Фестивали в Карпатах

Статус: Offline
Реєстрація: 16.06.2006
Повідом.: 1403
Фестивали в Карпатах

народ! а есть кто нибудь, кто поедет на Шипот или на Шешоры? (в чем я глубоко сомневаюсь)
если кто не знает - то эти фестивали состоятся 1-14 июля в Карпатах. Что-то вроде нашего Эсхара, только с нормальной музыкой. на Шипоте - тусовка без сцены. Просто палатки, костры, музыка. Празднование Ивана Купала. В Шешорах - этнофест со сценой и кучей музыкантов из многих стран...
 
brisha сказав(ла):
народ! а есть кто нибудь, кто поедет на Шипот или на Шешоры? (в чем я глубоко сомневаюсь)
если кто не знает - то эти фестивали состоятся 1-14 июля в Карпатах. Что-то вроде нашего Эсхара, только с нормальной музыкой. на Шипоте - тусовка без сцены. Просто палатки, костры, музыка. Празднование Ивана Купала. В Шешорах - этнофест со сценой и кучей музыкантов из многих стран...
Опа! А Ви звідки про то знаєте?
Я їду на Купала... Хочете з нами? Але то не на фест, а так, туса з 15-30 людей на гірському озері + похід хребтом. Разом - шість днів в горах...
Будемо раді бачити гостей із-за кордону =)))
 
Останнє редагування:
joc13clon=) сказав(ла):
Опа! А Ви звідки про то знаєте?
Я їду на Купала... Хочете з нами? Але то не на фест, а так, туса з 15-30 людей на гірському озері + похід хребтом. Разом - шість днів в горах...
Будемо раді бачити гостей із-за кордону =)))

ну щось ви плутаєте! ця туса проходить вже років так з 15... неподалік від водопаду Шипіт кожен рік на Івана Купала. Про те як з"явився фест: Посилання видалено
а ви мабуть з Закарпаття?
 
brisha сказав(ла):
ну щось ви плутаєте! ця туса проходить вже років так з 15... неподалік від водопаду Шипіт кожен рік на Івана Купала. Про те як з"явився фест: Посилання видалено
а ви мабуть з Закарпаття?
Та я не про то! =)
Ви мене не зрозуміли =)
Я про то, шо я із друзями організовую свої сходини на Купала (ватра теж буде, якщо єгері нас не полапають:)), на березі гірського озера. Штук 15-30 людей, як вийде. Не хіпі, але по-своєму пришелепкуваті =)
До Шешорів і Шипоту жодного відношення. =)
Бажаєте - будемо раді! =)))
Я зі Львова...
 
Останнє редагування:
joc13 сказав(ла):
Та я не про то! =)
Я про то, шо я із друзями організовую свої сходини на Купала
До Шешорів і Шипоту жодного відношення. =)
та я б може й рада... якщо раніше домовитись. та хотілося все ж на Шипіт податися... а на Шешорах я ще жодного разу не була. а ви на велику тусу принципово не хочете?
 
Эсхар, интересненько ... а билет на поезд по чем? ...
 
Август сказав(ла):
Эсхар, интересненько ... а билет на поезд по чем? ...
до Львова 52 грн, от Львова до места на электричке.
есть прямой поезд до места, но сколько стоит не знаю. гривен 55-60 наверное...
 
screaming сказав(ла):
а в каком стиле катаете?
Не панымать :confused: :)
brisha сказав(ла):
та я б може й рада... якщо раніше домовитись. та хотілося все ж на Шипіт податися... а на Шешорах я ще жодного разу не була. а ви на велику тусу принципово не хочете?
То є зовсім інший формат. Збираються відносно знайомі люди
Виходить, що водночас із Шипотом, відтак - доведеться вибирати... "Альбо, альбо...", - як той казав =)))
Якщо цікаво, то пишіть на мило ;)
georgeo@ua.fm
А на великі фести не їду, бо не цікаво щось, чи як... Зрештою, довго розказувати :)
 
Останнє редагування:
joc13, может в следующий раз =) а в этот мы уже едем с подружкой на Шипот и может останемся на Шешоры. и еще обязательно Львов посмотреть! куда там обязательно надо сходить? и как добраться?
 
brisha сказав(ла):
joc13, может в следующий раз =) а в этот мы уже едем с подружкой на Шипот и может останемся на Шешоры. и еще обязательно Львов посмотреть! куда там обязательно надо сходить? и как добраться?
brisha сказав(ла):
joc13, может в следующий раз =) а в этот мы уже едем с подружкой на Шипот и может останемся на Шешоры. и еще обязательно Львов посмотреть! куда там обязательно надо сходить? и как добраться?

З Шешорів до Львова: спершу - чимось до найближчої залізничної станції, а далі - потяг Львів - Рахів... Пізно вночі; прибуття - зранку... Із Франківська вибір потягів ширший...

У Львові куди сходити? Гммм...
Від вокзалу трамваєм №6 в центр... Центр - обов*язковий до відвідування. А там - як вийде... Залежить від часу перебування і фінансових можливостей...
Вас, я думаю, зацікавить клуб "Лялька", "Далі" (правда, вДалі ат центра:) ), галерея "Дзиґа", "Равлик", "Ґердан", "Музей ідей" і т.д., і т.п. На Ратушу підніміться обов*язково і на Високий замок... Альтернатива Високому замку - Лиса гора...
Обов*язково зайдіть на Кайзер (парк "Знесіння", Шевченківський гай) і в Стрийський парк...
Короче, тирлі-пирлі, ширлі-мирлі... Приїдьте, а там розберетесь :)
 
Шешоры выпадают по причине непонятных дат проведения.
кто ж додумался их в середине недели проводить :(
а хотелось бы
 
Київська альтернатива Шешорам:
Посилання видалено
;)
 
а вот и я! класс! Львов класс! кстати, может это только в центре, но он гораздо чище Харькова... в смысле мусора и бумажек.
Шипот - форева! люди есть просто редчайшие... в смысле доброты и веселости... на Шешоры меня не хватило. ни сил, ни денег. домой стопом добирались =)
в следующем году надо обязательно! приглашаются все!!!
 
brisha сказав(ла):
а вот и я! класс! Львов класс! кстати, может это только в центре, но он гораздо чище Харькова... в смысле мусора и бумажек.
100% згідний :yahoo:
Особєнно - друге і третє речення:)
 
но говорят Львов очень мрачный и грязный осенью...
 
brisha сказав(ла):
но говорят Львов очень мрачный и грязный осенью...
БРЕХНЯ!
Навесні і восени Львів найгарніший (звісно, як на мене) :)
Кста, у нас восени 750 років! Запрашаємо! :)
 
о! неплохой повод посмотреть как следует Львов! а когда именно?
 
brisha сказав(ла):
о! неплохой повод посмотреть как следует Львов! а когда именно?
не знаю :-)
мав бути цієї весни, на день св. Юрія (це покровитель міста), але перенесли, бо не могли підготуватись через вибори.
Дізнаюсь - напишу ;)
 
Назад
Зверху Знизу