Великий квест Харківщиною 23-24.03

Орина

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 20.03.2019
Повідом.: 2
Великий квест Харківщиною 23-24.03

Привіт!
Є тут любителі квестів та цікавих місць? Запрошуємо на ВЕЛИКИЙ квест 23-24 березня 2019. Велич його в тому, що він виходить за межі одного міста. Або двох. Або трьох. Команда 2+, обмежень ніяких. Організовуємо його для двох команд друзів із Києва, добре було б скласти їм гідну конкуренцію. :)

Старт: 9:00-10:00 23 березня.
На місце старту зручно буде їхати звідси: 49°59′22″ пн. ш. 36°12′15″ сх. д.
Точне місце старту треба розгадати (перша загадка з натяком на місце старту знаходиться на фб (не можу тут додати посилання): подія називається "Алаверди КВЕСТ")
Фініш (контрольний час): 11:00 24 березня. На фініші розбиваємо табір з наметами та багаттям.

Стартовий внесок складає 250 гривень з учасника (подія не комерційна, внесок покриває організаційні витрати +маленькі приємності на фініші).

Якщо хтось хотів би скласти конкуренцію нашим друзям або у Вас є питання, напишіть мені.
 
Старт: 9:00-10:00 23 березня.

На місце старту зручно буде їхати звідси: 49°59′22″ пн. ш. 36°12′15″ сх. д.

Точне місце старту треба розгадати (перша загадка з натяком на місце старту знаходиться на фб (не можу тут додати посилання): подія називається "Алаверди КВЕСТ")
Центральный выход Южного вокзала :)
 
Це натяк для тих, хто не з Харкова (наші друзі їдуть з Києва), щоб зазначити більш-менш район гри. А ось сама загадка про місце старту:

Перша літера з кожного прізвища використовується у формулі багатства одного чоловіка. Якщо з цих складових, які об’єднує дещо суттєве, нахімічити щось – можна пулею полетіти аж на самісінький старт.

1. Захотів - та й узяв собі його, що тут такого. Є й дивніші, ніж моє. Я обрав по-скромному, по-рідному. Не Амазонка чи Лімпопо. Те, що в серці журчить, те й обрав. Аби не ті талановиті хлопці з організації у Фюрті, взагалі невідомо, де б я зараз був. А так, хоч і далеко, та воно душу гріє. Але - казав Скоравода - ніщо не гріє душу так, як сродна праця. Та де я тільки не працював - на залізниці, в лікарні, вчителем. Нарешті в університеті, там хоч люди тямущі, та й до мистецтва ближче. Не дарма у Харкові по стільки годин за цим сидів. Але, скажу вам чесно, щось мені підказує, що лишу я все це дідькові та й поїду подалі від Онтаріо. Лишу собі тільки скупі вірші, як Юрко і радив. Точно. Так і зроблю.

2. Народився в 2400 році. Творив у дереві й камені переважно у візантійсько-руському стилі. Допомагав йому В.В.Величко.

3. Спочатку хотів його назвати «Бідна пустеля», а потім назвав зовсім протилежно, як для панегірика годиться.
 
Назад
Зверху Знизу