Эти выборы – это не выбор меньшего зла. Это выбор между п*здецом и неизвестностью

Статус: Offline
Реєстрація: 06.01.2010
Повідом.: 169
Эти выборы – это не выбор меньшего зла. Это выбор между п*здецом и неизвестностью

Я говорил не раз и буду повторять снова и снова:

Эти выборы – это не выбор меньшего зла. Это выбор между п*здецом и неизвестностью.

Поэтому, даже если окажется, что Тягнибок по ночам пьет кровь русскоязычных младенцев, Турчинов спит в гробу, Яценюк втыкает иголки в куклу Тимошенко, а Кличко плачет, слушая шансон, я все равно скажу: нужно голосовать за проходные оппозиционные партии, какими бы они ни были.

Нет ни одной партии, которая приведет нас в рай. Зато есть партия, которая уже ведет нас в ад. Пожалуйста, не нужно ей помогать.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Полностью согласен с автором.
 
смерть регионалам! пока что политическая...
 
Ага. Изветсный пиздец и неизвестный пиздец. По-моему всех людей ебнули по башке чем-то тяжелым. Когда же до вас убогих дойдет, что лично вам не нужны ни те, ни другие "рукоблудители"? Ни ПР, ни оппозиция. Неужели вы без них себе на хлеб не заработаете, не сможете дышать и трахаться, ну просто пиздец какой-то, нет слов.
 
ЮлькИ суетятся...Голосуйте за кого угодно, только, чтобы там даже не пахло юлькАми.
 
ЮлькИ суетятся...Голосуйте за кого угодно, только, чтобы там даже не пахло юлькАми.

Если ты хочешь обгадить Юльку, то выбери именно ее. Неужели вы не поняли формулу украинской политики? :D
 
Да пошла она нахер! Ужас какой советуете...

А я вот, в прошлый раз голосовал за Юльку, хотел, правда, за Юща, но у него шансов не было. В этот раз я буду голосовать за оранжевых, но еще не выбрал за кого, буду глядеть рейтинги.
 
Да, кое-кто без ЦУ триждынесудимого и посрать не сможет.
 
Та всі вже давно зрозуміли що Юлії Тимошенко владу опозиція не дасть. Використовують її лише як символ.
Хто не розуміє з поршого разу - ПР це дійсно гарантований шлях у нікуди. Україна потрапляє в міжнародну ізоляцію, зіпсовані стосунки як із ЄС так і із РФ. Хіба що КНР залишається але політ зв'язків жодних немає. Можете навіть не голосувати за об'єднану опозицію - кандидатів і інших партій багато (хоч за Партію Зелених). Годі вже з нас цієї фігні! Обираючи що пити - Пепсі чи Колу - я обираю воду.
 
полностью согласен с предыдущим оратором.
надоело выбирать из 2-х зол.
и последние выборы по этой причине мною были проигнорированы.

хочется стабильности, отсутствия всяких политшоу типа аляШустер.
а то в последнее время наша политсистема напоминает Дом 2
что-то стоят, все за этим наблюдают, а лучше от этого не становиться.
 
полностью согласен с предыдущим оратором.
надоело выбирать из 2-х зол.
и последние выборы по этой причине мною были проигнорированы.
а ты буддист, как я посмотрю. Если я игнорирую опасность - значит ее нет. Страусы, которые засунули голову в песок, тоже исповедуют этот принцип.
 
а ты буддист, как я посмотрю. Если я игнорирую опасность - значит ее нет. Страусы, которые засунули голову в песок, тоже исповедуют этот принцип.
Знаєте чому саме БЮТ та ПР такі "популярні", хоча не відповідають базовим вимогам свого електорату? Це просто - реклама. Перед виборами люди бачать їх на кожному кроці, це психологічно здається "відомим", а інші автоматично -"невідомим". Якщо почати цей фактор реклами ігнорувати це значно змінить політичну ситуацію. Це не означає що вони автоматично втратять своїх виборців, але з'являться нові гравці. Згадайте як все змінилося за останні 20 років у політикумі. Та що там 20 років - за 10 років "Наша Україна" майже зникла, а БЮТ та Тимошенко з карликових позицій 2004 як піднялися. Тому громадянський обов'язок кожного - з зареєстрованих на вибори партій знайти тих чий статут максимально збігається із власним світоглядом і здоровим глуздом і за них голосувати. Кожен з нас формує суспільний стереотип "голосуй як каже реклама, а не розум", треба і себе, і друзів/знайомих переконати не лінуватися, вивчити інших кандидатів, головне обов'язково прийти і проголосувати за зміни. Тому що та що є політ ситуація безперспективна, а бездіяльність матиме дуже неприємні наслідки. Невже сумління комусь дасть нормально жити якщо результати виборів продовжать це болото? Якщо навіть альтернативний голос нічого не вирішіть - хіба честь та чисте сумління, усвідомлення того що те що повинен був зробити то й зробив - хіба це не варте таких простих дій як вивчення програм та статутів кандидатів і голос за тих хто сподобався? Я не кажу про надію - може наші обранці не поведуть себе так як треба. Але ж ми і зараз розчаровані у владі, невже один-два дня (один на те щоб зробити зважений вибір, другий щоб проголосувати) так важко виділити на якісь зміни? Думаю сумлінний вибір того вартий. Наша мета - щоб усі голосували по совісті, тоді і буде діло.
 
Эти выборы – это не выбор меньшего зла. Это выбор между п*здецом и неизвестностью

Это выбор между п*здецом и полным п*здецом.:D

Тому громадянський обов'язок кожного - з зареєстрованих на вибори партій ...

Я смотрю ты трамбуешь по хлеще комуняк.:D
 
Назад
Зверху Знизу