У Харкові вшанували пам?ять загиблих під час теракту біля Палацу спорту (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196864
У Харкові вшанували пам?ять загиблих під час теракту біля Палацу спорту (відео)

22.02.2019 19:41

У Харкові вшанували пам?ять загиблих під час теракту біля Палацу спорту (відео)

Пам’ять *Ігоря Толмачова, Вадима Рибальченка, Данила Дідіка та *Миколи Мельничука вшанували хвилиною мовчання

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Пам’ять *Ігоря Толмачова, Вадима Рибальченка, Данила Дідіка та *Миколи Мельничука вшанували хвилиною мовчання.

Юлія Бойко, кореспондентка
Чотири роки тому по цій дорозі близько сотні харків‘ян почали ходу в пам‘ять про героїв Небесної сотні. Вони планували пройти через усе місто, але у 13:10 стався вибух. На місці загинули координатор Євромайдану Ігор Толмачов і підполковник поліції Вадим Рибальченко. Ще дев’ятеро людей було травмовано. Згодом в лікарні померли школяр Данило Дідік та студент Микола Мельничук.

Вшанувати пам’ять загиблих біля встановленого на місці трагедії гранітного обеліска зібралося близько 100 харків’ян.

Росана, харків’янка
*Сьогодні у мене день народження, але я не можу святкувати його з тих пір. Тому що я пам’ятаю про ту страшну подію, яка тут відбулася.*

Сестра загиблого Вадима Рибальченка Тетяна кожного року приїжджає до пам’ятника. Жінка каже, що в той день Вадим не мав тут знаходитись: у нього був вихідний.

Тетяна Сухорукова, сестра Вадима Рибальченка
Когда у нас были митинги, они ехали на охрану общественного порядка. Естественно, он шел вместе с ребятами и вызвался сам. Это был выходной. Он мог выбрать – ехать или нет. Но была разнарядка и он пошел на работу. Это была его работа – охранять нас ценой собственной жизни.*

Також присутні згадують, як 5 років тому було зірвано політичний з’їзд прихильників федералізації України.

Володимир Чистилін, координатор харківського Євромайдану
Звісно, будь-яка смерть перекреслює все що можна. Але ви знаете, це не тільки день жалоби, а ще день перемоги і це дуже важливо. Хлопці виходили в 2015 році як переможці і загинули вони як переможці.*

Після хвилини мовчання священнослужителі провели молебень за загиблими. Кожен присутній міг висловити скорботу.

*Михайло Черняк, заступник голови ХОДА
*З одного боку нібито роки спливають і нібито щось забувається. Але ні, ми тут збираємося з людьми, які це пам’ятають і не можна скривдити пам’ять цих жертв.*

У теракті звинувачують трьох харків’ян: Володимира Дворнікова, Віктора Тетюцького та Сергія Башликова. За майже 4 роки розгляду справи відбулося близько 100 і засідань і ще 30 було зірвано. Підсудні провини не визнають.

Андрій Дідік, батько загиблого Данила Дідіка
*Мне бы было приятнее закончить это дело через месяц. Легче, скажем так. Чтобы не видеть эти рожи.*

Прокуратура заявляє, що вони готові до дебатів і визначилися з позицією щодо міри покарання обвинуваченим.

Юрій Данильченко, прокурор Харківської області
*К сожалению, сторона защиты и подсудимые выбрали форму защиты – затягивание рассмотрения этого дела. Злоупотребляя своими процессуальными правами, они постоянно заявляли то отводы, то кому-то становилось плохо. Хочу заверить, что у наших прокуроров хватит терпения и профессионализма для того, чтобы отстоять справедливый приговор всем троим подсудимым.*

Наступне засідання заплановане на 6 березня. На ньому планується розгляд додаткових клопотань.



The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу