Побачена мною Україна в 2011

Статус: Offline
Реєстрація: 10.11.2010
Повідом.: 2407
Побачена мною Україна в 2011

По фотці з усіх міст, де я побував в минулому році (у Львові був 5 разів:))
Суми
s640x480

Дніпропетровськ
s640x480

Вінниця
Переглянути вкладення 13337517
Летичів
Переглянути вкладення 13337518
Меджибіж
Переглянути вкладення 13337519
Хмельницький
Переглянути вкладення 13337520
Івано-Франківськ
Переглянути вкладення 13337521
Трускавець
Переглянути вкладення 13337522
Жовква
Переглянути вкладення 13337523
Олесько
Переглянути вкладення 13337524
Броди
Переглянути вкладення 13337525
Львів
Переглянути вкладення 13337526
Підгірці
Переглянути вкладення 13337527
Золочів
Переглянути вкладення 13337528
Тернопіль
Переглянути вкладення 13337529
Дубно
Переглянути вкладення 13337530
Луцьк
Переглянути вкладення 13337531
Рівне
Переглянути вкладення 13337532
Олександрія
s640x480
 
Останнє редагування:
В Александрию в этом году на футбол ездил?
 
немного удивил подбор фото ))

судя по всему эта скамейка в Хмельницком произвела самое сильное впечатление? или боюсь предположить дальше этой скамьи не удалось прогуляться? ;)

давай еще фотки ))
 
немного удивил подбор фото ))

судя по всему эта скамейка в Хмельницком произвела самое сильное впечатление? или боюсь предположить дальше этой скамьи не удалось прогуляться? ;)


давай еще фотки ))

Специфікою ХФ є те, що завжди хтось вимагає "сіські". Я просто завбачливий:) А в Хмельницькому, чесно кажучи, нема нічого цікавого окрім алеї із купою цікавих лавочок:) А ні, там є найоригінальніший пам'ятник афганцям, який я забув сфоткати
фото не моє
5101030_f4bb4241.jpg
 
:D как я могла упустить этот факт )))))

у вас в жж есть фото с интересными скамейками ;) можно создать еще отдельную тему о них ;)

Ні, у мене тільки одна:)
Ось тут їх побільше буде
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Спасибо за ссылку ))
касательно скамеек - я имела в виду , что практически в каждом городе есть интересные скамейки --и они в ваших фотоотчетах присутствуют )) (Луцк, Ровно ... )
 
Спасибо за ссылку ))
касательно скамеек - я имела в виду , что практически в каждом городе есть интересные скамейки --и они в ваших фотоотчетах присутствуют )) (Луцк, Ровно ... )

А, точно. Якось не звертав уваги:)
 
спасибо, было приятно посмотреть!
 
А в Хмельницькому, чесно кажучи, нема нічого цікавого
5101030_f4bb4241.jpg

Брехня :D:D:D. Там є автобуси, що везуть у Кам’янець-Подільський, Хотин та Чернівці, та й у той самий Меджибіж. А все інше там не цікаво, як і та лавочка
 
Памятник афганцам поразил! Это ж надо было придумать: и властная рука, и земной шар, и люди-пешки...
 
фотки супер
 
На фотографии Александрии бывший игральный дом. Во времена крепостного права, там жил какой то "пан" (правее был его дом, сейчас "Дом Пионеров") А это здание было для развлечений.
Но сейчас Александрия уныла ((
 
Памятник афганцам сильный!
 
На фотографии Александрии бывший игральный дом. Во времена крепостного права, там жил какой то "пан" (правее был его дом, сейчас "Дом Пионеров") А это здание было для развлечений.
Но сейчас Александрия уныла ((

Та не сказав би. Будучи провінціальним містом у Кіровоградській області (ненайкращій:)), воно доволі таки непогане і там нема відчуття депресивності, характерній містам такого штибу.
 
Фотка с Хмельницкого улыбнула)
 
Назад
Зверху Знизу