в этой теме помогаем определиться с выбором велосипедов.

Re: в этой теме помогаем определиться с выбором велосипедов.

Наприклад 28 " Marin GESTALT X10 який розмір рами мені підійде? мій зріст см. #2383
 

Вкладення

  • Gestalt X10 Marin.jpg
    Gestalt X10 Marin.jpg
    189 КБ · Перегляди: 205
Re: в этой теме помогаем определиться с выбором велосипедов.

А помогите конкретно с моделью велика для ребёнка 8лет?
Что максимально качественное и с нормальным навесным можно купить в 7к?
Интересует именно модель!
Уже с ног сбился, что выбрать!

Для ребенка 8 лет можно покупать ЛЮБОЙ велосипед. Главное, не тяжелый и чтобы ребенку было удобно. Ребенок не будет в день проезжать 30-50 км и весит он не 80-100 кг. Да и больше двух-трех лет на нем ездить не будет - вырастет. Так что не мучайте себя.
 
Re: в этой теме помогаем определиться с выбором велосипедов.

30593
Сегодня день выдался без дождя, ездил по лесопарку, Едет хорошо. Первоое впечатление вел. мне маловат, я седло еще боюсь подънять на нужную высоту. По моему чем выше подымаю седло, тем менее конфортная посадка. ростока рамы М, рост 178см.

Вам нужно было L брать. Это кто посоветовал брать М?
Двухподвес можно и М. Но с таким ростом (я тоже 178) нужно смотреть геометрию у каждого велосипеда индивидуально.
 
Re: в этой теме помогаем определиться с выбором велосипедов.

В магазине, написано M (рост 170-185 см), L (рост 180-193 см) Возможно L будет большой, что я сам себя успокаеваю.

Дичь какая то...
 
Re: в этой теме помогаем определиться с выбором велосипедов.

Абсолютно стандартна розмірна сітка, в 99% виробників так.

Що до безальтернативності Лки на 178 - невірно. Це граничний зріст та все дуже залежить від вподобань. Ну й рами всі все ж +- різні, що теж треба враховувати.
Я знаю багато тих, хто й з більшим зростом їздить на Мках й абсолютно задоволені та більшу раму не хочуть.

Хоча загалом менші рами краще для всякого увалу, а для спокійної розміреної їзди краще трохи більше. В мене всі вели Лки зі зростом ті ж 178 й іноді навіть більше б хотілося.
 
Re: в этой теме помогаем определиться с выбором велосипедов.

В тебе вже є лісапєд, не насілуй моцк
Схоже в цьому році поставок велосипедів взагалі не буде. Постачальники постійно відсувають строки поставок. Кажуть, можливо привезуть в кінці вересня, а в кінці вересня скажуть в жовтні.
І в наступному році мало що зміниться. тільки ціни піднімуться
 
Re: в этой теме помогаем определиться с выбором велосипедов.

Вам нужно было L брать. Это кто посоветовал брать М?
тоже такой же рост, катаю на L, но сел на кадейл L-размера, сижу как на заборе, сел на М - норм.
 
Re: в этой теме помогаем определиться с выбором велосипедов.

В кадейлів завжди рами довгі були.

Але це все ж дуже індивідуально. Я знаю багатьох, хто при зрості більше мого їздить на Мках. Я ж лише на Лках та навіть ХЛ один був - люблю розтягнуту посадку, коліна зсунуті назад.
 
Re: в этой теме помогаем определиться с выбором велосипедов.

я опять за рибу грошi встретил такую маркировку L/19(173-185см.), L/20 (183-193см) и как это понимать? нужно как то туда поехать узнать, что за прикол.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

Вкладення

  • 25.jpg
    25.jpg
    135.9 КБ · Перегляди: 175
Re: в этой теме помогаем определиться с выбором велосипедов.

Ошибка XL, но вел. нет говорят привезут в октябре. Есть в наличии Cude колеса 29" М-ка классный вел. 34 тыс, и несколько моделей Merida с двойником спереди.
 
Добрый день, нужен совет опытных велосипедистов. Загорелся покупкой горного велосипеда, до этого лет 20 назад была Украина. Езда по асфальту, лесным дорожкам, к прудам. Вопрос что взять для начала, в бюджете 300$, нового китайца Formula, Winner и т.п. или б/у иностранного бренда типа Cannondale trail и т.п. Буду признателен за дельные советы.
Есть конандейл трейл5, пробег км 100 на 26 колёсах. Размер J. Хотел себе забрать, но размер великоват
 
Добрый день, нужен совет опытных велосипедистов. Загорелся покупкой горного велосипеда, до этого лет 20 назад была Украина. Езда по асфальту, лесным дорожкам, к прудам. Вопрос что взять для начала, в бюджете 300$, нового китайца Formula, Winner и т.п. или б/у иностранного бренда типа Cannondale trail и т.п. Буду признателен за дельные советы.
за 300 однозначно краще бу.
Але к бу потрібен додатково скіл, щоб визначити чи не хню вбиту тобі продають та щоб то провести.
Бо взяти увал й вкинути в нього ще стільки ж - таке

Але за 300 зараз це й буде якийсь леон бу. Я б такий і взяв - вони загалом норм, якщо звичайної нубської їзди, то абсолютно норм.

Краще брати зараз - коли пів року несезону та абсолютна невизначеність попереду.
Плюс він реально може знадобитись, якщо взимку кацапи поламають нам транспорт.
 
Але за 300 зараз це й буде якийсь леон бу.
Ну вот сходу:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
да ці ультрабюджетні трейл чи марлін нічим від того леона не відрізнаються
 
брати бу вел, коли ти в них взагалі не розумієшся, це погана ідея.

формулу точно не бери
 
а я не казав, що це погано.
Я лише зауважив, що трейл 6-7 чи леон за ті ж гроші нічим не відрізняються. Леон навіть напевно й краще буде бо за бренд менше націнка, а відповідно й обвіс цікавіший при однаковій ціні. А рама в бюджеток все одно очко, хоча питаючий явно цього не помітить.

А для нубаса, що ніколи фактично не їздив, й сучасний турней працюватиме норм. Й об'єктивно він працює норм - важелі в задроченому місці, клацає стрьомно та загалом якось жорстко працює, але працює. В мене на зимньому й таке бувало, хоча по-нормальному менше хоча б деора не цікаво звичайно.


пс - всі ж знають мою печаль з блок постом? :(
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу