Вадуц, Ліхтенштайн

Статус: Offline
Реєстрація: 09.05.2017
Повідом.: 159
Вадуц, Ліхтенштайн

Відверто кажучи, Ліхтеншайн мені подобається набагато меньше, ніє наприклад ХонеТауєрн чи навіть Женева, або Мюнхен - але ця країна вкрай цікава.
По-перше це справжня монархія, де й сьгодні є князь-прінц-король, можете його називати як бажаєти. І уся країна повністю належить йому, він живе на горі у замку з жінкою та дітьми. Я був беспосередньо під його замком, але нажаль це попало на це відео. Усі ці віноградники, на останніх 5-ти хвилинах належать беспосередньо королю.
Подруге що цікаво, що по Вадуцу заборонен рух будь яких автівок, крім єлектричних, ну вони так слідкують за чистотою повітря.
І по трете, що вражає, що всі гастарбайтери-заробітчани у Ліхтенштайні - саме швейцарці. Тобто ім вигідно кожен день іздити з Швейцарії у Ліхтенштайн на заробітки.
Номера автівок у них теж дуже цікаві, вони не виконують загальних правил Европки, у них просто чорні номера без позначення країни.



 
Номера автівок у них теж дуже цікаві, вони не виконують загальних правил Европки, у них просто чорні номера без позначення країни.

На номерах у них есть абривиатура названия страны FL перевод с немецкого. Княжество Лихтенштейн. Я на это тоже обращал внимание, думал, должна быть только буква L, а местные мне уже объяснили. Цены там, конечно, дороговатые. В Лихтенштейне останавливались в г. Ниндельн двухзвездочной гостинице, потом в Швейцарии в Цюрихе в трехзвездочной и в Баварии в Регенсбурге в четырёх, так самая дорогая была двухзвездочная с приличным отрывом от всех остальных, а самая дешевая - баварская. Там ещё прикол был, городской автобус по территориям трёх стран Швейцария - Лихтенштейн - Австрия.
 
Назад
Зверху Знизу