Розрахунок пені за невиконання послуг

Статус: Offline
Реєстрація: 20.04.2009
Повідом.: 1023
Розрахунок пені за невиконання послуг

Доброго дня! Хто знає як правильно розрахувати пеню і на які штрафні санкції можна розраховувати при подачі позовної заяви на повернення коштів? За який час можна стягнути пеню? Є інформація, що при відсутності договору можна розраховувати лише на нарахування пені за півроку, за іншою - рік. Також цікавить яким чином до суми заборгованості застосувати індекс інфляції? Сьогодні було направлено рекомендовані листи з вимогою про повернення коштів боржникам в яких зазначено кінцевий термін 2.05.2019, чи можна подавати позов того ж дня, тобто 2.05.2019 в разі невиконання вимог боржником? Справа в тому, що якщо подавати його після 15.05, то спливе рік з моменту кінцевого терміну надання послуги і тоді стягнення пені буде неможливим, якщо я не помиляюсь. І останнє питання, чи можна при подачі основної позовної заяви подати заяву про забезпечення позову і арешт майна (боржник ФОП) боржника в межах суми заборгованості одночасно, чи це окрема позовна заява?
 
чи можна при подачі основної позовної заяви подати заяву про забезпечення позову і арешт майна (боржник ФОП) боржника в межах суми заборгованості одночасно, чи це окрема позовна заява?
:рл: Почитайте Цивільний та цивільний процесуальний кодекси, там відповіді на всі Ваші питання. Ви часом при управлінні авто на перехресті не пишете на Харківфорум що робити, якщо горить зелене а позаду Вас всі сигналять?
 
:рл: Почитайте Цивільний та цивільний процесуальний кодекси, там відповіді на всі Ваші питання. Ви часом при управлінні авто на перехресті не пишете на Харківфорум що робити, якщо горить зелене а позаду Вас всі сигналять?
Да чего уж там ограничиваться только ЦК и ЦПК пусть весь сайт ВРУ шерстит
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
чуть умнее станет)
 
Є інформація, що при відсутності договору можна розраховувати лише на нарахування пені за півроку, за іншою - рік.
Я би зрозумів, якби Ви на форумі запитали наприклад про оскарження постанови копів. А тут такі серьозні наміри -
чи можна при подачі основної позовної заяви подати заяву про забезпечення позову і арешт майна (боржник ФОП) боржника в межах суми заборгованості одночасно, чи це окрема позовна заява?
не лише борг стягнути, а й судді життя подовжити.
Є обгрунтована впевненість, що з подовженням життя Ви упораєтеся.
 
Я би зрозумів, якби Ви на форумі запитали наприклад про оскарження постанови копів. А тут такі серьозні наміри...
Є обгрунтована впевненість, що Ви не упораєтеся.
У мене все готово, юристом ще минулого року була складена позовна заява та зібрані всі документи, як мінімум суму заборгованості, та судові витрати я отримаю, але хотілось би доповнити позовні вимоги сумою, що набігала за рік користування моїми коштами, пенею та всіма можливими штрафами, єдине що не було зроблено, так це не обумовлено забезпечення позову, мене в першу чергу цікавить саме це, якщо ви в темі дайте відповідь, чи може предметом забезпечення позову виступати автомобіль, наприклад, як спонукання до якнайшвидшого погашення заборгованості, боржник ФОП, відповідає власним майном також як мені відомо
 
У мене все готово, юристом ще минулого року була складена позовна заява та зібрані всі документи, як мінімум суму заборгованості, та судові витрати я отримаю, але хотілось би доповнити позовні вимоги сумою, що набігала за рік користування моїми коштами, пенею та всіма можливими штрафами, єдине що не було зроблено, так це не обумовлено забезпечення позову, мене в першу чергу цікавить саме це, якщо ви в темі дайте відповідь, чи може предметом забезпечення позову виступати автомобіль, наприклад, як спонукання до якнайшвидшого погашення заборгованості, боржник ФОП, відповідає власним майном також як мені відомо
В судебных заседаниях сами будете парировать с адвокатами ответчика?)
 
