Кидалово

dzuba1987

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 24.09.2010
Повідом.: 5
Кидалово

Добрий день форумчани....
Довго не буду розписувати, проблема ось в чому--КУпував недавно на форумі у людини під ніком Игорь34 автомагнітолу Alpine 9882, перевів гроші на карточку...і як вийшло в нього зразу відключився телефон і він більше тут незявляється..В міліції допомогати не собираються...

Ця людина засвітилася також на іншому форумі-- ваз 2108 під ніком ozracing
там він продавав тоже автомагнітолу...але під іншим ніком(якщо потрібно буду знайду).
Представлявся Ігорем..казав що із Словянська..
Інфа яка в мене є на нього....
моб. тел. 0972237050

Порохненко Игорь Викторович
Карточки Приватбанка
6762 4627 3070 2039
6762 4627 3070 2047


Місяць пошуків нічого не дав, адміністрація цього сайту культурно послала...Допоможіть будь ласка...:confused:

Саша
м.Вінниця
0933748172
 
Останнє редагування:
dzuba1987, я, звичайно, співчуваю...але купувати щось у людини, яка написала на форумі одне повідомлення, я б не став. Але то я. Зачіпки у вас, звичайно, якісь є (наприклад картка Привата), але без міліція нічого не вийде. У банку Вам просто так адресу власника картки не видадуть, хіба що через знайомих... Та й то, їхати з Вінниці за кількома сотнями - дорожче вийде... Шивдше за все, доведеться забути та бути уважніши наступного разу. на жаль, поганих людей багато.
 
"я, звичайно, співчуваю...але купувати щось у людини, яка написала на форумі одне повідомлення, я б не став. Але то я""
Як зрозуміти цю фразу???

Сума там 1300грн...В банку був так вони взагалі кажуть що це карточка не Приват банку...
 
Певно, Lancer_mitsu має негативний досвiд. Це не привiд ображатися.

В мене є товариш з Словянська, я йому зателефоную, можливо, вiн якимось випадком чув про цього Iгоря. Але малоймовiрно.

Нажаль, менi здається, про грошi треба забути :( . Вiрити на слово незнайомiй людинi -- дуже ризиковано в наш час.
 
Останнє редагування:
Есть номера крат приватбанка, в чём проблема? У банка есть все его паспортные данные. АДреса, прописка, место работы. Вам этого мало? Общайтесь с милицией и службой безопасности банка.

ЗЫ. Бесит суржик.
 
По поводу суржика: Макс, тут уж как кто умеет...
А по поводу банка: а точно ли банк может такие данные выдать? Ведь не исключено, что схему с "я купил магнитолу" можно придумать только для того, чтобы выведать эти данные. Думаю, не дадут инфу :( .
 
Так проблема в тому що мусора так просто не будуть братися за таку справу.....які докази, обвинувачення?? Я був в службі безпеки банка так вони вообще включили "задню" тіпа це не їх рахунок і т.д.Можливо серед форумчан є хтось який може пробити цей номер рахунок...
 
Так проблема в тому що мусора так просто не будуть братися за таку справу.....які докази, обвинувачення?? Я був в службі безпеки банка так вони вообще включили "задню" тіпа це не їх рахунок і т.д.Можливо серед форумчан є хтось який може пробити цей номер рахунок...

от 60грн статья мошенничество. читайте ту ссылку что я вам дал до конца. Без милиции вам "пробитие рахунка" не даст ничего кроме неприятностей. Так же как и его адрес.
 
Что значит отказались? Пишите заявление. Отказываются принимать- требуйте отказ в письменном виде и с ним в прокуратуру. Как дети малые ейбогу. Вы живёте в стране где всем на всех похуй. Тут не кушают радугу и не какают бабочками. Если чегото хотите- умейте боротся за свои права.
 
Renegade ---дав оптимізму....!!а у нас в Україні є якийсь відділ по боротбі з компютерним шахрайством??
 
где вы тут увидели "компютерне шахрайство"?
 
Ну а як це правильно назвати??В мусарку треба ще раз іти...от з якою предявою??
 
Думаю, просто "шахрайство", а внутри уже указывать "з використанням засобiв передачi iнформац." или подобное.
 
Назад
Зверху Знизу