Прошу помощи в оскарге очередного протокола!

Статус: Offline
Реєстрація: 03.07.2010
Повідом.: 79
Прошу помощи в оскарге очередного протокола!

Опять твари прицепились:ги:
Ситуация
Еду сегодня по Белгородскому шоссе,уже проехал стеллу Харьков,выбегает где то из за деревьев гаец,тормозит.
Вы превысили скорость
Показывает радар(Беркут)
На нем цифры 92км/ч
А скорость нихуя не моя:D
Но суть не в этом,а в галимом разводе
Говорю,где написано что это моя скорость?
По соседней полосе и впереди меня ехало две!!! машины с такой же или большей скоростью,но выдернули именно меня
Говорит на основании каких то статей,бла-бла-бла,никая фиксация теперь не нужна,пошли писать протокол:confused:
Ну пошли,писатель
Пока писал,задал вопрос,почему они патрулируют на частной машине?
В ответ смешок и фраза"можешь указать это в протоколе,нам все равно"
Оборзели падлы:)
Попутно попросил заключение на этот прибор,дал какую то сраную бумажку,я в них к сожалению не шарю,написано годен к работе и т.д.
Короч написал протокол,дал на подпись,я грю ознакомлюсь и подпишу в своей машине
Нет,нельзя!!!
Пиши тут,может ты протоколы сьешь,а они строгой отчетности
Я переспрсил,вы мне не разрешаете пройти в свою машину
Нет!Не разрешаю,можешь и это указать в протоколе:)
Написал дословно
"Ехал 60км/ч в связи с тем,что пересек границу города.
Впереди меня и по соседней полосе так же ехало два автомобиля.
Был остановлен сотруднигами ГАИ на частной машине Ланос Шевроле АХ 70-68 ВН
Мне предьявили прибор Беркут с скоростью 92 км,без фото/видео фиксации,на котором не видно что это именно моя скорость.
Протокол прочитать в своей машине не разрешили,мои права мне не разьяснили
Со мной в машине находились свидетели,в частности моя жена ФИО(дата рождения)
В общем такой вот замес:D
Интересует на основании каких статей можно оспорить данный протокол,так как явных нарушений в работе гейцев полно
Спасибо!
 
Останнє редагування:
нарушения гайцов к оспариванию имеют весьма посредственное отношение... их ты можешь в заяве в прокуратуру написать...

а в иске на оспаривание тебе надо указывать по схеме:
1. на меня составили протокол и выписали постанову...
2. с постановой не согласен потому, что:
а) ехал по правилам и ниипёт
б) постанова составлена с нарушением, бо нет никаких доказательств (видео/фото/свидетели) моей вины (скорость на "радаре" может принадлежать кому угодно)
в) есть свидетель моей невиновности - и от жены пишешь пояснения с указанием "прошу принять мои показания к сведению без моего присутствия"
3. в связи с изложенным прошу отменить эту хуйню

более подробно можно расписать, но идея именно такая
 
нарушения гайцов к оспариванию имеют весьма посредственное отношение... их ты можешь в заяве в прокуратуру написать...

а в иске на оспаривание тебе надо указывать по схеме:
1. на меня составили протокол и выписали постанову...
2. с постановой не согласен потому, что:
а) ехал по правилам и ниипёт
б) постанова составлена с нарушением, бо нет никаких доказательств (видео/фото/свидетели) моей вины (скорость на "радаре" может принадлежать кому угодно)
в) есть свидетель моей невиновности - и от жены пишешь пояснения с указанием "прошу принять мои показания к сведению без моего присутствия"
3. в связи с изложенным прошу отменить эту хуйню

более подробно можно расписать, но идея именно такая

:пиво::пиво:Спасибо дружище,шоб я без тебя делал
Но на основании каких статей?
Помнишь я перед Новым годом в прошлой оскарге указывал разные статьи+что значит показания жены?
Их тоже в этой же оскарге указывать?
Или отдельно
 
ту где то есть готовый иск по оспариванию скорости
 
ты АНАРХИСТ? бо вас щас хуй поймешь, хуизху...

статьи ты указываешь:
те шо тебе вменяют +287, 288
+466 приказ 1.6 статью
+ из 111 можно натыкать...
 
ты АНАРХИСТ? бо вас щас хуй поймешь, хуизху...

статьи ты указываешь:
те шо тебе вменяют +287, 288
+466 приказ 1.6 статью
+ из 111 можно натыкать...