В судебных заседаниях сами будете парировать с адвокатами ответчика?)
Да, а что? А Вы предполагаете, что при наличии всех подтверждающих документов о наличии долга и не предоставленной услуги суд может не удовлетворить иск? Иск составлен юристом, можно было оставить все как год назад, но , жадность, сами понимаете, да и тогда ж ведь мирно не захотели, поэтому я и хочу получить максимально, что можно в данной ситуации
 
Да, а что? А Вы предполагаете, что при наличии всех подтверждающих документов о наличии долга и не предоставленной услуги суд может не удовлетворить иск? Иск составлен юристом, можно было оставить все как год назад, но , жадность, сами понимаете, да и тогда ж ведь мирно не захотели, поэтому я и хочу получить максимально, что можно в данной ситуации
Вы хотите получить максимально, но при этом ноль затрат на проф.помощь? Сюда пришли и слушаете хфорумчан типа спецов в праве (ничего личного всем кто отписался) и верите в свою победу? Еще можно Отче наш прочитать.

А сравнивать знания и полномочия адвоката с юристом - это как хуй с пальцем сравнивать.

ПС:Дайте обещание, что если проиграете дело, то не будете бегать по интернету и кричать как умолишенный какие продажные у нас суды
meeting.gif
 
Вы хотите получить максимально, но при этом ноль затрат на проф.помощь? Сюда пришли и слушаете хфорумчан типа спецов в праве (ничего личного всем кто отписался) и верите в свою победу? Еще можно Отче наш прочитать.

А сравнивать знания и полномочия адвоката с юристом - это как хуй с пальцем сравнивать.

ПС:Дайте обещание, что если проиграете дело, то не будете бегать по интернету и кричать как умолишенный какие продажные у нас суды
meeting.gif

Помощь адвоката я уже получил в прошлом году, проф.помощь, обратился бы и сейчас если бы она была в стране.
Я кричать не собираюсь нигде, дело в котором у меня все козыри в т.ч. все документально подтверждено если и проиграю, то это 100% продажные суды, как Вы говорите, в таком случае есть аппеляция)
 
Помощь адвоката я уже получил в прошлом году, проф.помощь, обратился бы и сейчас если бы она была в стране.
Я кричать не собираюсь нигде, дело в котором у меня все козыри в т.ч. все документально подтверждено если и проиграю, то это 100% продажные суды, как Вы говорите, в таком случае есть аппеляция)
Нужно еще суметь этими козырями воспользоваться в нужный момент. Где гарантии, что защита ответчика Вас не размажет в первые минуты спора?) Какая сумма спора?
 
Нужно еще суметь этими козырями воспользоваться в нужный момент. Где гарантии, что защита ответчика Вас не размажет в первые минуты спора?) Какая сумма спора?
36 тыс. без пени и штрафов
 
Помощь адвоката я уже получил в прошлом году, проф.помощь, обратился бы и сейчас если бы она была в стране.
Она есть. Чтобы полноценно воспользоваться уже полученной помощью, подавайте иск в той редакции, что юрист составил, и не заморачивайтесь.

У мене все готово, юристом ще минулого року була складена позовна заява та зібрані всі документи, як мінімум суму заборгованості, та судові витрати я отримаю, але хотілось би доповнити позовні вимоги сумою, що набігала за рік користування моїми коштами, пенею та всіма можливими штрафами, єдине що не було зроблено, так це не обумовлено забезпечення позову, мене в першу чергу цікавить саме це, якщо ви в темі дайте відповідь, чи може предметом забезпечення позову виступати автомобіль, наприклад, як спонукання до якнайшвидшого погашення заборгованості, боржник ФОП, відповідає власним майном також як мені відомо
Знаєте, оскільки Вам складав позов певний юрист, на дотримання професійної етики раджу звернутися до нього із цим питанням.

Нужно еще суметь этими козырями воспользоваться в нужный момент.
Это уже его личное дело. Человек считает, что у него все в порядке, вот и пусть поступает по своему усмотрению. Да, с таким подходом не исключено, что он может нажить негативный опыт, но это его решение, это его жизнь. Стоит ли брать на себя ответственность за кого-то, если этот кто-то (убеждать в неправильности поведения), если этот кто-то не знает судебных реалий и потому так уверен в своей непобедимости?

Он сам себе организовал головную боль с этой пеней, не подав готовый иск тогда... вот теперь и пусть расхлебывает... Но я Вам, коллега, своего мнения не навязываю, выразил ИМХО.
 
Назад
Зверху Знизу