Курсы водителей "Зеленая волна"

Подскажите пожалуйста кто знает: предстоит на днях сдавать экзамен в ГАИ и назрел такой вопрос - Можно ли крутить руль на месте при сдаче практики? а то инструкторы разное говорят - кто говорит что можно,кто говорит что инспектор в ГАИ считает за ошибку. Сдавать планирую сам. заранее спасибо
 
а как вы сманеврируете запарковавшись не поворачивая руль?
 
Я тоже это понимаю. Но инструкторы в автошколе настаивают на том что это считают за ошибку при сдаче в ГАИ. Возможно они специально это говорят я не знаю.
 
Можно ли крутить руль на месте
Если нужно то можно .
инспектор в ГАИ считает за ошибку
Бред сивой кобылы . Если с технической (конструкции авто) еще можно развести спор , хотя и смутно понимаю о чем , то гайцу монопенесуально крутил ты его стоя , целясь задом в дирку , или лихо вывернул на ходу . Цель выполнить маневр .
А вот не пристегнулся , не включил поворотник ( да . на площадке !) и тому подобные мелочи , действительно считают за ошибки .
А вот когда начнете ездить на своем авто , вот тогда годика через пол, может раньше , вы начнете крутить руль только в движении . И то не факт :)
 
Если нужно то можно .

Бред сивой кобылы . Если с технической (конструкции авто) еще можно развести спор , хотя и смутно понимаю о чем , то гайцу монопенесуально крутил ты его стоя , целясь задом в дирку , или лихо вывернул на ходу . Цель выполнить маневр .
А вот не пристегнулся , не включил поворотник ( да . на площадке !) и тому подобные мелочи , действительно считают за ошибки .
А вот когда начнете ездить на своем авто , вот тогда годика через пол, может раньше , вы начнете крутить руль только в движении . И то не факт :)

Сдал сегодня и теорию и вождение. Руль крутить на месте нельзя - считают за ошибку, только в движение можно крутить или одновременно с движением,но не на месте. Школу эту рекомендую - теорию хорошо объясняют. Вождение к кому попадешь,лично мне больше всех понравился Петр Васильевич. Всем спасибо за ответы
 
Сдал сегодня и теорию и вождение. Руль крутить на месте нельзя - считают за ошибку, только в движение можно крутить или одновременно с движением,но не на месте. Школу эту рекомендую - теорию хорошо объясняют. Вождение к кому попадешь,лично мне больше всех понравился Петр Васильевич. Всем спасибо за ответы

Петр Васильевич классный:клас:
 
Додам свіжої інформації, якщо хтось раптово нагуглить цю школу, як два місяці тому нагуглив я.
Пішов у цю школу тому, що з усіх автошкіл поруч найближчий набір був саме у "Зеленій хвилі", а мені треба було "на вчора", бо я вже домовлявся про купівлю авто.
Навчався на Героїв Праці, АКПП(це, за словами директора, був останній набір на автомат), 4700 грн.
Попри норми/вимоги, практичних занять було лише 20 годин (академічних годин - тобто 10 практичних уроків по 1,5 години).

Теорія

Теорію вів Микола Володимирович, молодий чоловік, котрий нерідко помилявся (але зазвичай вчасно виправлявся), плутався і взагалі вів лекцію досить не методично. Відчувається відсутність викладацького досвіду. Але викладач намагається донести інформацію до аудиторії, охоче відповідає на питання як під час лекції, так і після. Претензій у мене до нього не має.

Дуже цікава була лекція по медицині, вів схожий на Жванецького дядько, практикующий лікар та викладач. Було цікаво, весело і все по ділу. Сподіваюсь, що ці знання ніколи не стануть у пригоді.

Взагалі, йдучи в автошколу, будь-яку, треба заздалегідь розуміти, що теорію доведеться вчити вдома, лекції в автошколі дадуть максимум 20-30% від необхідного мінімуму знань. На початок курсів я вже перечитав правила вже разів 5. І продовжував час від часу перечитувати на всьому протязі навчання. Додаток "водій.юа" у допомогу

Практика:

Перших два зайняття були з Денисом Миколайовичем. Запитав, чи маю якийсь досвід. Досвід якийсь я мав - катався по напівпокинутим селам, заміським дорогам, де ні розмітки, ні знаків, нікого, окрім ховрашків та польових мишей. У перший день сам виїхав з паркінгу (під школою) і відразу у місто. Денис зрозуміло пояснює, не кричить, не вихоплює руль, допомагає де треба. Згодом, коли практика скінчилася я взяв два додаткових заняття з ним (заняття = 1,5 години = 400грн)
Інші 8 занять я катав з Александром Вікторовичем, котрий викладає кермування з тих пір, як закінчив армію, а це було, як я зрозумів, років 30-40 тому.
Пояснює норм, але часто не сам принцип, а вказує "ориєнтири". Останні 3 заняття ми приїжджали на "площадку" (це окрема історія, майданчик виглядає так, неначе там вчаться водити не автівки, а важку бронетехніку), Александр Вікторович виходив покурити і курив, поки не наставав час їхати "на базу". Це я про те, що виконувати "розворот у вузькому просторі", "паралельну парковку" і "гараж" на цьому конкретному майданчику він навчить виконувати легко, а от повторити це все у реальних умовах, без "орієнтирів" зможе не кожен.

