Здавалося б, невеличка гнида але такий стійкий сморід.

Статус: Offline
Реєстрація: 20.07.2006
Повідом.: 1214
Здавалося б, невеличка гнида але такий стійкий сморід.

Є такий екземплярчик в політичній тусовці, озивається на Кость Бондаренко.
Цитую, що ця гнида публікує ( під момент)

Ті, хто думали, що Ющенкові вдасться черговий раз перемогти Донбас, - помилялися, так само, як і ті, хто вірили: Янукович обов’язково покаже "кузькіну мать" галичанам.

Ну хай би вже отирався десь на мігньюс або фор_юа
"Українська правда" дає трибуну.
А потім же розводить руками інших корів - чому ми такі не толерантні і ... бла-бла-бла

Ця гнида впевнено розділяє не за політичними ( які обов*язково мають подолатися) а за географічними ознаками, що по-прерше - розриває Україну, а по-друге ( як з точки зору корінного східняка) є технологічним наклепом і дезинформацією світової спільноти, що насправді тут відбувається.
 
Є такий екземплярчик в політичній тусовці, озивається на Кость Бондаренко.
Цитую, що ця гнида публікує ( під момент)



Ну хай би вже отирався десь на мігньюс або фор_юа
"Українська правда" дає трибуну.
А потім же розводить руками інших корів - чому ми такі не толерантні і ... бла-бла-бла

Ця гнида впевнено розділяє не за політичними ( які обов*язково мають подолатися) а за географічними ознаками, що по-прерше - розриває Україну, а по-друге ( як з точки зору корінного східняка) є технологічним наклепом і дезинформацією світової спільноти, що насправді тут відбувається.

Вы б уже полную ссылку дали бы, что ли. А так - вполне нормальная фраза, если он анализирует восприятия событий выразителями крайних точек зрения с обоих сторон. По выступлениям на "Свободе слова" он произвел впечатление весьма сдержанного и умного политолога.
 
Вы б уже полную ссылку дали бы, что ли. А так - вполне нормальная фраза, если он анализирует восприятия событий выразителями крайних точек зрения с обоих сторон. По выступлениям на "Свободе слова" он произвел впечатление весьма сдержанного и умного политолога.

тому й не дав ссилку, що не хочу бути провідником цього лайна
"стриманий і розумний" - тому, що в носі не колупався?
 
тому й не дав ссилку, що не хочу бути провідником цього лайна
"стриманий і розумний" - тому, що в носі не колупався?
Lexa62, так нефиг тогда и постить! Кто захочет, тот прогуглит! А ссылку то выложи, а то как то ....:(
 
Lexa62, так нефиг тогда и постить! Кто захочет, тот прогуглит! А ссылку то выложи, а то как то ....:(
воно лежить в колонці автора на УП pravda.com.ua , що там гуглити?
власне мене обурив сам факт ДЕ воно з*явилося
явна заказуха, Притула збідніла?
 
воно лежить в колонці автора на УП pravda.com.ua , що там гуглити?
власне мене обурив сам факт ДЕ воно з*явилося
явна заказуха, Притула збідніла?

:eek:Lexa62, ну мы же с тобой уже в возрасте, ну пора бы уже понимать, что все щелкоперы заказные, и отрабатывают свои сребреники.
Лидер БЮТ Юлия Тимошенко сотрудничает с командой, возглавляемой ветераном Белого Дома Джоем Локхартом, услуги которой стоят около 200 тысяч долларов в месяц. Премьер-минстр Виктор Янукович тратит на услуги политтехнологов 150 тысяч долларов в месяц, Президент Украины Виктор Ющенко -100 тысяч.
Посилання видалено
А мы с тобой те лохи, на уши которых вешают всю эту бредятину!
Не ведись на это, а просто удивляйся !
По его данным, украинские политики "вышли" на американских политконсультантов через персональные связи. В частности, отметил Келнер, "Катерина Чумаченко (жена Виктора Ющенко) имеет очень хорошие знакомства в Вашингтоне. Она работала в американской администрации, знает влиятельных и важных людей как среди республиканцев, так и демократов".
Кстати она работала референтом ЦРУ!
 
Глянул на название темы, зашёл, думал - автобиография...
 
Кстати она работала референтом ЦРУ!

Я сумніваюсь, щоб ЦРУ серйозно сприймали за об*єкт впливу таку фігуру як Ющенко. Він інтраверт ще й українець.

Але річ не в тому. Фундамент в лідерство по відвідуванності для УП становлять якраз ті , хто чесно прагне правди. Невже тупа пропаганда варта доброго імені?
 
" В краю потворнім є потворний бог -
почвар володар і владика люті
скаженої - йому нема відради
за цю єдину: все трощити впень
і нівечити, і помалу неба
додолу опускати, аби світ безнебим став."


Василь Стус

ці вірші ДОНЕЦЬКОГО поета ( замордованого КГБ в 1986р) приводять дописувачі з ФУПу як епіграму до характеристики типів подібних Бондаренку і Морозу.
 
ці вірші ДОНЕЦЬКОГО поета ( замордованого КГБ в 1986р) приводять дописувачі з ФУПу як епіграму до характеристики типів подібних Бондаренку і Морозу.
Это все личное! А вообще посмотри на фото , выложенные Дионисом, и я начинаю верить в то что Тимошенко была любовницей Тараса Черновила, а потом и Януковича! И в другую лабуду! Все они там друзья по политике.
 
Їх ще не сфотографували.
 
я вже прокоментував там, нічого що не виходить за рамки етикету.
хоча неприємно для пересічного
свої наміри до компромісів Ющенко не приховує
але зараз саме він на самому передньому краї захисту нації і демократії
 
Назад
Зверху Знизу