Правий сектор не має наміру чинити збройний опір Порошенкові

Статус: Offline
Реєстрація: 05.04.2011
Повідом.: 29338
Правий сектор не має наміру чинити збройний опір Порошенкові

Бійці «Правого сектора» не хочуть починати громадянську війну і продовжувати збройний опір.

Про це заявив спікер Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» (ДУК ПС) Андрій Шараскін, передає телеканал «112 - Україна».

«Найголовніше, що потрібно довести суспільству першим, що ми ні в якому разі не прагнемо розпочати громадянську війну, і не дай Бог, продовжувати збройний опір. Ми звертаємо увагу і боремося зі злом і ні в якому разі, не намагаємося розхитувати ситуацію в країні. Тому, ескалація конфлікту є недопустима. І це офіційна позиція. Ми виступаємо за те, щоб це напруга зняти», - заявив він.

Як повідомляв ZAXID.NET, новий голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що не планує забороняти діяльність «Правого сектора» у Закарпатській області.

Варто відзначити, що скандал з «Правим сектором» розпочався після подій, які відбулися минулого тижня у Мукачеві.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Да пусть повзрывают друг друга)
 
ну вот и порешали, их не ловят в закарпатских лесах, а они нэ чынять опир;)
 
Да пусть повзрывают друг друга)

Скоро вас будут взрывать.Точнее уже взрывают:D

На Казанском вокзале произошел взрыв
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
окси, вопрос традиционный - цэ пэрэмога, чы зрада?
 
ща ярош дает пресс-конференцию, и там он прямо сказал, шо еси попробуют завалить пацанов - весь пс будет качаться.
 
Ты чьих будешь, холоп?

судя по тому, как ты тут раболепски подхалимничаешь своим владыкам, то холоп это именно ты ;)
а я сынок, местный тут, ещё с тех времён, когда ты сиську у мамки сосал, ну или не сиську и не у мамки...
 
судя по тому, как ты тут раболепски подхалимничаешь своим владыкам, то холоп это именно ты ;)
а я сынок, местный тут, ещё с тех времён, когда ты сиську у мамки сосал, ну или не сиську и не у мамки...

Ноунейм, ты на себя слишком много берешь. Попустись слегка.
 
Это здравый смысл.

про убитых людей , не говоря уже о стрельбе из гранотомётов и пулемётов в мирном городе забываем? ну тогда ладно, я не против.. но думаю будущее у такой страны печальное...

Ноунейм, ты на себя слишком много берешь. Попустись слегка.

иди работай, солнце ещё высоко
 
Назад
Зверху Знизу