Взагалі, задача автошколи - навчити вас здати екзамен, тому після отримання прав - обов'язково доведеться кататися з кимось із друзів/рідних з досвідом кермування, або, краще, взяти додаткові заняття у інструкторів з цієї чи іншої школи.

Іспити:

Їх ще не було. Попередньо - після 10.09. спит буде розбитий на 3 частини: теорія, "площадка", місто. При цьому, між теорією і майданчиком може пройти декілька тижнів часу. Подейкують, що і майданчик з містом доведеться проходити не в один день. Справа у карантині, а запису до електронної черги у сервіс-центр на Шевченка 62 немає взагалі. Поки що, я не знаю, як це все буде відбуватися, напевно - будемо записуватися у телефонному режимі.

Ні директор, ні інструктори не залякували і "порєшать" не пропонували, бо з середини серпня ввели нові правила - відеофіксація іспитів. Мене відразу попередили - готуйся здавати самотужки.

P.S.:Після іспитів відпишуся про результат, та поділюся враженнями.
 
Здравствуйте, кто может поделиться опытом сдачи экзамена В ГАИ в связи с карантином. Есть ли возможность "подстраховки", как все проходит?
 
Здравствуйте, кто может поделиться опытом сдачи экзамена В ГАИ в связи с карантином. Есть ли возможность "подстраховки", как все проходит?

Поділюсь я. Заодно й історію свою закінчу. Відразу скажу, що про "підстраховку" нічого не чув і всі інструктора/викладачі готували до того, що будемо складати іспит самостійно.

Іспит проходить у два етапи: Теорія і Практика.

Теорію я склав 15 вересня, практичний екзамен був у минулу суботу, майже через місяць :) Але тут проблема в тому, що я "автоматчик" і школа має надавати своє авто для спиту. Тому затримка була не зі сторони РСЦ.

За час і дату домовлялася школа (згідно законодавства, представник автошколи може домовитися за іспити, без електронної черги)

Теорію складали важко. Нас зайшло п'ятеро, хвилин через 5 я вже дав відповіді на всі 20 запитань (здав без помилок), разом зі мною встали ще двоє, котрі не здали. Їм сказали приходити через 5 днів без черги (тобто записуватися ніде не треба - платиш за перескладання іспиту у кассу і приходиш, з квитанцією, у робочий час). Загалом у перший день здало троє з п'яти, на другий - двоє, третього дня, здається, взагалі ніхто не здав.

Потім я понад три тижні чекав дзвінка зі школи. І дочекався.

Згідно чуток, ті, хто здавав на "ручці" масово завалили іспит глохли у "дворіку", на "паралельній парковці", тощо. Із нашої п'ятірки здало четверо.

Практичний іспит складається з двух частин: Майданчик і Місто. Майданчик ми закінчили десь за годину, а "місто" навіть швидше. У місті проблем взагалі ні у кого не було. А на майданчику - "дворік" і "паралельна парковка", заїзд у гараж заднім ходом усі виконали добре.

Тепер сказали чекати дзвінка зі школи, щоб прийти забрати права, але у "Дії" права підтягнулися вже надвечір, тому вже катаюсь :)

Найголовніше. І інспектор, і ваш інструктор/директор/викладач, котрий буде проходити іспит разом з вами, зацікавлені в тому, щоб ви склали іспит і йшли звідти з богом. Ніхто не валить, ніхто не лякає і не принижує. Перед іспитом - інструктаж, ТБ, поради, побажання успіху. Під час іспиту тиша і спокій, бо камера знімає і те що в салоні і те, що перед автівкою.

Про "подстраховку".

Якщо теорію, теоретично, можна зробити за допомогою TeamViewer, принаймні подейкують, що зараз це так робиться, то як "порішать" з практично частиною - я не знаю. Навіть якщо "почаклувати" з реєстратором і якось там відредагувати/підставити дату і час запису, то все одно проїхати маршрут та виконати вправи має претендент на отримання прав. Хоча, є ще DeepFake та інші технології)).

Також подейкують, що, начебто, ціна питання в районі 7к. Але це все на рівні чуток і поки що ніхто на власні очі не бачив людину, котра б так склала іспит.

Про сервісцентри.

Іспит ви будете складати або на Шевченка 62 (ТСЦ МВС №6342), або на Шевченка 26 (ТСЦ МВС №6341), або, якщо за межами Харкова, у будь-якому ТСЦ МВС України незалежно від прописки - школа надасть вам усі необхідні для цього документи. На Шевченка 26 є електронна черга, можна записатися на "через два тижні" після опівночі. До Шевченка 62 реформа не дійшла, туди можна записатися лише у телефонному режимі, але у мене не вийшло. Тому я написав листа на e-mail, в той же день отримав відповідь з проханням надати свій номер телефону і хвилин через 20 мені вже зателефонували.
Спочатку записуємось на теорію, якщо склав - записуйся на практику (це якщо школі начхати на вас і місця вони не забронювали), якщо не склав - приходь без запису через 5 днів.
 
Ні директор, ні інструктори не залякували і "порєшать" не пропонували, бо з середини серпня ввели нові правила - відеофіксація іспитів. Мене відразу попередили - готуйся здавати самотужки.

Сейчас жена проходит обучение в этой школе, был только внутренний экзамен пока. Преподаватель не скрывая говорит о том, что она единственная из группы в 25 человек не проплатила сдачу экзамена в ГАИ и сама не сдаст, т.к "там все заточено на то чтобы вы не сдали". Сдавать будем самостоятельно.
 
был только внутренний экзамен пока

Цей екзамен (практику) у нас завалили майже всі, після чого нам сказали, що треба брати додаткові уроки з кермування (400 грн - 1,5 год). Можливо зараз знайшли, як обійти момент з відеофіксацією і все повернулося до старих "схем".
В теоретичній частині нічого "заточити" неможна, якщо ти вчив правила, ти їх здаси. У практичній частинні інструктор та інспектор сидять мовчки, все що відбувається в салоні, та попереду авто знімається на камеру, я ХЗ що там можна "заточити". Скоріш за все тупо залякують.

Здавайте самі. Якщо є авто - майданчик на Шевченка завжди відкритий, приїздіть і тренуйтеся, маршрут "міста" взагалі найпростіший
 

Вкладення

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    100.4 КБ · Перегляди: 373
Дякую за детальну інформацію!
 
и сама не сдаст, т.к "там все заточено на то чтобы вы не сдали".
Те же басни и четыре года тому звучали с каждого утюга . Из взяток была куплена бутыль хорошего коньяка и отдана моему инструктору после сдачи теории ( ибо было за что , но не за то что вы все подумали :) )
Практику сдавали на площадке , в город не выезжали . Но опять же , теория сдаваема самостоятельно , что бы не говорили . Если учился , ответы на вопросы знаешь - всё ! Никто и никак ничего не заточит на несдать .
Про сдачу вождения ничего не скажу . Скажу только что с ноля десять занятий это мало . Моё ИМХО .

Взагалі, задача автошколи - навчити вас здати екзамен, тому після отримання прав - обов'язково доведеться кататися з кимось із друзів/рідних з досвідом кермування, або, краще, взяти додаткові заняття у інструкторів з цієї чи іншої школи.
Вот это верно подмечено . Долго привыкал к габаритам машины . Первое время ездили с кентом и его помощь была весьма и весьма полезна . Чуть позже самостоятельные поездки за городом . Аккуратненько , скорость ограничивал до 80ти . В город не пихался под страхом расстрела . Так потихоньку-полегоньку и освоился .
И да , мне говорили и я говорю - вешайте наклейку на заднее стекло ! Ничего в этом зазорного нет . Зато подавляющее большинство водителей , понимая кто за рулем , и моргнут дав понять что пропускают тебя на перестроится , да и сами более внимательны ,ибо опять же , понимают кто за рулем .
 
Сьогодні зателефонували, запропонували прийти до школи забрати права.
Поїхав, забрав. Згідно постанови Кабміну, на правах тепер вказана группа крові та резус-фактор. Все інше - як і на правах старого зразку.

Тиждень відкатав по району та за містом без пригод, тепер хочу поїздити у центрі, в самому пеклі, з інструктором на своєму авто, щоб зрозуміти, як там взагалі можна їздити.

