• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Доіреність з боку дитини від 14 до 18років на дорослого - хто робив? Нотаруіс не знає.

Статус: Offline
Реєстрація: 20.11.2017
Повідом.: 65
Доіреність з боку дитини від 14 до 18років на дорослого - хто робив? Нотаруіс не знає.

Завожу другу тему, бо попередня мертва чомусь. Може не так поставлене запитання ? В кого була така ситуація, що треба було робити довіреність від дитини на вас?
Нам треба для зняття з реєстрації, співласником майне дитина не являється.
Дитина живе далеко.
Може, хтось оформляв? Бо нотаріуси дивляться на мене як на інопланетянина, ніколи не оформляли з боку дитини та нічого про це не знають. В кого вже спитать - не знаю. В дитини від 14 років там якісь права надаються, що без його присутності неможна нічого робити - підписи сам ставить. Знову буде біготня по планетам. А часу обмаль в мене.
Дякую.
 
В ЦНАПі сказали, що довіреності достатньо буде.
 
що без його присутності неможна нічого робити - підписи сам ставить.

правильно.... чтоб сделать доверенность Доверитель (Ваш ребёнок) должен её подписать.... это ребёнок с папой (мамой) должен идти к нотариусу там, где он живёт сейчас.... и там делать доверенность... но ньюансов много....
 
правильно.... чтоб сделать доверенность Доверитель (Ваш ребёнок) должен её подписать.... это ребёнок с папой (мамой) должен идти к нотариусу там, где он живёт сейчас.... и там делать доверенность... но ньюансов много....

а подробніше про нюанси? Нова адреса буде вказана. Що там ще треба, не скажете?
 
Відповідь на запитання від юриста: ніяку довіреність жоден нотуріус робити від неповнолітньої дитини не буде ні в якому разі!. Бо діти до 18 років являються недієздатними у повній мірі (так, дещо можна їм дозволити, але не документи та ін.). А наявність паспорту не є підставою. Усі питання через опікунську раду. В понеділок йдемо в ЦНАП знову.
 
Назад
Зверху Знизу