Берімо приклад!

Хтось з нас читав Гегеля і Хайдеггера, хтось - ні, але всі ми зрозуміли одне - справжнє буття дається в боротьбі. Все насправді дуже просто - живи, кохай і ненавидь, не проходь повз несправедливість, вір і допомагай людям. Не всі люди "овощі", не всі продалися і не всі купилися. Все насправді добре. І все тільки починається.

дааа....уже начинается 20 лет , все бля ни как не начнется.

Да. согласен , ругаться из-за языка - безполезно.
Знать язык надо и русский и украинский, можно ещё парочку других.
Но натягивать русскоязычное население на "розмовляти укр мовой - обязаловка" , это слишком.
На каком хочу , на таком и говорю. Как научили родители/бабушки/дедушки , так и буду своих детей учить говорить.
 
дааа....уже начинается 20 лет , все бля ни как не начнется.

Да. согласен , ругаться из-за языка - безполезно.
Знать язык надо и русский и украинский, можно ещё парочку других.
Но натягивать русскоязычное население на "розмовляти укр мовой - обязаловка" , это слишком.
На каком хочу , на таком и говорю. Как научили родители/бабушки/дедушки , так и буду своих детей учить говорить.
А якщо бабусі/дідусі розмовляли українською? А не вважаєте, що потрібно знати та шанувати мову народу, на землю якого ви, чи ваші бабусі з дідусями приїхали?
В чому потреба українця знати російську мову? Ну аж ніяк не вбачаю цієї потреби. Окрім її нав'язування нам вже 70 років тільки в сересерії.
Українську знати як рідну та державну - так є потреба. Англійську, іспанську як найбільш поширені - так бажано. А росіянська... Та кому вона потрібна насправді? Вже її давно забули не тільки в країнах колишнього соціалісточного табору, а й в колишніх республіках сересерії.
Так для чого вона нам? За наш рахунок підтримувати її розвиток та поширення? Ні, вибачайте, не хочу.;)
 
Останнє редагування:
не на перемены, а на торможение покращеннь, ибо нефиг...
предполагаю, что разбавить зраду бютом - в самый раз, пока они цапаться будут - нам чуток лучше дышать станет. разумеется имхо.
не нравятся ни те, ни другие... но лучше скорпионы в банке будут друг дружку кусать, чем нас ;)

Золотые слова! 100%;)
 
У четвер, 24 травня, о 13.00 біля Верховної Ради відбудеться акція протесту з вимогами не приймати розкольницький для України та нищівний для української мови закон.

Напомнило...
Когда кидалы устраивают какой-нибудь замысловатый развод - в людном месте - обязательно пара человек - организовывает шум, гам и отвлекает внимание окружающих.
Дабы жертвы не могли сосредоточиться на том - что у них по карманам шарят... ;)
 
А якщо бабусі/дідусі розмовляли українською? А не вважаєте, що потрібно знати та шанувати мову народу, на землю якого ви, чи ваші бабусі з дідусями приїхали?
В чому потреба українця знати російську мову? Ну аж ніяк не вбачаю цієї потреби. Окрім її нав'язування нам вже 70 років тільки в сересерії.
Українську знати як рідну та державну - так є потреба. Англійську, іспанську як найбільш поширені - так бажано. А росіянська... Та кому вона потрібна насправді? Вже її давно забули не тільки в країнах колишнього соціалісточного табору, а й в колишніх республіках сересерії.
Так для чого вона нам? За наш рахунок підтримувати її розвиток та поширення? Ні, вибачайте, не хочу.;)
Рускоговорящие украинцы - понаприехали? ололо логика. Кстати по твоей же логике украинский вообще нахер не уперся именно потому, что на нем разговаривает народу еще меньше, чем на русском
 
вы вообще-то на харьковском форуме. а это, как ни крути, Украина. Так что, г-н Евро полиглот - изучайте

Цiлком пiдтримую. А ще не розумiю навiщо пишатись своїм незнанням мови.
 
А якщо бабусі/дідусі розмовляли українською? А не вважаєте, що потрібно знати та шанувати мову народу, на землю якого ви, чи ваші бабусі з дідусями приїхали?
В чому потреба українця знати російську мову? Ну аж ніяк не вбачаю цієї потреби. Окрім її нав'язування нам вже 70 років тільки в сересерії.
Українську знати як рідну та державну - так є потреба. Англійську, іспанську як найбільш поширені - так бажано. А росіянська... Та кому вона потрібна насправді? Вже її давно забули не тільки в країнах колишнього соціалісточного табору, а й в колишніх республіках сересерії.
Так для чого вона нам? За наш рахунок підтримувати її розвиток та поширення? Ні, вибачайте, не хочу.;)


Друх мой, Знати та Шанувати мову - два разных понятия.
Берем США - знать язык - первое условие проживания - курсы безплатные/платные, экзамены и др. Это все надо , потдерживаю.
Но говорят кто на чем хочет и может. Это у них даже не обговаривается.

Уважать свой язык родной - это дело личное каждого думающего человека. Я же не убеждаю Вас , что уважайте и учите русский язык. По этой же причине прошу Вас, не навязывать Ваше мнение , что мне учить и уважать. Даже с убогими примерами.

Выходить на улицу, ради языка НЕ буду.
Нет смысла.
развитие Украины не зависит от того , кто на каком языке будет говорить. Главное результат. Что бы Наши дети жили в Достойной стране. А не в той убогой стране, за которую мне стыдно перед своими детьми. Зато Гордимся МОВОЙ,вышиванками и Голодомором.
фу Б.. - противно.

