Как вы считаете, добьется ли маленький человек справедливости?

Статус: Offline
Реєстрація: 25.04.2007
Повідом.: 18914
Как вы считаете, добьется ли маленький человек справедливости?

Это случилось с моим товарищем.
Мало им сукам повышения тарифов, они хотят еще заработать на объебе населения!


Злой Собака Пиночет
1 ч ·
Недавно столкнулся с беспределом Балаклейских энергетиков.
Написал заявление в райотдел и прокуратуру.
Жду результатов.
Как вы считаете, добьется ли маленький человек справедливости?
Ниже привожу суть дела.
ЗАЯВА
про вчинення кримінального правопорушення
в порядку ст. 214 КПК України
17.10.2015 близько 06.30 за адресою мого місця мешкання,з’явились невідомі особи, як пізніше з’ясувалось з акту, складеному за результатами «візиту перевіряючих», це були заступник начальника Балаклійського РВЕ АК «Харківобленерго» «Харківенергозбут» (надалі – Балаклійське РВЕ) Шаповал А.В. та інспектори Лисенко А.В., Літвінов Р.В. (посвідчення №№ 1590/14, 322/11, 606/13).
Останні з’явились раптово, без будь-яких попереджень та повідомлень, самостійно пройшли на подвір’я та фактично влаштували обшук мого житла, пересуваючись на власний розсуд по приміщенням на території належного мені домоволодіння. Вказаних осіб випадково помітила моя дружина, яка на той час перебувала в будинку разом із моєю 2-річною дитиною. На зауваження дружини невідомі особи реагували неадекватно, кричали, нецензурно висловлювались, хапали її за руки, штовхали, весь час погрожуючи знеструмленням домоволодіння через нібито якісь порушення з мого боку. Звертаю увагу, що за результатами повторної перевірки, проведеної представниками підрозділу тієї ж самої АК «Харківобленерго» «Харківенергозбут» за моїм зверненням 19.10.2015 до керівництва цієї організації, порушень з мого боку вимог законодавства в сфері енергоспоживання не виявлено (Акт № 660 від 20.10.2015).
Під час знаходження на території мого будинку, зазначені вище особи пошкодили проводку, через яку здійснювалось електропостачання до водонагрівача, через що залишили мою 2-річну дитину без гарячої води, не цікавлячись при цьому її потребами та станом здоров’я.
Отже, зазначені посадові особи без згоди власників, тобто моєї або моєї дружини, потрапили до території приватної власності, не запитавши дозволу або запрошення господарів, не надавши відповідного рішення суду. Так, відповідно до ст. 233 КПК України ніхто не має права проникнути до житла чи іншого володіння особи з будь-якою метою, інакше як лише за добровільною згодою особи, яка ними володіє, або на підставі ухвали слідчого судді. Під житлом особи розуміється будь-яке приміщення, яке знаходиться у постійному чи тимчасовому володінні особи, незалежно від його призначення і правового статусу, та пристосоване для постійного або тимчасового проживання в ньому фізичних осіб, а також всі складові частини такого приміщення. Під іншим володінням особи розуміються й земельна ділянка, гараж, інші будівлі чи приміщення побутового, господарського та іншого призначення тощо, які знаходяться у володінні особи. До того ж, й обшук відповідно до ч. 2 ст. 234 КПК України проводиться на підставі ухвали слідчого судді із додержанням вимог, передбачених ст. 236 КПК України.
Навпаки, невідомі особи, нехтуючи моїми конституційними правами, за відсутністю рішення суду, без понятих, безцеремонно вторглися на територію мого будинку, самостійно входили до всіх приміщень, які розташовані на подвір’ї, поводили себе дуже агресивно та зухвало, на зауваження не реагували.
І все це відбувалось на очах моєї малолітньої дитини, яка внаслідок дій представників Балаклійського РВЕ перелякалась, дотепер вночі практично не спить, а якщо засинає, то періодично скрикує уві сні, чого до вказаного вище випадку не було. У зв’язку з чим ми разом з дружиною вимушені були звернутися за допомогою до профільних лікарів.
Отже, ані благання жінки, ані плач дитини, не зупиняли хамства перевіряючих.
Безпідставні образливі крики представників Балаклійського РВЕ, що принижують гідність моєї дружини, ґвалт та метушню, погрози на адресу дружини чули сусіди.
Вказана подія вплинула на душевний стан моєї дружини, яка внаслідок події та під тиском незнайомих чоловіків, які дуже грубо та зухвало себе поводили, за моєї відсутності, відчуваючи небезпеку для себе та дитини, вимушено підписала все, що вимагали у грубій формі представники Балаклійського РВЕ. Будучи переляканою, намагаючись заспокоїти плачущу дитину, дружина не усвідомлювала, що робить, не розуміла наслідків своїх дій та того, як повинен себе поводити законослухняний громадянин у ситуації, що склалась внаслідок беззаконня та свавілля, які чинили вище зазначені особи.
Повідомлення дружини про подію, стан, в якому перебували моя дитина разом із дружиною застало мене зненацька. Я раніше чув про «витівки» представників РВЕ АК «Харківобленерго», але припустити, що зі мною та моєю родиною таке може трапитися в країні, яка позиціонує себе гарантом справедливості, верховенства права та законності, я не міг.
