Подскажите по велокассете (фото)

ogo

Статус: Offline
Реєстрація: 03.12.2007
Повідом.: 3091
Подскажите по велокассете (фото)

Столкнулся с проблемой прокручивания одной звезды.Подскажите разбирается ли эта кассета и как?

331c8601bc1d.jpg

175c0919db82.jpg
 
Это же трещотка, кажись, а не кассета?
Если так, то она не разбирается.
 
Що таке "прокручування однієї зірки"?
1 - зірка відносно всіх інших прокручується? Зірвані шліци зірки чи барабану, на якому сидить зірка. Зірку можна замінити, але я хз де взяти нову. Барабан відповідно замінити не можна бо його ти точно не знайдеш.
2 - проскакує ланцюг на одній зірці? Це знос. Знову ж таки можна замінити зірку, якщо знайдеш таку само.
Хоча я б не сказав по стану зірок, що справа в них. Напевно ланцюг розтягнутий та проскакує на менш зношеній зірці при великих навантаженнях.

Если так, то она не разбирается.
Все чудово розбирається. Але запчастин хуйма.
 
ваще выкинуть эту фигню, ибо судя по надписям редкая китайщина
 
В середине нулевых, когда я ездил на Ашане, я менял подобную трещотку на шимановскую. На Барике покупал. Интересно, Шимано продолжает их выпускать?
 
Интересно, Шимано продолжает их выпускать?
Не знаю, продолжает ли их выпускать Шимано, но вот "Велостиль" таки
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
! :)
 
Що таке "прокручування однієї зірки"?
1 - зірка відносно всіх інших прокручується? Зірвані шліци зірки чи барабану, на якому сидить зірка. Зірку можна замінити, але я хз де взяти нову. Барабан відповідно замінити не можна бо його ти точно не знайдеш.
2 - проскакує ланцюг на одній зірці? Це знос. Знову ж таки можна замінити зірку, якщо знайдеш таку само.
Хоча я б не сказав по стану зірок, що справа в них. Напевно ланцюг розтягнутий та проскакує на менш зношеній зірці при великих навантаженнях.


Все чудово розбирається. Але запчастин хуйма.
Прокручивается звезда
 
Не знаю, продолжает ли их выпускать Шимано, но вот "Велостиль" таки
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
! :)

и велопланета и пилигрим и на барике есть
 
Тогда искать донора с такой же трещоткой, потрошить обе, и собирать из двух одну. Или покупать новую (дорого). :(

то в велостиле цены космом..

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Это к tifo - я не разбирал.
На фото вижу только одну гайку, которую можно открутить - вон ту, с надписями; понадобится спецключ с двумя торчащими шпыньками.
 
Розбирається.

Гайка з двома шпиньками зтягує та фіксує дві половини трещотки.

Зірки стандартно вдіваються на шліци барабану. Остання зірка накручується фіксуючи всі інші.
На касеті це робить центр лок бовт.

Прокручивается звезда

Ну тоді шліци злизались. Зірка, що використовувалась найактивніше напевно.
Шукати зірку, міняти.

Взагалі на цих трещотках найчастіше собачки йдуть по жопі, коли зірки в ідеальному стані ще. Тож можеш донога порушкати.
 
Останнє редагування:
Cпасибо за ответы
 
Назад
Зверху Знизу