Пример простой - Польшу после выхода из "ига СССР" подняли с колен за 6 лет. Япония -после цунами имеет ВВП больше чем перед катастрофой.
 
А якщо бабусі/дідусі розмовляли українською? А не вважаєте, що потрібно знати та шанувати мову народу, на землю якого ви, чи ваші бабусі з дідусями приїхали?
В чому потреба українця знати російську мову? Ну аж ніяк не вбачаю цієї потреби. Окрім її нав'язування нам вже 70 років тільки в сересерії.
Українську знати як рідну та державну - так є потреба. Англійську, іспанську як найбільш поширені - так бажано. А росіянська... Та кому вона потрібна насправді? Вже її давно забули не тільки в країнах колишнього соціалісточного табору, а й в колишніх республіках сересерії.
Так для чого вона нам? За наш рахунок підтримувати її розвиток та поширення? Ні, вибачайте, не хочу.;)

Мои дедушки и бабушки разговаривали на русском языке , мои родители разговаривают на русском, я разговариваю на русском языке , мой сын разговаривает на русском языке , хоть в школе его обучают на украинском. И я застал те времена когда я ездил с родителями по СССР и везде меня понимали , не было проблем в общении. Вы задумайтесь какая громадина СССР и все знали один язык , на котором можно было общаться
хоть в Грузии , хоть в Белоруссии , хоть в Таджикистане и это было очень удобно. И при этом в каждой республике изучался и свой национальный язык.
 
хоть в Грузии , хоть в Белоруссии , хоть в Таджикистане и это было очень удобно. И при этом в каждой республике изучался и свой национальный язык.
А русский так и остался языком межнационального общения, как бы его не затирали националисты.
 
Рускоговорящие украинцы - понаприехали? ололо логика. Кстати по твоей же логике украинский вообще нахер не уперся именно потому, что на нем разговаривает народу еще меньше, чем на русском
Ви читати вмієте? Чи тупий валянок? Я ж запитав, як бути з тими, в кого бабусі/дідусі україномовні, а вже нащадки змоскалилися. Важко спочатку прочитати, а вже потімнести несенітниці? І звідки ви взяли в мене ваші придурковаті "логічні" домисли? Бо кретин?
Понаприїхало до нас москалів свого часу. Змоскалили значну частину населення міст. І це ми досі і спостерігаємо. Бо процес тільки частково призупинили, але не зупинили зовсім, і тим паче, не звернули назад, як це має бути в нормальній країні.
А російська в Україні дійсно нікому насправді не потрібна. Українська потрібна нам як рідна, як державна мова. А російську нехай росіяни самі витягують. А не намагаються за рахунок інших націй та держав підняти кількість російськомовних. Звідки ж взявся весь цей "скульож" про російську мову. Все дуже просто. Вона втратила своє світове і навіть європейське значення. А імперські амбіції зі штанів випирають.;)
 
Ви читати вмієте? Чи тупий валянок? Я ж запитав, як бути з тими, в кого бабусі/дідусі україномовні, а вже нащадки змоскалилися. Важко спочатку прочитати, а вже потімнести несенітниці? І звідки ви взяли в мене ваші придурковаті "логічні" домисли? Бо кретин?
Понаприїхало до нас москалів свого часу. Змоскалили значну частину населення міст. І це ми досі і спостерігаємо. Бо процес тільки частково призупинили, але не зупинили зовсім, і тим паче, не звернули назад, як це має бути в нормальній країні.
А російська в Україні дійсно нікому насправді не потрібна. Українська потрібна нам як рідна, як державна мова. А російську нехай росіяни самі витягують. А не намагаються за рахунок інших націй та держав підняти кількість російськомовних. Звідки ж взявся весь цей "скульож" про російську мову. Все дуже просто. Вона втратила своє світове і навіть європейське значення. А імперські амбіції зі штанів випирають.;)

Судя по прочитанному,Вам или завидно , или не дает покоя такого распространенния как русский язык?
Зачем Вы тогда вытягиваете Украинский язык? Если он такой хороший, то по прошествию короткого времени , язык сам разпространиться на своей территории. Хотя за 20 лет такого не произошло. Почему?
 
та на майданах щас все за деньги стоят ....ходють тудой как на работу.
Платите мне бабло я буду на мове варланить. Рынок!

Українська потрібна нам як рідна, як державна мова.
Если честно то нах не нужна. Иди лучше экономику независимой Украины укрепляй.
 
Ви читати вмієте? Чи тупий валянок? Я ж запитав, як бути з тими, в кого бабусі/дідусі україномовні, а вже нащадки змоскалилися. Важко спочатку прочитати, а вже потімнести несенітниці? І звідки ви взяли в мене ваші придурковаті "логічні" домисли? Бо кретин?
Понаприїхало до нас москалів свого часу. Змоскалили значну частину населення міст. І це ми досі і спостерігаємо. Бо процес тільки частково призупинили, але не зупинили зовсім, і тим паче, не звернули назад, як це має бути в нормальній країні.
А російська в Україні дійсно нікому насправді не потрібна. Українська потрібна нам як рідна, як державна мова. А російську нехай росіяни самі витягують. А не намагаються за рахунок інших націй та держав підняти кількість російськомовних. Звідки ж взявся весь цей "скульож" про російську мову. Все дуже просто. Вона втратила своє світове і навіть європейське значення. А імперські амбіції зі штанів випирають.;)


А вы знаете на каком языке общаются дети, наших "избранников" , министров , губернаторов , мэров - они общаются на английском , потому как учатся , за рубежом. А вы воюете с ветряными мельницами. Любой программист знает английский , в любой точке земного шара.
 
Назад
Зверху Знизу