Поездка в Россию

Статус: Offline
Реєстрація: 19.01.2008
Повідом.: 258
Поездка в Россию

Здраствуйте! Подскажите смогу ли я выехать в Россию, если машина на мне по генералке? И сколько мне обойдётся страховка на миниальный срок пребывания?:пиво:
 
по генералке официально не выедеш.
гринкарта около 200 грн (точно не помню) на 14 дней (минималка)
 
Шо с генералкой нельзя за кордон?
 
по генералке официально не выедеш
По идее ж упростили с февраля сего года (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
):
50. До поїздки за кордон допускаються транспортні засоби, на які видані реєстраційні документи відповідно до Конвенції про дорожній рух ( 995_041 ) та номерні знаки, серіям яких присвоєні літери латинського алфавіту.

51. У разі відсутності права власності на транспортні засоби оформлення документів для поїздок за кордон здійснюється на підставі заяви власника транспортного засобу або документів, що підтверджують право користування і (або) розпорядження транспортними засобами. Особам, що здійснюють поїздку за кордон, на період поїздки за їх бажанням видаються свідоцтва про реєстрацію на їх ім'я. Свідоцтво про реєстрацію, видане на ім'я власника транспортного засобу, і документи, які підтверджують право користування і (або) розпорядження транспортними засобами, зберігаються у відповідних підрозділах Державтоінспекції. { Абзац перший пункту 51 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 87 ( 87-2012-п ) від 13.02.2012 }

Видане на період поїздки за кордон свідоцтво про реєстрацію підлягає поверненню відповідному підрозділу Державтоінспекції не пізніше ніж протягом 10 днів після повернення з-за кордону.

52. Транспортні засоби, на яких власники виїжджають за кордон, повинні мати розпізнавальний знак України. Власники таких транспортних засобів перед виїздом зобов'язані укласти договір обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів.
Или кроме этого еще чет навернули?
 
доверка ж не есть право собственности, не?
Доверка является документом, "що підтверджує право користування і (або) розпорядження транспортним засобом" и подходит под пункт 51.

ВРТ теперь можно оформлять по желанию.
А до изменений был обяз:
"Особам, що здійснюють поїздку за кордон, на період поїздки видаються свідоцтва про реєстрацію на їх ім'я" (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
).

Но лицо да, понаглее нужно делать. Закон поменяли, а мозги погранцам - не всем. И зарабатывать им тож нуна. :)
 
Назад
Зверху Знизу