объявлить ли бойкот товаров рошен, в связи с не выполнением Порошенка своих обещаний

объявим бойкот товаров рошен за невыполнение обещаний Порошенка продать торговую марку


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    12
  • Опитування закрито .
Кстати, а сам Герасим, брательник твой, не в России живет, может это он тебе идею подкинул?

А какой эффект ты ожидаешь, раскрой поширше, чтобы было понятно тот ли это эффект, который нам нужен .



А он обещал это все сделать за год, Брат Герасима?

Ты считаешь, что мир зависит только от одного Порошенко?? А почему ты так считаешь?? На первый взгляд так все участники должны замириться, только тогда наступает мир.





Ничего, просто СБУ тебя только пасет еще..Ожидает может этой темы как раз. Последняя капля будет..

Ціль виконання обіцянок в контексті передвиборчої програми, Він обіцяв мир за два тижні. Розумію що це зараз неможливо, тому це питання в контексті моєї теми неактуальне. Питання що він може зараз а не перед виборами коли його обирали зробити мир, від нього не залежить це вже видно і так, що коли вбивають громадське населення та вояків України, для порушено це статистика, гляньте тільки на кількість тих хто визначений як учасник ато, або участник боїв дій. Ні якої цілі я не переслідую, да навіть не маю свого сайту, та зареєстрований до війни на Хф. Зайдіть до мого профілю та гляньте які теми я писав на форумі. З повагою до товариства. Прошу по темі а не по моїй особі. Як що в кого є такі питання прошу в лС.

Вибачте зараз іду спати
 
Ціль виконання обіцянок в контексті передвиборчої програми, Він обіцяв мир за два тижні. Розумію що це зараз неможливо, тому це питання в контексті моєї теми неактуальне. Питання що він може зараз а не перед виборами коли його обирали зробити мир, від нього не залежить це вже видно і так, що коли вбивають громадське населення та вояків України, для порушено це статистика, гляньте тільки на кількість тих хто визначений як учасник ато, або участник боїв дій. Ні якої цілі я не переслідую, да навіть не маю свого сайту, та зареєстрований до війни на Хф. Зайдіть до мого профілю та гляньте які теми я писав на форумі. З повагою до товариства. Прошу по темі а не по моїй особі. Як що в кого є такі питання прошу в лС.

Вибачте зараз іду спати

Ты так пишешь, вроде бы президент Украины - господь бог, а на самом деле даже сейчас Украина больше похожа на дырявое корыто, а не отлаженный механизм по выполнению предвыборных обещаний.. А что было год тому назад, так лучше не вспоминать. Ты забыл, как в один день вся "элита" наша державная испарилась??
 
Порошенко же объяснил, почему не продал Липецкую фабрику – ее имущество арестовано.

В Україні, добавим бо він президент України



Ты так пишешь, вроде бы президент Украины - господь бог, а на самом деле даже сейчас Украина больше похожа на дырявое корыто, а не отлаженный механизм по выполнению предвыборных обещаний.. А что было год тому назад, так лучше не вспоминать. Ты забыл, как в один день вся "элита" наша державная испарилась??

Я пишу що саме президент України повинен виконувати ті обіцянки які давав на передвиборчій кампанії, збіг з сьогоднішнім повідомленням про Липецьку фабрику, не більше чім збіг, сам тільки що побачив по 112. Ви самі відповіли на своє питання що може бути як що пустити це на самообіг. Так само я розумію що Харків, місто моєї молодості та студентства нє елементом зона ато, та не розуміють всіх тих питань що виникають з спілкування з збройними силами України. Повірте це складнє питання навіть для нашого районного прокурора. На руках у мене сім'я мого товариша який служить добровольцем в щасті луганської обл. Так щоб зробити Україну з розбитого корита потрібно змусити чиновників які обрані народом виконувати як мінімум хоча б те що обіцяли рік назад. Іншого не бачу. Ваші пропозиції що до зміни питань голосування чекаю в темі або а лс



Нахуй рошен и петю туда же!

Давайте не будемо переходити на особистості, Рошен і Порошенко не одне і те саме, оскільки він представляє весь Український народ, річ про образу президента України не іде. Річ про виконання своїх обіцянок народу України, продати Рошен, все крапка. Все інше Дуже загальне питання на яке може і не бути відповідей. Прошу Вас по заглавному питанню.

Порошенко же объяснил, почему не продал Липецкую фабрику – ее имущество арестовано.

Хочется добавить, арестовано когда?почему до ареста не продано, прошел год? Почему обещал не продал, почему до сих пор а лигах? Зачем а лигах президент?



Лично я кошатник, но Муму тоже шибко жалко..:плачу:

Это не связано с животными, я рыбак и выпускаю всю рыбу которую могу поймать, как в выражении поймал отпусти, отсюда и ник. Смотрите мои темы, тел, я реальный человек.



Путин хто?



383946369.jpg


Виталику вон тоже конфэты спать не дают. :D

Путин хочу..лочко,
Видишь что пишет планшет, а что я хотел написать? Х........ло
Не стоит на мне акцентировать вопрос, как на конкретном человеке. Тут можно если хотите перефразирожать , продаст или нет, но тогда теряется смысл его, как президента который обещал это сделать.



Так подскажите, может успокоится..
Кстати, подозрительная семейка, Герасим Муму утопил, изверг.. По приказу, конечно, но при его комплекции мог бы наоборот, барыню придушить..;)
Небось брат ейный кошек мучает..:диявол::диявол:

За ник уже писал, читай ниже

Блядь, ты больно простой, как я погляжу. та ще й наш весь такий, український..:D:D А ти не шпійон?

Не шпійон,
ДивиСь про що я писав і які в мене теми

Так подскажите, может успокоится..
Кстати, подозрительная семейка, Герасим Муму утопил, изверг.. По приказу, конечно, но при его комплекции мог бы наоборот, барыню придушить..;)
Небось брат ейный кошек мучает..:диявол::диявол:

За ник уже писал, читай ниже

Блядь, ты больно простой, как я погляжу. та ще й наш весь такий, український..:D:D А ти не шпійон?

Не шпійон,
ДивиСь про що я писав і які в мене теми



Пробую змінити питання голосування. Щось неможу



Ще не затупился багнетИ, незаіржалітися вила
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу