В Партии регионов завелся 59-летний "котик"

Статус: Offline
Реєстрація: 27.08.2011
Повідом.: 229
В Партии регионов завелся 59-летний "котик"

Традиційним заняттям народних обранців під час парламентських тижнів все ще залишається вирішення особистих проблем.

Цього разу пікантним заняттям був зайнятий 59-річний депутат Партії регіонів Олексій Кунченко. В розпал історичного голосування Кримінально-процесуального кодексу Кунченко проявляв турботу до своєї пасії у смс-переписці.

"Что делает котенок ? Выспалась с Лизкой? Я на занятиях. Нудное и скучное это…" - жалівся народний обранець, якому в грудні виповниться 60 років.
Що цікаво, телефон адресата, якому писав регіонал, не був занесений у його телефонну книжку і був позначений лише номером мобільного телефону. Імовірно, з міркувань безпеки.

"Привет, мой хороший! Выспалась с кошкой, но соскучилась за котиком – ужас!! Сегодня тоже до упора планируете???" – стурбовано й з ніжністю цікавилась невідома.

"Да я смоюсь До вечера. Цем", – пообіцяв депутат.
І дійсно – до вечірнього засідання парламенту біло-блакитний "котік" Олексій Кунченко не досидів.

Тим часом, протягом трьох днів робота Верховної Ради тривала до глибокої ночі. Не дивно, адже на тижні, що минає, ухвалювали нову редакцію Кримінально-процесуального кодексу.

На сайті Верховної Ради, можна вичитати, що Олексій Кунченко проживає у місті Сєвєродонецьк Луганської області. Він є першим заступником голови Комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.А от на офіційному сайті Партії регіонів стверджується, що Кунченко Олексій Петрович наразі одружений. Його дружину звуть Кунченко Надія Миколаївна, вона лікар. Також у регіонала є донька Юлія Цуканова.

Звісно, за подружжя Кунченків можна лише порадіти, якщо вони досі називають одне одного "котьонком" і "котіком". Але навряд чи б чоловік не заніс ім‘я власної дружини до телефонної книжки мобільника.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

Вкладення

  • eb60e20-ku1.jpg
    eb60e20-ku1.jpg
    33.9 КБ · Перегляди: 412
  • f1458a5-ku2.jpg
    f1458a5-ku2.jpg
    52.9 КБ · Перегляди: 639
  • 05b80ad-ku3.jpg
    05b80ad-ku3.jpg
    58.6 КБ · Перегляди: 914
  • b33240b-ku230.jpg
    b33240b-ku230.jpg
    16.8 КБ · Перегляди: 549
Народний обранець... Тьху.
 
Зато любовница молодая студентка..
 
Котику самому от себя рыгать не хочется?Дед-пердун бля...
 
Дык, "седина в бороду - бес в ребро". Хоть бы не палился на сессиях, РомЭо.
 
59-річний депутат Партії регіонів Олексій Кунченко.
до своєї пасії у смс-переписці.
"Что делает котенок ? Выспалась с Лизкой? Я на занятиях. Нудное и скучное это…" - жалівся народний обранець, якому в грудні виповниться 60 років.
"Привет, мой хороший! Выспалась с кошкой, но соскучилась за котиком – ужас!! Сегодня тоже до упора планируете???" – стурбовано й з ніжністю цікавилась невідома.
Лохторат может гордиться своим избранником. И послать ему смс!
 
то он с лепшиком перепиську вёл ...
 
Вообще по лоховскому спалился с любовницей....:іржач:
 
вся эта ситуация уже доходит до полного абсурда....
...уже перестаю удивлятся
 
В стране где 99,9% населения быдло, это есть нормальное явление.
Не обижаетесь, но я тоже в их числе.
Когда в быдло появится хоть какое то чувство достоинства, бардак может и прекратится, но это будет не скоро, а может и не когда, тысячилетие человечества это доказывают.
А жаль..
 
Девочке лет 15-ть или 14-ть. В ПР девочек постарше по другому называют.
 
порадуемся за здоровую потенцию членов ПР :клас:
 
а хуле там еще на заседаниях делать?
 
Лично мне все равно (что бы не сказать грубее) как его называет и кто . "Котик" он или "бармалейчик" - какая разница, свечку держать над его постелью противно, тем более ни чего интересного или нового (уверенна) не увижу, мне важней, что он делает как депутат ВР?
 
Назад
Зверху Знизу