Внаслідок погіршення стану мого здоров’я в той же день я вимушений був звернутися по допомогу до лікарів, та з того часу я вимушений постійно приймати ліки, що позбавляє мене повноцінного існування, можливості достатньо працювати та годувати свою сім’ю, в той час як мій заробіток був єдиним джерелом доходів моєї родини.
І все це відбувається тоді, коли ст. 30 Конституції України гарантовано недоторканість житла, не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку, інакше як за вмотивованим рішенням суду. Одночасно, ст. 28 Конституції України передбачено непорушне право громадянина на повагу до честі та гідності, а ст.27 цього закону – право на захист здоров’я.
Звертаю увагу, що розрахунки за спожиту електричну енергію мною щомісячно здійснюються із додержанням вимог п. 19 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою КМУ від 26.07.1999 за № 1357 «Про затвердження Правил користування електричною енергією для населення за діючими тарифами (цінами) для населення на підставі показань приладів обліку.
Натомість, незаконно проникнувши до мого володіння, нехтуючи нормами моралі та закону, надмірно використовуючи при цьому нібито надані їм повноваження, нишпорили по всій території будинку, із впевненістю, що їх дії залишаться непокараними, представники Балаклійського РВЕ чинили психологічний тиск на мою дружину.
Крім того, з огляду на визначення технічної перевірки, а саме, що відповідність стану електропроводки Правилам улаштування електроустановок перевіряється від межі балансової належності до лічильника – не дозволяється перевіряючим проводити обстеження проводки за межею розподілу мереж, а саме – після лічильника. Територія їхньої можливою діяльності в межах закону – від ізоляторів на фасаді будинку до лічильника у приватному будинку. Проте перевіряючі, нехтуючи вказаною нормою, перевіряли все, що завгодно.
За наведених обставин, вважаю, що представники Балаклійського РВЕ, м’яко кажучи, перевищили свої повноваження. У зв’язку з чим протиправні дії вказаних осіб, які відбувались поза межами закону та здорового глузду, не повинні залишитись поза увагою правоохоронних органів.
З огляду на викладене, вважаю, що в діях вище вказаних осіб вбачаються ознаки складу злочинів, передбачених ст.ст. 125, 162, 185, 194, 356 КК України.
Отже, незаконні дії представників Балаклійського РВЕ, що виявилися в незаконному проникненні до житла, пошкодженні майна, спричиненні тілесних ушкоджень дружині, викраденні майна, самоправстві, порушують перш за все, конституційні права, передбачені ст.ст. 27, 28, 30 Конституції України. Крім того, ст. 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод закріплено право на повагу до приватного і сімейного життя, до житла.
У зв’язку з порушенням конституційних прав громадян виникають законні підстави для звернення за їх захистом, відновлення порушеного права з притягненням винних осіб до відповідальності та відшкодуванням завданої внаслідок незаконних дій шкоди.
П.3.1 Розділу І Положення «Про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань», затвердженого наказом Генеральної прокуратури України від 17 серпня 2012 року за № 69 передбачено, що внесення відомостей до Реєстру за заявою, повідомленням про вчинені кримінальні правопорушення здійснюється у термін, визначений ч. 1 ст. 214 КПК України. Відповідно до ч.1, 4 ст. 214 КПК України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.
Відповідно до ст. 60 КПК України заявником є фізична або юридична особа, яка звернулася із заявою або повідомленням про кримінальне правопорушення до органу державної влади, уповноваженого розпочати досудове розслідування, і не є потерпілим. Заявник має право: 1) отримати від органу, до якого він подав заяву, документ, що підтверджує її прийняття і реєстрацію; 2) подавати на підтвердження своєї заяви речі і документи; 3) отримати інформацію про закінчення досудового розслідування.
Відповідно до ст. 55 КПК України потерпілим у кримінальному провадженні є фізична особа, якій кримінальним правопорушенням завдано моральної, фізичної або майнової шкоди. Потерпілий згідно з ч. 2 ст. 56 КПК України має право: 1) на негайне прийняття і реєстрацію заяви про кримінальне правопорушення, визнання його потерпілим; 2) отримувати від уповноваженого органу, до якого він подав заяву, документ, що підтверджує її прийняття і реєстрацію.
На підставі вище зазначеного, керуючись ст.ст. 55,56, 60, 214, 215, 216, 218 КПК України,
прошу:
1. Внести відомості, зазначені у цій заяві, до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування у кримінальному провадженні за ознаками складу злочинів, передбаченого ст.ст. 125, 162, 185, 194, 356 КК України.
2. Надати мені документ, що підтверджує прийняття цієї заяви і її реєстрацію в Єдиному реєстрі досудових розслідувань шляхом надіслання на мою поштову адресу копії цього документу.
Додатки:
1. Акт № 205636 від 17.10.2015 на 4 арк.
2. Акт № 660 від 20.10.2015 на 1 арк.
3.Довідка фельдшерсько-акушерського пункту від 20.10.2015 на 1 арк.
4. Фото пошкодження дверей на 1 арк.