Та я:D
Они мне кстати еще лепили что на подписание протокола я ОБЯЗАН выходить из машины,и ознакамливатся и подписывать только возле них,или в их машине:D
 
Постановою від <date> року, ІДПС БДПС ВДАІ в м. Харкові Гаишнегом Василием Петровичем на мене було накладено адмінстягнення у вигляді штрафу (у розмірі <сумма> грн. 00 коп.) за адміністративне правопорушення ПДР України, відповідальність за що передбачена частиною 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Зазначена постанова винесена за результатами застосування фіксації порушень ПДР приладом «Беркут»
З постановою я не згоден, оскільки рухався згідно правил дорожнього руху в межах дозволеної швидкості. Вважаю що постанова не відповідає вимогам закону з таких підстав:
У постанові відсутні вказівки на те, хто саме проводив фото фіксацію. Між тим, це повинно бути зафіксовано, тим більше, що у відповідності до Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України (затверджено Наказом МВС 27.03.2009 N 111), до використання спеціальних засобів нагляду за дорожнім рухом допускаються лише співробітники, які вивчили інструкції та склали заліки з використання цих приладів. Тому при оцінці як законності, так і достовірності фіксації порушень ПДР необхідно мати відомості про цих співробітників.
У постанові відсутні докази належності виміряної швидкості саме моєму автомобілю. Фактично співробітником ДАІ, що склав протокол, було вказано тільки час, коли відбулось вимірювання швидкості, на приладі. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля, неможливо, а за таких умов різниця навіть у кілька секунд може означати, що насправді виміряно швидкість автомобіля, який рухався у кількох десятках метрах від мого автомобіля.
Згідно розпорядження МВСУ №466 від 21.05.2009, постанову складено з порушенням п.1.6, бо немає жодних доказів порушення (фото-, відеоматеріалів, показів свідків тощо)

Також прошу взяти до уваги покази мого пассажира ФІО

На підставі викладеного, а також керуючись стст.287, 288 КпАП України,
ПРОШУ СУД:
1.Оскаржувану постанову від <date> скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.
2.Призупинити дію постанови до розгляду справи

Також прошу повідомити мене про час та місце розгляду справи усіма вказаними у цьому позові засобами зв’язку.
а от жены вообще в вольной форме пишешь ход событий
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
а от жены вообще в вольной форме пишешь ход событий

Хотелось бы указать наличие частного авто,то что не разрешили ознакомится в своей машине,именно не разрешили
Или это лишнее?
 
Хотелось бы указать наличие частного авто,то что не разрешили ознакомится в своей машине,именно не разрешили
Или это лишнее?

ты можешь это указать, но это не будет иметь значения...

лучше это как раз сделать в пояснениях свидетеля...

типо ты пишешь полностью официальный документ, а жена... хех... ну шо с бабы взять? :)))
 
Хотелось бы указать наличие частного авто,то что не разрешили ознакомится в своей машине,именно не разрешили
Или это лишнее?

суду это нах не надо!
-про то можешь в инспекцию по личному составу жалобу написать.
 
ты можешь это указать, но это не будет иметь значения...

лучше это как раз сделать в пояснениях свидетеля...

типо ты пишешь полностью официальный документ, а жена... хех... ну шо с бабы взять? :)))

хех,ну это вариант:D
Тогда еще вопрос,что подавать с оскаргой,насколько я помню копии этих бумажек+квитанцию про оплату держмита
Что то еще?
Ну и перевод на украинский,этож пиздец:D
Если там будут ошибки,это ничего?

суду это нах не надо!
-про то можешь в инспекцию по личному составу жалобу написать.

Та было бы не жалко своего времени,то написал бы
Но с этим говном маратся неохота
 
хех,ну это вариант:D
Тогда еще вопрос,что подавать с оскаргой,насколько я помню копии этих бумажек+квитанцию про оплату держмита
Что то еще?
Ну и перевод на украинский,этож пиздец:D
Если там будут ошибки,это ничего?

бля, я тебе уже на украинском написал...

подаешь:
1. иск - 3 экземпляра, один забираешь себе
2. копия протокола - 2шт
3. копия постановы - 2шт
4. квитанцию об оплате

больше ничего не надо, но можешь права приложить, типа ты охуенно опытный и талон, шо нихуя не нарушитель... но это реально лишнее
 
бля, я тебе уже на украинском написал...

подаешь:
1. иск - 3 экземпляра, один забираешь себе
2. копия протокола - 2шт
3. копия постановы - 2шт
4. квитанцию об оплате

больше ничего не надо, но можешь права приложить, типа ты охуенно опытный и талон, шо нихуя не нарушитель... но это реально лишнее

Да я вникаю,шоб не накосячить
Тогда завтра на свежую голову подкорректирую оскаргу под себя+добавлю показания жены в украинском переводе
Вдруг чего,скажешь что нах не надо и лишнее
 
выложишь и подредактим... не вопрос...
в старт-посте напиши "а скорость нихуя нимоя!!! ехал 60 максимум"... вдруг судьи читают ХФ :)))))
 
Да я вникаю,шоб не накосячить
Тогда завтра на свежую голову подкорректирую оскаргу под себя+добавлю показания жены в украинском переводе
Вдруг чего,скажешь что нах не надо и лишнее

и подпись Шумахер М.П:D
 
перевищення швидкості. Корректируешь и все ок, с него сам составлял.

