Дослідження на тему: Дискримінація жінок за ознакою статі у сфері роботи.

А что такое "логаритм"? :rolleyes:
Хотя меня в новом украинском языке больше всего впечатляет "пательня")))

та не
ну пательня - это старое слово.

а логаритм - это новый "правильный" вариант написания "логарифма"
 
Дослидження на тему сранои лагарифмичнои мови у сучасний обробци пидлоговим стовбунцем
 
Какое открытие: пательня - это сковородка.:eek:
Туда же и стовбун... Капец.
 
Дифференциация по гендерному аспекту в трудовой сфере всегда была, есть и будет. К сожалению, это факт. Работодатель не заинтересован брать на работу сотрудников-женщин, к-рые через несколько месяцев могут уйти в декрет... Так что не повезло нам, дамы! =)))
 
Мені здається, багато чого залежить від самої жінки, від того, як вона себе поставить, наскільки вона професійна. І від її менталитету. Я дискримінації не відчуваю :)
 
Мені здається, багато чого залежить від самої жінки, від того, як вона себе поставить, наскільки вона професійна. І від її менталитету. Я дискримінації не відчуваю :)

то,напевно, ваш менталітет у рази зо два більше, ніж у БрУнетки
 
И это далеко не голословность. В 95% случаев приговор суда будет в пользу меньшинств. Совсем нелепые случаи - когда афро-американцы на смерть забивали людей и были полностью оправданы приговором суда, так как доказывали факт дискриминации по цвету кожи. И таких случаев не мало.

Бред. Голословный.

Суд присяжных может оправдать/засудить независимо от цвета. Результат больше зависит от работы адвокатов.
 
звісно, дискримінація у певних сферах наявна,
але її можна пояснити:
справа в тому, що законодавець передбачив доволі таки значні переваги для працівників-жінок, що мають дітей, та вагітних жінок.
оскільки роботодавець зобов'язаний надавати безліч пільг жінці, що має дітей, а також зберігати робоче місце за вагітною жінкою та протягом її відпустки по догляду за дитиною - звісно це для нього збитки.

ось Вам і відповідь щодо дискримінації - роботодавець зазвичай хоче застерегти власні інтереси...тому і може віддати перевагу чоловікові під час прийому на роботу (чоловік не завагітніє, не піде у відпустку по догляду за дитиною, і так інше, що з цим пов'язано).

у той же час, не можна говорити про абсолютну дискримінацію жінок, оскільки є певні сфери та посади, що потребують виключно жінку у якості працівника.

резюмую:
не драматизуйте, Пломениста:)
якщо людина має високий рівень професіоналізму - то це не залежить від статі...вона просто цінний працівник,
і про дискримінацію за статевою ознакою розповідати - їй просто на думку не спаде.
Вы ещё забыли, что женщин раньше на пенсию "выгоняют".;) А в некоторых конторах бывает премию дают к 8 марта только женщинам. И с работы отпускают в предпраздничные дни раньше, чем мужчин. Всё это делается, чтобы дать женщинам почувствовать, что они - не мужчины и о равенстве пусть не мечтают.

Что касается работников высокой квалификации, то и там надо "уметь себя продать". При наборе на одну и ту же должность женщине предлагают меньше.
 
Ой не знаю, что Вам и сказать...
Я на маникюр еле записалась, а про парикмахера я вообще молчу, к косметологу ещё прорваться надо перед Новым годом-то. А вы тут говорите о дискриминации какой-то. Мне бы ваши проблемы..
100%
хотел подстричься, так запись аш за новый год.
и тока женьщины. так кто кого дискреминирует
 
Иногда это доходит до безумия - это равноправие ..ухх
Новогоднее :
Дослідження: олені Санта Клауса все ж таки самки
Вчені засумнівались в гендерній приналежності дев'яти північних оленів, за допомогою яких переміщається Санта-Клаус.
Їхня стать стала предметом роздумів експертів двох американських університетів. Сторонниця "жіночої" теорії ветеринар Елліс Блю-Маклендон з Texas A&m University опирається на той факт, що у самців на відміну від самок до Різдва зникають роги (незмінного атрибут упряжки Санта-Клауса).
Додатковим аргументом на користь її точки зору служать носи оленів, які світяться: "Думаю, все сходиться, тому що жінкам подобаються прибамбаси, - каже Еллі. - Ми любимо блискучі штучки". Блю-Маклендон не бентежить навіть той факт, що одного з оленів звуть Рудольф:
"Ну і що. У мене є знайомі жінки на ім'я Чарлі".

Техаському досліднику резонно заперечує фахівець з оленів із University of Alaska Fairbanks Грегорі Фінстед:
"Хто ж запрягає вагітних самок в упряжку?". Фінстед дотримується думки, що маленькі помічники Санти – це кастровані самці, в яких роги зникають аж в лютому-березні.
Посилання видалено
:-)
 
Назад
Зверху Знизу