Общенациональная забастовка

Статус: Offline
Реєстрація: 11.01.2014
Повідом.: 2908
Общенациональная забастовка

Оппозиция инициировала одночасовую предупредительную забастовку с 12 часов дня:



У ці хвилини починається загальнонаціональний страйк

Провести його закликала опозиція. Вимоги незмінні: повернення до Конституції 2004 року, формування технічного уряду та покарання винних у катуванні людей, — повідомляють в «УДАРі».

Тож о 12 годині українців закликають вийти на вулиці своїх міст. Керівників установ активісти просять не перешкоджати виявленню громадянської позиції.

У випадку невиконання вимог страйкарів, організатори страйку обіцяють оголосити акцію безстроковою.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
с фонариками или без?
 
Сам не работаю и другим мешаю)
 
я думаю, что с забастовкой они поздновато спохватились. Месяц назад надо было это делать.
 
А почему ХФ не бастует?
 
всё ...пропито , прое.ёно ...
 
:іржач::іржач::іржач: очередной бред от идиотов-идеологов из ОППЫ

с 12 до 13 почти у всех ПЕРЕРЫВ НА ОБЕД, ровно 1 час.

Ведь у нас народ много лет "бастует", как оказалось.:іржач::іржач::іржач:
 
:іржач::іржач::іржач: очередной бред от идиотов-идеологов из ОППЫ

с 12 до 13 почти у всех ПЕРЕРЫВ НА ОБЕД, ровно 1 час.

Ведь у нас народ много лет "бастует", как оказалось.:іржач::іржач::іржач:

о боже! я сам того не зная ровно в 12 поддержал забастовку! Я бросил работу и ходил за водой на родничек. Я теперь считаюсь бандеровцем? или еще нет?:іржач:
 
о боже! я сам того не зная ровно в 12 поддержал забастовку! Я бросил работу и ходил за водой на родничек. Я теперь считаюсь бандеровцем? или еще нет?:іржач:
Как знать, и с какой стороны посмотреть. У нас на работе сегодня, в соседнем дворе, как раз около 12 часов спилили старую березу. Вот это точно бандеровцы:увага:
Ато москаль приїде, скаже Роодіна:D
 
Как прошло?
 
Так они уже больше двух месяцев нихрена не делают бастуют и бузят. Пошли б лучше поработали для разнообразия.
 
Останнє редагування:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


541884_1_w_570.jpg
 
У на в регеоне в это время обед,и нам не нужны не какие забастовки!
Если и Восток будет бастовать то доллар завтра будет по 15грн!!!
 
У на в регеоне в это время обед,и нам не нужны не какие забастовки!
Если и Восток будет бастовать то доллар завтра будет по 15грн!!!

Там уже добастовались, что мерзнуть будут
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Компанія «Нафтогаз України» надіслала телеграми керівникам областей, що мають найбільшу заборгованість за споживання природного газу (Вінницька, Житомирська, Запорізька, Львівська, Чернігівська, Черкаська, Херсонська, Сумська, Одеська, Волинська та Кіровоградська), та повідомила про те, що постачання природного газу превентивно обмежується до технологічного мінімуму у зв’язку з порушенням умов договорів та накопиченням значної заборгованості за спожитий природний газ.

Нагадаємо, що відповідно до вимог Закону України від 08.07.2010 №2467-VI «Про засади функціонування ринку природного газу» і Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 №1729 природний газ в Україні реалізується лише за умови стовідсоткової оплати споживачами природного газу.
 
Назад
Зверху Знизу