Петр Порошенко: Мы близки к тому, чтобы урегулировать газовые споры с РФ

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196699
Петр Порошенко: Мы близки к тому, чтобы урегулировать газовые споры с РФ

11.10.2014 17:14

В ходе визита на Харьковщину Президент Украины Петр Порошенко пообещал, что грядущей зимой в стране перебоев с газом не будет, споры на тему голубого топлива с соседней страной - на стадии решения


photo_big.jpg


Петр Порошенко Президент Украины: Ми дуже близькі зараз до того, аби врегулювати питання газової суперечки з Російською Федерацією. Я думаю, що значний прогрес буде продемонстровано 17 жовтня, в наступну п'ятницю, в Мілані, де серед інших питань - питання мирного плану, питання припинення вогню, серед питань перевірки виконання домовленостей, досягнутих під час підписання Мінського меморандуму однією з тем буде підписання енергобезпеки. Я особисто не маю жодного сумніву, що у нас взимку буд газ. Ми повинні зрозуміти, що проблема не тільки в протистоянні НАК «Нафтогаз» і РАО «Газпром», не лише у Стокгольмському процесі, питання в тому, щоб вийти на той компроміс, який дозволить використати помірковані фінансові можливості України для забезпечення як транзиту, так і постачання газу Україні. Ми вважаємо, що пропозиції України чіткі, конкретні, обґрунтовані. Складним є питання забезпечення газом окупованих територій. Бо фактично сьогодні готівкою гроші там з людей збираються, а Україні не передаються. Складним є питання забезпечення електроенергією, вугіллям. Це комплексне питання, і питання миру та енергетики взаємопов'язані


Анна Симоненко

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
как обычно брешет, наш шоколадный
 
врегулювати питання газової суперечки з Російською Федерацією
уж не к 385 ли вернулись, с чего и начали? типа сначала гордо сказали нет, потом преподнесли это как достижение нынешней власти
 
конечно близки к консенсусу...Мариуполь еще сдайте с портами и прочей инфраструктурой,россияне на радостях будут пару лет давать газ без оплаты и возможно еще доплачивать
 
конечно близки к консенсусу...Мариуполь еще сдайте с портами и прочей инфраструктурой,россияне на радостях будут пару лет давать газ без оплаты и возможно еще доплачивать
Что там Мариуполь? Всю страну...
 
Назад
Зверху Знизу