Фарион, как отражение ненависти.... или ей мужика просто надо?

Члени Свободівської секти - хворі люди. Зазомбовані. Зграйність і дебільність у них яскраво помітні. Окрім верещання на вулицях і моління іконі Тягнибока - ні до чого в житті не здатні.
Це вам пан Кернес таке сказав? Чи сам Чечетов в червоних труселях?
 
Аккордеон - це баян з піаніном! :D

Так звернися до окуліста, коли на світлині не помітив акордеони. Чи до психіатора, а то "Тягнибок головного мозку" у тебе зашкалює.

Та хотя бы показали хоть одного человека из ее партячейки :D

На відео подивися
 
Так звернися до окуліста, коли на світлині не помітив акордеони. Чи до психіатора, а то "Тягнибок головного мозку" у тебе зашкалює.
Ну, ти й клоун! :D

ТНа відео подивися
А там є людина з її партосередку?
 
Сволотівці завжди вигадують щось, аби вибілити свою ганебну партію. Тепер мелять, що це вже і не Харків. Зараз будуть писати, що то і не в Україні було зафільмовано.

Я нічого не буду казати. Ви спочатку доведіть протилежне. :іржач: Назвіть дійових осіб цього роліку, або певну організацію, та де саме цей ролік фільмувався, і зрозуміло ж підопріть все пруфами. В протилежному випадку ви звичайний базікаломен! :D

ПС: Також доведіть, що мова, якою спілкуються дійові особи - це українська мова! :іржач:
 
Останнє редагування:
Сволотівці завжди вигадують щось, аби вибілити свою ганебну партію. Тепер мелять, що це вже і не Харків. Зараз будуть писати, що то і не в Україні було зафільмовано.

Начебто ти вже довів шо це зафільмовано в Україні, нє?
 
Я нычого не буду казати. Ви спочатку доведіть протилежне. :іржач: Назвіть дійових осіб цього роліку, або певну організацію, та де саме цей ролік фільмувався, і зрозуміло ж підопріть все пруфами. В протилежному випадку ви звичайний базікаломен! :D

ПС: Також доведіть, що мова, якою спілкуються дійові особи - це українська мова! :іржач:

До чого тут мова? У місцевому швайківському осередку всі молоді - російськомовні поза партією.

В інтернеті - знайшов едвайси про "типового свободівця":

um4_M1UdRgU.jpg


UyIJwEeyBW0.jpg


thf6aS3aAUs.jpg




NX7k9iAnyuI.jpg
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу