Почему Виктор Ющенко не сидит в тюрьме? [БФ]

Почему Ющенко не сидит в Тюрьме?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    47
Статус: Offline
Реєстрація: 08.06.2010
Повідом.: 2327
Почему Виктор Ющенко не сидит в тюрьме? [БФ]

Недавно наткнулся на интересный уже исторический факт

RosUkrEnergo в кабінеті Віктора Ющенка

- Що стосується заяв, які пов'язані з начебто участю президента у цих газових, вибачте, вонючих схемах, то я хочу сказати одне. Ніколи ні я, ні моя родина, не мали жодного відношення до того, що називається газовими справами.

Це цитата Віктора Ющенка, озвучена за тиждень до підписання газових контрактів під час паливної кризи 2009 року. Навряд чи Ющенко міг передбачити, що два роки потому таємниці його кабінету будуть озвучені під час судового засідання.

В п'ятницю вперше публічно були озвучені конкретні факти, що вказують на зв'язок екс-президента з газовим посередником, а також роль цих стосунків у паливній кризі 2009 року.
Під час допиту Олег Дубина заявив, що ще 31-го грудня в української делегації була можливість підписати контракти з ціною на газ у 235 доларів за тисячу кубометрів і плати ставки на транзит – 1.8 доларів. За словами екс-керівника, хоча ця ціна і була вищою за попередню, він вважав її прийнятною.

- На один год я бы подписал такой контракт. Учитывая, что была политическая составляющая в стране, когда, извините, премьер-министр говорил одно, президент – другое, я бы эти условия подписал.

Подальший допит Дубини був майже сенсаційним. Якщо його свідчення підтвердяться, вони мають увійти в хрестоматію з питань корупції на рівні вищих керівних осіб держави.

- Як так сталося, що зірвалося це підписання 31-го грудня 2008-го року? - спитали в Дубини.

- Когда было объявлено, что нас такая цена не устраивает, то, опять же..., - свідок трохи задумався, а потім випалив - я не видел этих документов, но я могу утверждать очень чётко, что мне было сказано со стороны Миллера: "Ты сейчас говоришь о 235-ти. А у меня есть письмо RosUkrEnergo о том, что они готові купить весь объём по 285. Со слов Ющенко. То есть это их ставка".

- Скажіть, будь ласка: а ви взагалі знайомі з засновниками та керівниками компанії RosUkrEnergo? Як ви зустрічалися з ними, вели якісь діалоги?

- Да, я знаком. И встречался я с ним только в администрации президента.

- А де саме в адміністрації?

- Три раза в кабинете у Виктора Андреевича. Два раза в кабинете Балоги.

Коли Юлія Тимошенко почала дізнаватися, які саме стосунки були між Віктором Ющенком та компанією RosUkrEnergo, прокурори неодноразово намагалися зупинити допит, стверджуючи, що це немає значення в рамках справи. Тим не менш, питання були поставлені.

- Скажіть, будь ласка: Віктор Андрійович Ющенко підтримував компанію RosUkrEnergo?

- Ну, наверное, да. Больше да, чем нет.

Відповідь Дубини здивувала навіть суддю. Родіон Кірєєв особисто втрутився у допит:

- Свідок, скажіть, вам ця обставина відома особисто чи зі слів третіх осіб?

- Те, що підтримував? Я ж сказав "так". Більше так, чим ні. Так?

- Звідки ви про це знаєте?

- Я зустрічався з представниками RosUkrEnergo в кабінеті Віктора Андрійовича.

Сам факт такої зустрічі в кабінеті голови держави не здивував ні суддю, ні прокурорів. На повторне запитання, звідки йому може бути відомий факт підтримки RosUkrEnergo з боку екс-президента, Дубина заявив, що це його "особисте враження". Втім Тимошенко продовжила бити в ту ж точку.

- Скажіть, будь ласка: Ющенко Віктор Андрійович відкликав вас 31-го грудня, щоб не дати вам підписати ці контракти?

- Так, він відкликав, щоб я не підписував ці контракти, - відповів Дубина, поставивши точку в дискусії.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Що цікаво, в обвинувальному висновку цей "нюанс" залишився непоміченим. Згідно з висновками слідчих Генеральної прокуратури, Дубина сам вирішив покинути переговори у Москві, оскільки вважав цю ціну занадто високою. Ця теза повторюється в обвинувальному висновку кілька разів і при цьому жодним чином не згадується ані роль Віктора Ющенка, ані роль представників RosUkrEnergo.

Т.е к подписанию подобного контракта привел именно отзыв главы нафтогаза дубины от президента страны, хотя он не имеет права это делать, т.к контроль за госпредприятиями возложенн на кабинет министров.

Внимание вопрос, уважаемые знатоки: почему Виктор Ющенко, третий президент Украины не сидит в тюрьме вместо Тимошенко?

garantmafii1.jpg

строго без флуда.
 
Останнє редагування:
риторический вопрос. Ющенко начал шестерить у пахана еще задолго до 2010 года. Зато теперь его и его семью никто не трогает и не наезжает.
 
риторический вопрос. Ющенко начал шестерить у пахана еще задолго до 2010 года. Зато теперь его и его семью никто не трогает и не наезжает.
не до всех это доходит, к сожалению. некоторые до сих пор ставят эту мразь в один ряд с достойными людьми которые протестовали против фальсиикаций выборов 2004.
 
Останнє редагування:
не до всех это доходит, к сожалению. некоторые до сих пор ставят эту мразь в один ряд с достойными людьми которые протестовали против фальсиикаций выборов 2004.
...
И голосовали за эту самую мразь, да?
 
И голосовали за эту самую мразь, да?
на мрази обычно не написано что она мразь. и если сравнивать его и януковича я бы еще сотню раз проголосовал за ющенко как более мелкую мразь.
 
"Потому что он де-факто член из ПР."

:D Это как понимать? Может быть член партии, например член ПР. А член из ПР, означает, что он просто член, и к тому же еще и в ПР?:D
 
не до всех это доходит, к сожалению. некоторые до сих пор ставят эту мразь в один ряд с достойными людьми которые протестовали против фальсиикаций выборов 2004.

и кто ж это там такой достойный выискался?
хотя бы несколько фамилий можно?
 
Внимание вопрос, уважаемые знатоки: почему Виктор Ющенко, третий президент Украины не сидит в тюрьме вместо Тимошенко?
ответит кто из электората ПР? или шаблон рвёт?
 
на мрази обычно не написано что она мразь. и если сравнивать его и януковича я бы еще сотню раз проголосовал за ющенко как более мелкую мразь.
Все ясно.
Продолжай голосовать за мразей.
 
23.jpg

многозначительное фото
 
кто тут стучит постоянно? Фанаты Ющенко? А ну выйдите из сумрака - охота посмотреть на клоунов.
 
зачем садить политический труп, разлагается себе на свежем воздухе. А в камере может бед натворить - залезет на очко и будет рассказывать, что он президент и все сдохнут, и на химии некому работать будет. А это прямые убытки.
 
energyfuturerukommersan.png

energyfuturerukommersan.png
Главное что тимошенко сидит.
Кстати тот суд фирташ конечно выиграл, так как защита от ответчика "Украина" была в этом очень заинтересована.
p.s
170334_image_large.jpg

Это гос. дача Ющенко, которой он почему-то до сих пор пользуется... ах да, его братан же отжал себе межигорье, зачем она ему :D
 
Назад
Зверху Знизу