Что такое реболл и с чем сталкивается владелец отреболенного чипа?

чип гривен 600 + 1200 работа

обычный чип. там вопрос что они под него засунут) какой будет текстолит. иногда напиздячат кампаунда...

Тобто метода така: досліджується текстоліт чипа, якщо лайно - краще міняти, якщо ОК - можна реболити. Це якщо завідомо не проблемний чип (я так зрозумів, кристал HD8670M загалом без граблів, за виключенням, можливо, підкладинки)?
Загалом хазяїн ноута зловживав геймерством ("дотаподібний стім" :)), тому і підозрюю "підсмаження яєць" :)
 
Тобто метода така: досліджується текстоліт чипа, якщо лайно - краще міняти, якщо ОК - можна реболити. Це якщо завідомо не проблемний чип (я так зрозумів, кристал HD8670M загалом без граблів, за виключенням, можливо, підкладинки)?
Загалом хазяїн ноута зловживав геймерством ("дотаподібний стім" :)), тому і підозрюю "підсмаження яєць" :)

не совсем . все оно реболиться. без проблем
просто с одними платами проще с другими сложнее
 
хз, у меня ноут после ребола 8 лет прожил, и соме смешное я его продал дальше, сейчас трудится у каких-то работяг.
видео карты G80 лично при мне жили дольше 5 лет, та же ultra.
 
Невже відео 2013 року хтось досі вважає актуальним? :)
 
Чипмейкери за останню п'ятирічку знизили рівень браку, пов'язанному з безсвинцевою пайкою BGA, майже до 0, чого не скажеш про китайських ОЕМ-складальників, тож реболінг - це адекватний спосіб привести до ладу техніку. Звісно, не повезе володарям динозаврів типу MCP67, G84 або G86, які ще досі не здохли. Але ці "архіпапереднікі" технологічно вже віджили себе і залишилось їх одиниці - погоди вони не роблядь :)
 
На реболл даю обычно пару месяцев гаранти (до 3х)
на новый от полугода до года обычно

Обычная цена по харькову 1000-1500 все зависит от скилла и жадности мастера.

все зависит от сложности чипа. старые видяхи - большие чипы тяжелее. все зависит от текстолита. зеленый сука ведет сильно. много нюансов от этого и цена обычно складываеться
В Луцьку де Вас знайти з приводу ребола?
 
Агов, мастера фенів & трафаретів! ;)
Треба вправити 216-0752001 :молись:
 
Назад
Зверху Знизу