Дезінфекція декоративного фонтану/водоспаду

Статус: Offline
Реєстрація: 11.12.2007
Повідом.: 3730
Дезінфекція декоративного фонтану/водоспаду

Шановні добродії,
що б можна було застосувати з підручних засобів для умертвіння води у новому маленькому декоративному водоспаді на подвір'ї?

Щоб не зароджувалися там живі істоти, слиз, водорості та гриби, щоб не стати свідками нової біологічної еволюції...

Там у нас по колу циркулює може літра три води, не більше. Шукати, їздити кудись, чи замовляти в інеті спеціяльні хімічні засоби - начебто здається накладно.
Є під рукою
перекис водню,
є баклага засобу "Екоцид С" (хз що воно таке),
можливо знайдеться перманганат калію.
Ну й всілякі там "Білизна", "Комет", "Доместос".

Що поважне Панство застосовує у своїх вуличних басейнах/фонтанах ?
 
Re: Дезінфекція декоративного фонтану/водоспаду

Я бы доместоса капнул:незнаю:
Стиралку так дезинфектю..:збентежений:
 
Re: Дезінфекція декоративного фонтану/водоспаду

Вирішив спробувати на вдачу. Вирішив почати з гіпохлорид-натрію-вмісних речовин.
Ну, доповім я вам, Доместос краще у фонтани не лити :D

2022-07-28 09.34.39.jpg.jpg

Тепер проблема як позбутися тієї клятої піни:(
 
Re: Дезінфекція декоративного фонтану/водоспаду

Шановні добродії,
що б можна було застосувати з підручних засобів для умертвіння води у новому маленькому декоративному водоспаді на подвір'ї?

Щоб не зароджувалися там живі істоти, слиз, водорості та гриби, щоб не стати свідками нової біологічної еволюції...

Там у нас по колу циркулює може літра три води, не більше. Шукати, їздити кудись, чи замовляти в інеті спеціяльні хімічні засоби - начебто здається накладно.
Є під рукою
перекис водню,
є баклага засобу "Екоцид С" (хз що воно таке),
можливо знайдеться перманганат калію.
Ну й всілякі там "Білизна", "Комет", "Доместос".

Що поважне Панство застосовує у своїх вуличних басейнах/фонтанах ?

Ну а химию которая для бассейнов продается нельзя чтоли использовать? Хотя перекись водорода вроде как тоже подходит. Я обычно покупал хлор в гранулах и таблах, нормально все было, за сезон один раз всего воду в бассейне(20 кубов) менял
 
Re: Дезінфекція декоративного фонтану/водоспаду

Ну а химию которая для бассейнов продается нельзя чтоли использовать? Хотя перекись водорода вроде как тоже подходит. Я обычно покупал хлор в гранулах и таблах, нормально все было, за сезон один раз всего воду в бассейне(20 кубов) менял

Та мабуть тим усе і скінчиться, доведеться купити/замовити собі щось з професійних засобів. Просто бентежить, що воно ж там фасується не для пустощів, а для великих об'ємів/кубів/басейнів води. Відповідно й ціна не мала.
Час та гроші
(ціна, й те що за ним кудись треба їхати, чи замовляти доставку).

Скажіть, якщо знаєте/пам'ятаєте: той "хлор" наче є "для шокової терапії", а є з "уповільненим вивільненням", "довгограючий. Ви ж мабуть використовували саме другий варіант? Чи є потреба мати обидва варіанти, на всяк випадок, хз...
 
Re: Дезінфекція декоративного фонтану/водоспаду

Та мабуть тим усе і скінчиться, доведеться купити/замовити собі щось з професійних засобів. Просто бентежить, що воно ж там фасується не для пустощів, а для великих об'ємів/кубів/басейнів води. Відповідно й ціна не мала.
Час та гроші
(ціна, й те що за ним кудись треба їхати, чи замовляти доставку).

Скажіть, якщо знаєте/пам'ятаєте: той "хлор" наче є "для шокової терапії", а є з "уповільненим вивільненням", "довгограючий. Ви ж мабуть використовували саме другий варіант? Чи є потреба мати обидва варіанти, на всяк випадок, хз...

Я оба варианта применял. Шок сразу, потом таблы в поплавок засовувал и он плавал по воде, таблы постепенно растворялись. Н помню уж на сколько хватало, третий год не ставим бассейн, надоело))

Вам думаю без шока можно, смотря какой обьем конечно
 
Re: Дезінфекція декоративного фонтану/водоспаду

Ну, доповім я вам, Доместос краще у фонтани не лити :D

Та там каплю надо было, а не лить:D
Зараз щоп позбавітись піни, кинь тудой стару шкарпетку..:цехф:
 
Re: Дезінфекція декоративного фонтану/водоспаду

чювак..
у него 3 литра воды

нахуй ему покупать за 300-400 гр альгицид, который на 5-6 кубов ??

2 пузырька аптечной перекиси - раз в месяц с головой.

Тоже верно. Сам иногда подумывал купить перекиси и лить. Но как то руки не доходили, перекись в больших литрах надо было заказывать а химию в эпицентре покупать проще было
 
Re: Дезінфекція декоративного фонтану/водоспаду

Пользуясь случаем хочу спросить

Есть на участке небольшой декоративный скажем так водоем. Маленьки, метра 3-4 в диаметре и метр глубиной. Ну чисто для водопада делалось. Бетонный водоем- вода уходит, замазывание чем попало не дает результат.

Хочу из пленки какой сделать цилиндр и вставить в водоем этом. Где такую пленку заказать можно что бы покроили, спаяли-склеяли?

Или самому сделать можно? Купить, порезать то понимаю как а вот чем клеить или паять пленку - дно особенно - не знаю
 
Re: Дезінфекція декоративного фонтану/водоспаду

Пользуясь случаем хочу спросить

Есть на участке небольшой декоративный скажем так водоем. Маленьки, метра 3-4 в диаметре и метр глубиной. Ну чисто для водопада делалось. Бетонный водоем- вода уходит, замазывание чем попало не дает результат.

Хочу из пленки какой сделать цилиндр и вставить в водоем этом. Где такую пленку заказать можно что бы покроили, спаяли-склеяли?

Или самому сделать можно? Купить, порезать то понимаю как а вот чем клеить или паять пленку - дно особенно - не знаю

Если геометрия не геморная, то можно и пленкой, но я б гидроизоляцией помазал, она жидкая в ведрах, голубого цвета, похожа на густую водоэмульсионку. Застывая напоминает резину.
 
Назад
Зверху Знизу