Незасеянные поля - это везде так?

Почитайте про кукурузу и подсолнечник, после них нужно поля под паром оставлять, в Полтавской области все засеяно кроме земель под паром.
Трішки не так. Наскільки мені агроном поясняв - після соняшника поле бажано засівати бобовими (горохом), бо вони натягують в почву азот, а повторно кукурудзу можна сіяти через 7 років. Поля можуть простоювати банально через небажання фермерів сіяти горох/буряк. Бо може не окупитисяю;)
 
Некогда. Растут те, что способны расти сами. Пионы там, дичающие тюльпаны, флоксы... Заморачиваться на розы и им подобные - та ну...
у мну також така політика )))
хоча дружина доглядає їх потроху, навіть шось купувала...
як на мене - гарні ті, що не завдають клопоту, і довго радують око
хочу ще кущ жасміну (не знаю як українською) посадить
 
у мну також така політика )))
хоча дружина доглядає їх потроху, навіть шось купувала...
як на мене - гарні ті, що не завдають клопоту, і довго радують око
хочу ще кущ жасміну (не знаю як українською) посадить
Якщо є ділянка, або стіна будинку, яку хотілося б затінити, раджу актінідію (це, по суті, дикий ківі). Щодо квітів - воно ніяке, але дає чудову темно-зелену, з досить великим листям (приблизно, як листя сливи за розміром) стіну/дах - залежно від конструкції опори, та ще й врожай плодів - маленьких (як середня слива) ківі, з яких виходить чудове на смак, світло-зелене варення. Рослина потребує небагато уваги.
 
90% отписавшихся ников - злобно и оскорбительно морализаторствовали
Кто на что учился :) Или - не учился - морализаторствовать (п...ть, по-простому) - не поле пахать :)

запад Украины, все засеяно)))
Вот тут даже и не сомневался. Без малейшего сарказма или иронии. Не в чести там лоботрясы. :пиво:
 
Назад
Зверху Знизу