Всім дякую.

Статус: Offline
Реєстрація: 30.07.2007
Повідом.: 5196
Всім дякую.

Сьогодні, виявляється, виповнився рік, як я на форумі. Треба вже дещо підсумувати.
Щоб не говорити багато слів. Я дякую всім, з ким я мав щастя або нещастя спілкуватися. Дякую за те, що завдяки форуму я познайомився з багатьма різними людьми, дізнався багато нового і невідомого для себе. Отримав нових друзів. Навчився дечому ;), отримав новий, невідомий мені раніше досвід. Окремо дякую Діо і Перейрі. Перейра, якщо ти читаєш - не йди з форуму. Чесно кажу і прошу.
ЗІ. Щоб ніхто нічого не подумав - я не прощаюсь, я все одно на форумі. Ще раз щиро дякую. Якщо когось ображав або образив - простіть. Але пообіцяти, що більше не буду - не можу. :)
 
Поздравляю, с тебя :пиво: :-)

блин... а я годовщину пропустил.... :(
 
Ну, по сложившейся уже традиции, присоединяюсь к поздравлениям :)
:пиво:
 
Поздравляю. А я свою годовщину решил не отмечать.
 
Аааааааааааабааааалдеть! :апплодисм:апплодисм:апплодисм

:чувак::пиво:
 
beer.gif

beer2.gif

butilka.gif

drink.gif

drink2.gif

russian.gif
 
Я так понял, Лев по гороскопу?
 
Даааа, Олку.... Один год.... А сколько ты успел натворить...
А Дио-то забанили навсегда... И всё по твоей вине. Не протащи ты эту тётю в модераторы, ничего бы не было. Причём Димокс отменил это решение, и разбанил его, а она его снова забанила. Плюёт на решения администрации... А виноват ты!

Жду извинений за это твоё нецензурное действие - протаскивание Зануды в модераторы...

Дякую також мікеле, Августу, Вінні-Пуху, дімоксу, сіванму Гр_у, Знающему, ВалБу, багатьом іншим, просто не вистачить часу усіх перерахувати. бажаю не плутати віртуальність з реальністю.
ЗІ. А Зануда - хороший модер. Не треба ставитися до неї упереджено. Перекоси бувають у всіх. мікеле - це гра, це не життя.
 
Фото выложили, а точную дату рождения нет. Или снова напроситесь:)?
 
Олку, мне тут ваша детская фота попалась ;)
 

Вкладення

  • львенок.jpg
    львенок.jpg
    9.6 КБ · Перегляди: 60
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу