Забезпечення своєчасної вакцинації населення - петиция на сайте представительства президента

usm

Статус: Offline
Реєстрація: 26.04.2009
Повідом.: 6342
Забезпечення своєчасної вакцинації населення - петиция на сайте представительства президента

Вакцин нет, нет вакцин даже платных. Сывороток тоже нет. Прошу подписать эту очень важную петицию на сайте представительства президента



https://petition.president.gov.ua/petition/19784

Шановний Петро Олексійович!
Одним із ключових питань безпеки країни, показником рівня її розвитку є здоров’я нації.

Базовим фактором, що забезпечує загальний рівень здоров’я у розвиненій сучасній державі, є вакцинація (профілактичні щеплення) населення, особливо дітей. Важливими є якість, своєчасність і повнота профілактичних щеплень відповідно до рекомендацій всесвітньої організації охорони здоров’я.

Громадянам України право на профілактичні щеплення гарантуються статтями 27 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", статтями 1, 3, 12 та 13 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" та Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009-2015 роки" та іншими нормативно-правовими актами.
Тими ж документами регламентується цільове загальнодержавне фінансування профілактичних щеплень.

Згідно до Наказу МОЗ України №595 від 16.09.2011 (зі змінами) «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів» встановлено Календар профілактичних щеплень від наступних захворювань:
- гепатиту В;
- туберкульозу;
- дифтерії;
- кашлюку;
- правця;
- гемофільної інфекції;
- поліомієліту;
- кору;
- краснухи;
- паротиту.

На сьогодні в багатьох регіонах України склалася дуже складна, подекуди катастрофічна ситуація із вакцинацією.
Так, незважаючи на те, що згідно з Календарем профілактичних щеплень вакцинація від вказаних захворювань має бути проведена протягом першого року життя, у багатьох регіонах вакцини відсутні вже близько 2 років.
Хочемо нагадати, що в Україні один із найвищих у світі показників рівня захворюваності на туберкульоз і відсутність вакцин БЦЖ загрожує національній безпеці Україні не менше, ніж зовнішній ворог. Це ж саме стосується і інших інфекційних захворювань.

У зв’язку із вищенаведеним, просимо Вас:
1. Розібратись із причинами відсутності вакцин і невиконання діючого законодавства України у сфері охорони здоров’я;
2. Забезпечити повноту і своєчасність виконання щеплень згідно затвердженого Календарю.
3. Взяти під особистий контроль використання державного бюджету України у частині цільового фінансування вакцинації у всіх ланках, що її забезпечують – від міністерства фінансів і міністерства охорони здоров’я до місцевих органів влади, відповідальних за означену проблему.
4. З метою постійної уваги до проблеми здоров’я нації у частині забезпечення її вакцинації, включити означене питання у перелік ключових питань безпеки і оборони країни.
 
вакцин нет, сывороток нет, снега нет, и денег тоже нет...

кстати интересно в этом году так же провалят вакцинацию от сказу
 
Я за стерилизацию, постящих ебанутые проекты. Ибо что ожидать от наследия оных.
 
Столкнулись снова с этим сейчас (правда не впервой). Надо делать Манту, а ее нет. Причем нужно делать всем будущим первоклашкам.
 
Подписался! Ну И ЧтО с презирватива КАК с гуся вода!!!
 
Назад
Зверху Знизу