Выбор велорюкзака

дышащая спинка очень порадовала, потому что под сеткой там вместо ткани какая-то массажная пупырчастая хрень
нічого не зрозумів. під сіткою нічого не повинно бути - щоб вільно повітря провітрювало спину
 
это вы мне?) вроде ж отписалась) но могу еще, мне не тяжело

Отписываюсь:именник в восторге!))) дышащая спинка очень порадовала, потому что под сеткой там вместо ткани какая-то массажная пупырчастая хрень(прастите, но я не знаю, как по-другому назвать), лямки шею не натирают, вместительный, удобный. Ждем погоды, что выехал с ним.
Кстати на оф сайте Wallaby такой стоит что-то больше 500грн без гидратора. Я прям в том же Восторге на Пролёте (живу просто рядом да и время поджимало) отрыла с помощью консультантов среди непонятных девайсов зо 270грн неизвестного производства, точно такой же с гидратором за 485грн! :D:D:D

спасибо! збс.
 
нічого не зрозумів. під сіткою нічого не повинно бути - щоб вільно повітря провітрювало спину

ну як так? для того, щоб повітря провітрювало спину як раз таки сітка повинна бути натягнута (пробачте :D) на щось, аби утворювався простір для циркуляції повітря) чи я щось не так розумію?
зараз пошукаю фото

Фото не знайшла, але знайшла ось це:
"Профили Deuter Airstripes из двух слоев пористого полимера обшиты сеткой AirMash и обеспечивают минимальную площадь соприкосновения со спиной и максимальную циркуляцию воздуха."
якось так)
 
Останнє редагування:
блін, ну чого ж ця логіка жіноча така незрозуміла...
то ти пишеш, що потрібен простір для циркуляції повітря, то ти пишеш про якісь підкладку під сіткою.

от два рюкзака. правий найзвичайніший з м'яким подушечками на спині, у лівого сітка натягнута на вигнутій рамі та під сіткою нічого немає, вільно гуляє повітря.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Хех)
ні перший ні другий не підходять під те, що я намагаюсь описати)
схоже на перший варіант, що ти запропонував, але замість подушечок - такої форми пористий полімер, обтягнутий сіткою.
 
взагалі подушечки на спинці потрібні для правильного розподілу навантаження. можливо звичайно їх наповнити чимось таким, що хоч якось повітря пропускатиме, але всеодно це ніяк не зрівняється з відсутністю будь-чого.

дорече перший, лівий, рюкзак теж валабі. років 5 йому вже, купував по нубству, хотів дихаючу спинку для вела, але на велі у ньому не зручно - широкі дибелі лямки, великі вуха поясу, сам рюкзак завеликий для велу. вже потім я зрозумів, що багажник кращий за рюкзак, хоча й маю невеличкий рюкзачок теж з сіткою для вела, а сабжевий використовую будь-де і будь-коли - спинка супер зручна.
 
а завеликий - це який?
 
якщо у сенсі перекладу - то більший, ніж треба. напевно скорочення від занадто великий. :)
якщо про об'єм, то написано 35л, але реально по відчуттям там 20. напевно однакові шиють, а потім рами різні ставлять. зі звичайною спинкою 35 і входить, а вогнута усередину рама провітрюваної спинки, багато місця зжерає.
 
З перекладом все добре, я вільно володію рідною та співучою)))
Мала на увазі об'єм. Бо я придбала на 30л, але він виглядає зовсім невеликим.
 
Назад
Зверху Знизу