Туристична сонячна панель

Статус: Offline
Реєстрація: 25.07.2008
Повідом.: 26167
Туристична сонячна панель

Сабж.
Приїхало без упаковки.
За годину і 20 хвилин зарядило телефон з 1900 акумом на третину. Реального сонця було до 15 хвилин. Останнє навпіл або сонце якось світить з-за легкої хмаринки, або повністю закрите важкою хмарою.
25$

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
где заказал по такой хорошей цене?
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Ніяк не поміряю нормально. ЮСБ мірялка зламалась, нова ніяк не доїде, а міряти "вручну" мені влом.

Під сьогоднішнім сонцем з 10 до 12.05 зарядило акум телефона 1900мА з 45% до 100.
Тож маємо грубо 1000мА*3.7В за дві години. Рахуючи кпд 90% виходить 410мА вихід на 5В.

Доречі це на набагато більше, ніж у минулий раз( перший пост), коли заряджалося у хмарну погоду. Третина цього ж акуму за годину й двадцять хвилин це 370мА вихідного струму панелі.

Загалом струм не супер-пупер виходить звичайно, але ж це не стаціонарна зарядка. До того ж панелька невелика. За 3-4 години зарядити телефон навіть у хмарну погоду за відсутності електрики це гуд.

Але все ж треба буде поміряти фактичний струм. Ну і максимально можливий, коли сонце перпендикулярно панелі світитиме.
 
Останнє редагування:
Отож приїхала нова мірялка нарешті. Каже 430мА під сонцем, але напруга просідає трохи нижче 5В. З поправкою на це 410мА на 5В, що я нарахував до цього, виходить тютелька в тютельку(хйл) ;)
 
Останнє редагування:
upd
Використання її виявилось сумним. 0.43А мало.
Але ж виходячи з площі елементів вона повинна давати 1.4А, що натякало на наявність залізної проблеми. Плюс те, що вона з захмареним сонцем працювала як і з нормальним вже прямо казало, що обмеження є. Перевірив - якщо прикрити 2 з 4 елементів, то на нормальному сонці видає ті ж 0.43А.
Обмеження в перетворювачі. Замінив його на інший дрочовий китайський - вихід більше 1А. Цього мені вже за очі, мої китайські телефон та павербанк стільки не беруть.

Збільшилась залежність від сонця - просідає сильно, за відсутності правильного харвестеру в хмарну погоду телефон просаджує елементи та кпд жахливо падає. Для уникнення цього залишив старий перетворювач - його юзати для поганої погоди для стабільного заряду невеличкими 0.43А, який обмежуючи не дає просаджувати елементи, а у добру погоду відповідно юзати інший з виходом 1+, де обмежує вже сам телефон чи павербанк бо тягнуть до 1А.

Якщо замудритись з нормальним харвестером та перетворювачем, то витягнути з панельки можна півтора ампера, самі сонячні елементи чудової якості з трушним кпд.

Тепер я точно раджу панельку. Після невеличкого простенького допилювання вона реально валить.
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу