Пособие при сокращении

Статус: Offline
Реєстрація: 12.08.2005
Повідом.: 1718
Пособие при сокращении

Вобщем такое дело :) Контора расформировывается и продается часть, естественно часть работников сокращают... так вот какие деньги предприятие должно выплачивать работнику в таком случае, в каком размере и сколько времени? :)
 
КЗоТ Украины:
Стаття 116. Строки розрахунку при звільненні

При звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.

То есть, своими словами, всё, что заработано, то и подлежит выплате, как-то:
-ежемесячная з/п + задолженность, если таковая имеется;
-компенсация за неотгуляный отпуск за весь период работы;
-если работа совмещается, то з/п работы за совмещение.
 
Тю. Находяцо те, кто в такой ситуации сам уходит, когда его пхнут? ;) Тебе Oleg_SH сам того не желая под этот случай и расписал выплаты. При увольнении по собвтсв. желанию выыплачивается зп за отработанный период и компенсация за отпуск неотгулянный весь. Всё, по-моему. А при увольнении по сокращению есть компенсации. Юзай гугль.
 
Где ты увидел, что это по собственному желанию???
Ладно, на тебе это:

Стаття 44. Вихідна допомога

При припиненні трудового договору з підстав, зазначених у пункті 6 статті 36 та пунктах 1, 2 і 6 статті 40 цього Кодексу, працівникові виплачується вихідна допомога у розмірі не менше середнього місячного заробітку; внаслідок порушення власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, колективного чи трудового договору (статті 38 і 39) - у розмірі, передбаченому колективним договором, але не менше тримісячного середнього заробітку.


ст. 36
6) відмова працівника від переведення на роботу в іншу місцевість разом з підприємством, установою, організацією, а також відмова від продовження роботи у зв'язку із зміною істотних умов праці;


ст. 40
1) змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників;*

2) виявленої невідповідності працівника займаній посаді або виконуваній роботі внаслідок недостатньої кваліфікації або стану здоров'я, які перешкоджають продовженню даної роботи, а так само в разі скасування допуску до державної таємниці, якщо виконання покладених на нього обов'язків вимагає доступу до державної таємниці;

6) поновлення на роботі працівника, який раніше виконував цю роботу;
 
2 месяца......обычная зарплата
 
Ну... Предлагаешь денежку... подьемные так сказать. Допустим, полугодовую зарплату. Человек взвешивает все и берет деньги.
 
Где ты увидел, что это по собственному желанию???

Это мне реплика? Ты хочешь сказать, что выплаты, которые ты перечислил в своём первом посте не подходят под ситуачию увольнения по 38-ой, штоле? ;)
 
Ну... Предлагаешь денежку... подьемные так сказать. Допустим, полугодовую зарплату. Человек взвешивает все и берет деньги.

Допустим за 3 месяца - достаточно, если иное не указано в коллективном договоре. Или в контракте. Хотя, если контракт - то хрен сократишь. Опять же, если это не оговорено в контракте. Но оговорить меньше 3-хмесячного оклада при сокращении нельзя, ибо это нарушение КЗоТа ;)
Так что 3-хмесячный оклад, если большая выплата не зафиксирована в коллективном. Я сомневаюсь, что там вообще что-то подобное зафиксировано, ибо сознательных и радеющих за сотрудников работодалей- днем с огнем ;)
 
3 месяца выплачивается в размере обычного оклада...
 
почему то мне кажется, что я знаю о какой конторе идет речь..... :(
 
а еще есть х что если уволиться с конторы по причине той что не платят зарплату тебе выплачивают сразу 3й оклад и вроде потом еще тоже бабулес платят )
 
Назад
Зверху Знизу