Разделение, по видимому добились

Статус: Offline
Реєстрація: 30.03.2006
Повідом.: 4067
Разделение, по видимому добились

Смотрю я на темы и офигиваю, народ создает темы под себя и там общается со своими сторонниками, так сказать сам с собой, ну нафига сколько тем про голодомор, ан нет:
там Дио энд компани,
в другой Ферокс и сочувствующие...
и т.д. во всех аспектах...
З.Ы. ну что рады?
 
Дык ведь, у кого что болит. Вот и вы создали темку...
 
Смотрю я на темы и офигиваю, народ создает темы под себя и там общается со своими сторонниками, так сказать сам с собой, ну нафига сколько тем про голодомор, ан нет:
там Дио энд компани,
в другой Ферокс и сочувствующие...
и т.д. во всех аспектах...
З.Ы. ну что рады?

Хе ну а ты как думаешь?
В тему твою- то никто не постит
:D:D:D
 
Хе ну а ты как думаешь?
В тему твою- то никто не постит
:D:D:D
не тут тема хвилосовская, друг с другом они грызутся, сначала свои мнения(ИМХО, это ж отлично) они высказывали, потом говорили об этом,чей-то позитивное находили, теперь лишь грызутся и тупо на своем стоят, отдельные темы, потом отдельные квартиры?
 
конечно есть и такие темы, но много также и с участниками с разных флангов.
кстати, не обязательно, что люди согласные в одном вопросе будут согласны друг с другом и в другом.
 
От знову таки хочу висловитися щодо Голодомору. Вважаю, ця тема - це тема не політичної коньюктури, а це питання добра і зла.

Я не вважаю, що будь-яке питання треба обговорювати лише тоді, коли це у всіх на вустах. Є такі речі, які не дають спокою николи.

Ось що мені подумалося. Кожен з нас інколи робить помилки. Наприклад, когось десь образив, якось погано вчинив, не сказав правду, випадково штовхнув бабусю. Бувають і важчі вчинки - їхав на машині, та
збив собаку. Або, не бай бог, людину. Як після цього жити? Совість замучає, загризе.
Якщо постраждала хоча б ОДНА ЛЮДИНА!

А як мали почуватися ті, хто вбивав мільйони людей? Дітей, жінок, чоловіків, стариків. МІЛЬЙОНИ.
Ці істоти нищили людей як комах. Вони поставили себя поза всім живим на Землі. Як вони себе почували, роблячи таке? Як вони могли далі жити? ЯК???
Взагалі, чи були вони людьми, ці звірі, чи таки дійсно на світі є якась страшна сила зла, яка приходить лише у вигляді людей, а насправді то сам диявол?

Як можна було прийти забрати в людей їжу, а потім заборонити тікати від смерті? Тобто точно знаючи, що люди загинуть. Спокійно усвідомлювати, що люди гинуть без їжі, без жодної надії на порятунок. Потім за це отримувати винагороди, премії, і мабуть, що найстрашніше, моральне задоволення, задоволення від добре зробленої справи.

Так хто ж вони були, люди чи мутанти?

Питання риторичне, але просто хотілося б почути думку форумівців.
 
какого хера еще и тут? мало тем?
 
От знову таки хочу висловитися щодо Голодомору. Вважаю, ця тема - це тема не політичної коньюктури, а це питання добра і зла.

Я не вважаю, що будь-яке питання треба обговорювати лише тоді, коли це у всіх на вустах. Є такі речі, які не дають спокою николи.

Ось що мені подумалося. Кожен з нас інколи робить помилки. Наприклад, когось десь образив, якось погано вчинив, не сказав правду, випадково штовхнув бабусю. Бувають і важчі вчинки - їхав на машині, та
збив собаку. Або, не бай бог, людину. Як після цього жити? Совість замучає, загризе.
Якщо постраждала хоча б ОДНА ЛЮДИНА!

А як мали почуватися ті, хто вбивав мільйони людей? Дітей, жінок, чоловіків, стариків. МІЛЬЙОНИ.
Ці істоти нищили людей як комах. Вони поставили себя поза всім живим на Землі. Як вони себе почували, роблячи таке? Як вони могли далі жити? ЯК???
Взагалі, чи були вони людьми, ці звірі, чи таки дійсно на світі є якась страшна сила зла, яка приходить лише у вигляді людей, а насправді то сам диявол?

Як можна було прийти забрати в людей їжу, а потім заборонити тікати від смерті? Тобто точно знаючи, що люди загинуть. Спокійно усвідомлювати, що люди гинуть без їжі, без жодної надії на порятунок. Потім за це отримувати винагороди, премії, і мабуть, що найстрашніше, моральне задоволення, задоволення від добре зробленої справи.

Так хто ж вони були, люди чи мутанти?

Питання риторичне, але просто хотілося б почути думку форумівців.

не СЮДА!!!!
 
Добре, я заведу нову гілку, якщо вас так дратує це питання.

Взагалі, нервова реакція на голодомор деяки людей - це ненормально.
 
от нейродэбыл......

З.Ы. видмо некоторые рады
 
та при чем тут, этим голодомором, вы реально разделяете людей

Та до чого тут "разделяете"? Загинули мільйони, МІЛЬЙОНИ ЛЮДЕЙ! У вас взагалі щось у голові є? Чи бувало у вашому житті, що ви когось образили, а потім вас мучають докори сумління? Бувало? А якщо ви вб'єте людину, що ви будете відчувати? Мабуть то страшні відчуття.