https://www.facebook.com/stanislav.odincov?pnref=story
 
"Господь создал людей сильными и слабыми, но полковник Кольт уравнял их шансы"
 
Жесть. Попытка не пытка, но, думаю, им ничего не будет, увы.
 
1) Человек маленький, но балаклейские электрики тоже не большая цаца. Хотя у кого сколько денег. Маленькому человеку нужен толковый адвокат.

2) Что делал бы я, имея частный дом. Прежде всего поставил бы трехметровый забор с колючей проволокой сверху, железные двери. Возможно, завел бы большую злую собаку (хотя собак ненавижу, но необходимость сильнее). Возможно, приобрел бы охотничье оружие. Возможно, поставил бы дом на пульт охраны.

Также проинструктировал бы жену о действиях в случае проникновения на территорию посторонних личностей (в мое отсутствие) - вызов охраны тревожной кнопкой, звонок в милицию, спуск собаки, и как последний вариант использование огнестрельного оружия по назначению. Хотя думаю вызов охраны решил бы все остальное.

Таким образом, всем имеющим частный дом рекомендую задуматься над тем, чтобы оградить свое владение от беспрепятственного проникновения различных сомнительных личностей.
 
ст. 30 Конституції України гарантовано недоторканість житла
Конституція України не може гарантувати навіть свою власну недоторканість, що ми і спостерігаємо починаючи від дня її ухвалення.
 
Конституція України не може гарантувати навіть свою власну недоторканість, що ми і спостерігаємо починаючи від дня її ухвалення.

Ну что написано пером, понимаете, не вырубишь топором, нужно добиваться своих прав.
К адвокату он обратился, сами видите, такую цидулу сам не напишешь.

Я посоветовал добиваться передачи дела в суд, и содрать с них по полной.

Адвокат говорит, что шансы есть.
 
Как вы считаете, добьется ли маленький человек справедливости?
Таким заявлением нет. Заявление о преступлении это только повод к возбуждение уголовного процесса, поэтому должно быть кратким. Только суть. Прошу привлечь к уголовной ответственности неизвестных мне лиц, которые тогда то там то. без моего согласия и согласия проживающих со мною лиц, с применением насилия не опасного для жизни и здоровья, проникли на принадлежащую мне частную территорию. Точка.
Один четкий вопрос, значит должен быть один ответ только на этот вопрос.

А по тому заявлению что написано, ответ будет "это гражданско-правовой спор, обращайтесь в суд".

Что делал бы я, имея частный дом. Прежде всего поставил бы трехметровый забор с колючей проволокой сверху, железные двери. Возможно, завел бы большую злую собаку (хотя собак ненавижу, но необходимость сильнее). Возможно, приобрел бы охотничье оружие. Возможно, поставил бы дом на пульт охраны.
Вполне достаточно качественной апаратуры для аудио и видео фиксации. По таким делам проблема не в юридической квалификации а в доказательной базе. Скажут они три человека что хозяин их пустил, и попробуй опровергни показания трех свидетелей.
 
Думаю ,справедливость добьёт маленького человека.
 