Київський районий суд м. Харкiва

Позивач: ……………………………………….
Індекс , м. Харків, вул. ....................................,
буд. ....., кв.....
тел. ......, 8(050)-......................

Відповідач: посадова особа - Інспектор УДПС взводу нрн м.Ізюм БДПС у харк.обл. пр-к ніл
Бубу Олександр Олександрович
індекс, м. Ізюм, вул. ____________________,
буд. ___, кв. ___
тел. _______________________



ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування Постанови АХ 023911 від 27.01.2009р.
по справі про адміністративне правопорушення
(в порядку адміністративного судочинства)

Я, ............................, паспорт ....................., ідентифікаційний номер ................................., 27.01.2009р. о 18.25, керуючи автомобілем …………………, державний номер ……………………., в’їхав у м.Ізюм, рухаючись по трассі Ростов-Харків, зі сторони м.Славянськ, зі швидкістю в межах 60-65 км/год згідно приладу для вимірювання швидкості руху на моєму транспортному засобі, в транспортному потоці інших автомобілей.
Був зупинений працівником ДАІ. Після зупинення попросив пояснити причину зупинення. Зі слів працівника ДАІ я перевищив встановлену швидкість.
При складенні Протоколу (копія додається) про адміністративне правопорушення (надалі – Протокол) Інспектором ДАІ м. м.Ізюма Бубу Олександром Олександровичем, було допущені ряд порушеннь. Зокрема, він не ознайомив мене з моїм правами та обов’язкам відповідно до ст. 63 Конституції України та ст. 268 КУпАП.
Вважаю, що оскаржуваною постановою АХ 023911 від 27.01.2009р. на мене неправомірно накладено адміністративне стягнення та вважаю її незаконною з наступних підстав:
1. Я рухався в транспортному потоці інших автомобілей і, таким чином, підтвердити, що швидкість заміряна приладом „Беркут” 0704047 належить моєму транспортному засобу неможливо, про що я зазначив у поясненнях до Протоколу;
2. Відповідач не надав мені документів на підтвердження своєчасного проходження перевірки та державної метрологічної атестації вимірювального приладу „Беркут” 0704047, а також не був обізнаний із характеристиками можливих похибок у вимірах. Таким чином заміри було проведено із недотриманням вимог ст. 1, 2, 4, 9, 15, 17-20, 29-31 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” від 11.02.1998р. №113/98-ВР, що виключає їх подальше використання в якості доказів у справі про адміністративне порушення;
3. Разом зі мною в автомобілі знаходився _________ Олександр Миколайович, дата народження 01.10.1978р., що проживає за адресою м.Харків, вул.________, буд.___, кв.___, який може підтвердити правдивість моїх слів.
4. Відповідачем у Протоколі і Постанові зазначено, що я порушив вимоги знака 5.45 Правил дорожнього руху, затверджених Постановою КМУ від 10.10.2001р. №1306. В даному пункті ПДР зазначено, що у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 60 км/год, а ч.1 ст. 122 КУпАП встановлює відповідальність за перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 кілометрів на годину. В даному випадку і мої свідчення, і свідчення свідка, в Протоколі та Постанові свідчать про те, що я рухаючись зі швидкістю 60-65 км/год, не порушив ПДР і не повинен нести відповідальність.
На підставі вищевикладеного і керуючись п.12.4 Постанови КМУ “Про Правила дорожнього руху”, ст.ст. 1, 2, 4, 9, 15, 17-20, 29-31 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”, ч.1 ст. 122, ст.ст. 287-289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, 6, 17, 18, 19 та статтями 104–106 Кодексу адміністративного судочинства,

ПРОШУ:
суд
- скасувати Постанову АХ 023911 від 27.01.2009 р. по справі про адміністративне правопорушення.

Державне мито за розгляд судом даної справи не сплачувалось, оскільки у відповідності ч. 5 ст. 288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

До заяви додаються:
1. Копія паспорта позивача.
2. Копія ідентифікаційного коду позивача.
3. Копія посвідчення водія.
3. Копія позовної заяви.
4. Копія Постанови АХ 023911 по справі про адміністративне правопорушення
від 27.01.2009р.
5. Копія Протоколу від 27.01.2009р.



03.02.2009 року


Підпис ________________________________
 
Назад
Зверху Знизу