А ті потвори знищили мільйони!!! Якщо це питання розділяє людей, то лише на дві групи - люди і не люди, сатаністи. Тоді таке розділення вкрай необхідне!
 
Та до чого тут "разделяете"? Загинули мільйони, МІЛЬЙОНИ ЛЮДЕЙ! У вас взагалі щось у голові є? Чи бувало у вашому житті, що ви когось образили, а потім вас мучають докори сумління? Бувало? А якщо ви вб'єте людину, що ви будете відчувати? Мабуть то страшні відчуття.

А ті потвори знищили мільйони!!! Якщо це питання розділяє людей, то лише на дві групи - люди і не люди, сатаністи. Тоді таке розділення вкрай необхідне!

я не спорю трагедия, но хватит истерик!!!
с 91 по 2007 умерло не меньше!
А в МЕЗАЗОЙ УМЕРЛИ МИЛЛИОНЫ динозавров, а человечество могло быть стерто с лица земли!!!!
 
не тут тема хвилосовская, друг с другом они грызутся, сначала свои мнения(ИМХО, это ж отлично) они высказывали, потом говорили об этом,чей-то позитивное находили, теперь лишь грызутся и тупо на своем стоят, отдельные темы, потом отдельные квартиры?

Чего это вдруг? Вы хотите сказать что темы тут - одобрямс по интересам? Не согласен! Я в каждой теме с евреями, экономику Великой Германии подымающими, грызусь :):) Так что клуба по интересам нет - есть битва беспощадная :)
 
Чего это вдруг? Вы хотите сказать что темы тут - одобрямс по интересам? Не согласен! Я в каждой теме с евреями, экономику Великой Германии подымающими, грызусь :):) Так что клуба по интересам нет - есть битва беспощадная :)
шовинист!!!
:D
народ разделен, и чем дальше тем хуже!!!
 
Та до чого тут "разделяете"? Загинули мільйони, МІЛЬЙОНИ ЛЮДЕЙ! У вас взагалі щось у голові є? Чи бувало у вашому житті, що ви когось образили, а потім вас мучають докори сумління? Бувало? А якщо ви вб'єте людину, що ви будете відчувати? Мабуть то страшні відчуття.

А ті потвори знищили мільйони!!! Якщо це питання розділяє людей, то лише на дві групи - люди і не люди, сатаністи. Тоді таке розділення вкрай необхідне!

Вы вчора ставили свічку по загиблих у Першу Світову? А сьогодні по загиблих у Громадянську у 18-му? А завтра по загиблих у 1941-му? Якщо ні - ві нелюдь та сатаніст!!!!! Загинули мільйони!!!! ВИ САТАНІСТ!!! АААА!!!!!!!!

Если серьезно - то вы истарик. Миллионы гибли и раньше и позже. Именно этот, безусловно трагический, эпизод акцентируется только потому, чтобы, как вы выразились "...ті потвори..." были найдены в интересах текущей политической коньюнктуры. И очень многие находят - евреев. Тут на форуме таких не один. Это фашисты. Последователи Гитлера. Именно они настоящие нелюди, пляшут на костях, инициируют "законы", только ради обвинения в этом евреев и русских.
 
я не спорю трагедия, но хватит истерик!!!
с 91 по 2007 умерло не меньше!
А в МЕЗАЗОЙ УМЕРЛИ МИЛЛИОНЫ динозавров, а человечество могло быть стерто с лица земли!!!!

Це не істерики, це вимога часу, вимога людської душі - нарешті, нарешті сказати усю правду про злочині більшовизму! Ви тільки подивіться, що коїться - у нашому суспільстві досі є такі, хто виправдовує ці страхітливі злочини. Люди, тобто істоти, ззовні схожі на людей, ходять серед нас, живуть, про щось мабуть мріють... і виправдовують мільйонні жертви. Вам приємно жити серед перевертнів? А потім ми запитуємо - ну чому ж у нас так багато жорстоких злочинів. А як їм не бути, якщо серед нас є ТАКІ?

Якщо у суспільстві є хоч наймеший прошарок таких вовків, які готові жерти живцем людей, то таке суспільство буде культивувати жорстокість. Ми дивуємося, що в Америци підліток купив пістолета та вбив 5-10-20 людей. Але ми чомусь не дивуємося, що тут, серед нас, у нашій країні, у нашому рідному місті, є такі, хто з радістю сприймає те, що їх предки вбивали людей мільйонами. Та чи можна порівняти підлітка з пістолетом з кимось з таких ідеологів смерті?
 
какой украинский язык красивый... жаль что хуйню пишешь.
 
Muad'Dib сказав(ла):
народ разделен, и чем дальше тем хуже!!!
Украина разделена исторически..и так было всегда.."сказочный" президент даже праздник по этому поводу сфарганил:)
 
А у меня бабушка говорит, что все темы на тему "голодомор- как геноцид украинского народа" (кстати, как определяли в СССР кто украинский народ, кому еду давать, а кому как выбирали). Она вообще говорит что это бредни прыщавого про то что украину специально голодом морили. В то время голод и на Поволжье тоже и ещё где-то(вот где ещё не помню).
 
Назад
Зверху Знизу