7a0e0ac99726c5a9365ea643631f0cbe.jpg
 
И два года действительны :)
 
Добрый день! Хочу поделится своими впечатлениями от прохождения курсов «Зеленая Волна» и сдачи экзаменов в сервисном центре. (Очень редко пишу отзывы но тут накипело))) Получила водительское удостоверение в конце декабря этого 2020 года. В целом школа оставила нормальные впечатления. Лекции это хорошо, но пока ты сам не начнёшь читать правила и проходить тесты, экзамен теорию ты не сдашь (уточняю что все это для тех кто хочет сдавать сам)). В базовую стоимость курсов входило 10 занятий практики вождения по 1.5 часа, можно за большую стоимость купить 15 занятий. Я оплатила 10 и решила посмотрю по ситуации. Для человека который хочет обучиться вождению (С НУЛЯ) это просто ничего эти 10 занятий, и экзамен вождение сдать не получится. Из инструкторов не буду никого особо советовать, все мне показалось одинаково нормальные.
В моей ситуации почти сразу после начала практики вождения в школе я начала ездить на своей машине с мужем (спасибо ему что согласился, хотя и без скандалов не обошлось конечно)))). Ездили на закрытых площадках (позже начали пробовать делать упражнения которые будут на экзамене).
Близилось время окончания школы, так как карантин и все дела, лектор сказал, что записывайтесь через электронную очередь на теорию экзамен сами. Я уже была готова сдавать даже раньше (записаться можно через 2 недели, т.к. мест нет). Записалась в сервисный цент на Шевченко 26, сайт позволяет записываться только в этот сервисный цент (это для тех кто именно в Харькове хочет сдавать). На Шевченко 63 только по телефону наверное. Пришла на теорию, толпа нереальная желающих сдавать экзамен (все были с школы Форсаж, их привели очень организованно, показывали куда идти и что делать), оформила документы и стою жду пока меня вызовут заходить в класс где проходит экзамен. Стояла, ждала, два раза подходила к инспектору говорила свою фамилию и спрашивала почему меня не вызывает (все кто сдавал документы со мной уже давно сдали экзамен), он отвечал грубым голосом что мол ждите. Пока я ждала поняла всю их схему и почему меня не пускают сдавать (сдавали толпами сначала те кто сами понимаете… что)). Итак, пришла я в 9.00 и ушла через 3.5 часа. Экзамен сдала, 20 вопросов из 20 правильно.
У нас ничего не меняется, ни отношение, ни порядок, хоть реформируй организации типа ГАИ хоть нет ((((.
Так надо покороче)))) Экзамен вождение!
На площадку где сдают экзамен приезжала много раз на своей машине рано утром (часов в 6.00, около 7 утра на площадке уже будет машин 5). С первой попытки не сдала. Сказалось волнение, и огромный ужас от того что машина была без гидроусилителя руля, и у меня была одна мысль в голове как вообще с ней справиться (после своей машины и машины автошколы мне показалось что эта машина ад какой-то.). Машины (ланос в основном) на которых будете сдавать все раздолбаные, мне кажется чем они хуже едут тем им лучше)).
Со второго раза сдала на ладе то ли 10 или 11 модель, без гидроусилителя. Все на ней глохли без конца и первые пять человек не сдали сразу. Я была морально готова к такому, поэтому второй раз было легче.
(Записаться на практический экзамен можно еще непосредственно у инструктора с машины на площадке ГАИ)
Скажу одно точно, и первый раз и второй все инструктора и организаторы (которые принимают экзамен по практике) вежливые, никто никого не пытается завалить, если ставят ошибку то справедливо (по крайней мере в моем случае). Было очень приятно увидеть такое отношение, не то что на экзамене по теории.
Так что если захотеть, и дополнительно тренироваться все получится, пусть даже и не с первого раза (как у меня было). Всем желаю терпения и везения!
 
Пока я ждала поняла всю их схему и почему меня не пускают сдавать (сдавали толпами сначала те кто сами понимаете… что)).

Толпами здавали ті, хто прийшов здавати організовано, а не "самі понімаєте что". Ми точнісінько так, приходили групами по 5 чоловік і здавали теоретичний іспит практично без черги
 
Во-первых, Вас там не было и Вы не видели всю ситуацию, во-вторых, у меня было такое же право сдавать как и у тех кого привели организовано. Документы принимали у всех по очереди. Что происходит внутри, когда закрываются двери и сдают "сами понимаете что" мне известно. Не исключаю что в разных сервисных центрах может быть по разному все организовано (я сдавала на Шевченка 26)
 
Re: Курсы водителей "Зеленая волна"

Проходил обучение на Героев Труда с декабря по февраль. Не пропустил ни одного занятия, пробные в школе дважды сдавал с 2 ошибками. Сдал сам с первого раза теорию (1 ошибка) и практику (3 ошибки и если правильно помню). Теорию вела Светлана Владимировна (насколько я слышал она преподает не только на Героев). Инструкторов вождения перепробовал почти всех, больше всего понравился Фиалковский Денис, который сейчас работает на подмене. Рекомендую всем желающим сдать самостоятельно и располагающим временем на посещения занятий
Из дополнительной подготовки проходил тесты гаи на разных сайтах по дороге на работу за месяц до сдачи экзамена
 
Назад
Зверху Знизу