А1 и гаи

ставил мопед на учёт- 2 месяца ставил. водили туда сюда за нос бабла хотели. в итоге потратил дней 5-6 , по пол-дня , но поставил на учёт без единой гривны на лапу - только по квитанциям оплата. поражает то, насколько люди сами же распадлючили работников гаи и снова и снова идут и несут бабло, лишь бы лишних телодвижений не делать.

Да от щоб отак от тиждень всраку не витрачати. За цей час заробити можна більше. А якщо хочеш боротися, роби це не витратою свого часу, а посилом системи нахуй - їзди на напів-ендурі без прав. Тут же ще один посил - податкової і митниці - бо без прав логічно їздити на нерозмитненому моті.
 
Да от щоб отак от тиждень всраку не витрачати.
не тиждень, вiдпрашувався зранку на роботi до обiду, повних близько 2-х днiв, принципово нi гривнi не дав, бо надавався гандонам вже, досить кормити.



їзди на напів-ендурі без прав. Тут же ще один посил - податкової і митниці - бо без прав логічно їздити на нерозмитненому моті.
нi, менi потрібен доковий мопед для поїздок по місту, бездоків вже накуштувався , досить. а на випадок ендуропокатух-так , цілком слушно класти хуй на "доблесну і чесну і серцю дорогу"

 
Останнє редагування:
Ну так я і пропоную бездок для поїздок по місту.
 
" по місту" чуть не лишився життя одного разу-досить

бездок для ендуропокатух розглядую тільки
 
Я ж тобі не пропоную спорт та на форсажі від мусорів уходити, а ендуру, на якій у разі чого можна будь-якими єбенями через бардюр злиняти.

А так - слабак.
 
ти не зрозумів мене, зараз мусорів в місті як гімна на кожному кроці, за кожним кущем, вийобуватися краще на ринзі чи на трасі в рівних умовах, а так тебе вальнути нехуй дєлать можуть . я турбуюсь також не тільки за себе а і за своїх рідних і їх майбутнє від мене залежне, тому тверезий розсуд на першому місці .

я надивився на слабаків з розмазаними мізками по асвальту чи в четвірці
 
хм, пришел в мрео с доками в 11.30 ушел в 18.00 с намирами и ТП, прописка днепр, номера соответственно тоже, оплачено 352грн за намира с пластиком, даже не пытались разводить на бабки, тока эксперты типа платный осмотр, послал нахуй, ЧЯДНТ?
 
А яким це боком до отримання прав?
 
ставил мопед на учёт- 2 месяца ставил. водили туда сюда за нос бабла хотели. в итоге потратил дней 5-6 , по пол-дня , но поставил на учёт без единой гривны на лапу - только по квитанциям оплата. поражает то, насколько люди сами же распадлючили работников гаи и снова и снова идут и несут бабло, лишь бы лишних телодвижений не делать.

а это каким? :іржач:
п.с. права есси чо в мрео получают.
 
Да я краще пробухаю ті гроші, ніж тим пропидарам віддавати.
 
дакладываю:
1. если есть любая категория в правах и нужно сделать А1(либо А), то сначала идем на курсы. я ходил на курсы общества содействия армии Украины. стоят 200 гривен и 10 дней для "учебы" на каждую категорию
2. медсправка 320
3. платежи в гаи на 127 грн + комиссия банка 10 грн
4. катаемся перед инспектором гаи на мопеде
5. фоткаемся в гаи
6. через 1-3 часа забираем права с открытой категорией
7. все )

итого по деньгам 200+320+127+10= 657 гривен


кстати гаишники сказали что когда выпадет снег то принимать не будут. так шта поспешите
 
Назад
Зверху Знизу