моєї дружини, яка внаслідок події та під тиском незнайомих чоловіків, які дуже грубо та зухвало себе поводили, за моєї відсутності, відчуваючи небезпеку для себе та дитини, вимушено підписала все, що вимагали у грубій формі
ТСЕ. завтра под давлением незнакомых людей скажут отдать банковскую карту и код - и вы отдадите. рабы, хуле.

если жена такая беспомощная, то нужно было сразу после ухода энергетиков звонить 102 и заявлять про преступление. а не через 12 дней вы додумались задним умом и заявы строчите.

P.S. действий энергетиков не оправдываю, энергетики пидорасы. но у людей рабская психология, им тут милиция не поможет, поможет пересадка мозга.
 
Я думаю, если тебя, дружище немного прессануть, то ты не только банковскую карту отдашь.
Да и стоит ли карта жизни или здоровья?
 
нихрена себе маленький человек. излагает как юрист с 30-ти летним стажем.
 
Я думаю, если тебя, дружище немного прессануть, то ты не только банковскую карту отдашь.
Да и стоит ли карта жизни или здоровья?
если мне зажать яйца в двери я отдам. но сразу после высвобождения из дверей я буду звонить 102 и бегом писать в райотделе и скорой помощи заявы.

а не ждать две недели и сопли на форумах жевать.
 
ТСЕ. завтра под давлением незнакомых людей скажут отдать банковскую карту и код - и вы отдадите. рабы, хуле.

если жена такая беспомощная, то нужно было сразу после ухода энергетиков звонить 102 и заявлять про преступление. а не через 12 дней вы додумались задним умом и заявы строчите.

P.S. действий энергетиков не оправдываю, энергетики пидорасы. но у людей рабская психология, им тут милиция не поможет, поможет пересадка мозга.

Вот дома бы заперлась с дитем и звонила мужу и 102,а то три лба вломились,а она с ребенком их прогонять вышла???Шо-то не то.Или они тихонько возились,аки воры,а она вышла в тубзик и ...все произошло?
 
Вот дома бы заперлась с дитем и звонила мужу и 102,а то три лба вломились,а она с ребенком их прогонять вышла???Шо-то не то.Или они тихонько возились,аки воры,а она вышла в тубзик и ...все произошло?

Читайте заяву, там все изложено

если мне зажать яйца в двери я отдам. но сразу после высвобождения из дверей я буду звонить 102 и бегом писать в райотделе и скорой помощи заявы.

а не ждать две недели и сопли на форумах жевать.

Почему две недели?
Написали после повторной комиссии по энергии, через три дня.

нихрена себе маленький человек. излагает как юрист с 30-ти летним стажем.

Я ж писал, они обращались к адвокату
 
Таким заявлением нет. Заявление о преступлении это только повод к возбуждение уголовного процесса, поэтому должно быть кратким. Только суть. Прошу привлечь к уголовной ответственности неизвестных мне лиц, которые тогда то там то. без моего согласия и согласия проживающих со мною лиц, с применением насилия не опасного для жизни и здоровья, проникли на принадлежащую мне частную территорию. Точка.
Один четкий вопрос, значит должен быть один ответ только на этот вопрос.

Глупости, наоборот как раз привели абсолютно правильное по всей форме составленное заявление. Я уже писал заявы, знаю как это должно делаться.

Вот дома бы заперлась с дитем и звонила мужу и 102,а то три лба вломились,а она с ребенком их прогонять вышла???Шо-то не то.Или они тихонько возились,аки воры,а она вышла в тубзик и ...все произошло?
Так полагается писать в заявлении, нужно предоставить доказательства что ты жертва, стал плохо спать, повредил здоровье и т.п. Чтобы дело решилось в твою пользу.
 
Желаю удачи.
Недавно писали заяву на интернет мошенницы которая уже пол Украины обманула через олх. 10 человек заявы отправили во все инстанции, сюжет на ТВ про неё сняли и показали.. А воз и ныне там. Даже ответа про суд и гражданской правовые не прислали..и на вопрос на каком этапе дело переводят стрелки..
 
Желаю удачи.
Недавно писали заяву на интернет мошенницы которая уже пол Украины обманула через олх. 10 человек заявы отправили во все инстанции, сюжет на ТВ про неё сняли и показали.. А воз и ныне там. Даже ответа про суд и гражданской правовые не прислали..и на вопрос на каком этапе дело переводят стрелки..

Я думаю, здесь будет веселее!
 
Назад
Зверху Знизу