звізда. Його десь і по ТВ показували

А ось через гугл загуглив його контактну інфу)). Може вже поміняв хз
Контактное лицо: Рохман Богдан Владимирович
E-mail: Rohman2016@******

Контакты:
мой телефон +380668883177
скайп логин bohdan_tri_dubka



Інфа оновлена.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
брат Богдана Рохмана перейменував себе в Рахманова. Як же це тупо
 
Останнє редагування:
кеш сторінки вк героя
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Та на майдан и будет липнуть такое.
Ничего обидного сказать не хочу, но мух же ж не обманешь...
 
Я три раза посмотрел ник ТСа. Думал что это Буницын... Тема достойна глагне!!!
 
Далеко пойдет пацан, премьером станет не меньше :D
 
ТС титушка!! Наговаривает на активиста! Банду гэть!
 
так он же ребёнок ёптвою мать
 
ТС, где чеки сканы, документы? :іржач:
 
После того, как в Харькове спалили склад гуманитарки, предназначенной Евромайдану, надо бы настороженно относиться к тем, кто еще и деньги туда собирает :)
 
Назад
Зверху Знизу