Биометрический паспорт. 2 месяца.

Статус: Offline
Реєстрація: 22.03.2004
Повідом.: 22054
Биометрический паспорт. 2 месяца.

Сабж. Господа, имейте ввиду. Я заказал в Плазе 08.07.17, паспорта еще нет. Обещают если повезет на конец недели. Так что, если чтото задумали, передумайте.
 
Эта патамушта паспорт Кролега...
может прививки не все? :)
 
Сабж. Господа, имейте ввиду. Я заказал в Плазе 08.07.17, паспорта еще нет. Обещают если повезет на конец недели. Так что, если чтото задумали, передумайте.

подтверждаю. Мамка месяц назад заказала, на сегоднешний день сроки не известны. Зрада.
 
Сабж. Господа, имейте ввиду. Я заказал в Плазе 08.07.17, паспорта еще нет. Обещают если повезет на конец недели. Так что, если чтото задумали, передумайте.

Если на руках есть авиа билеты, проплаченные отели/путевки (настоящие, а не фейковые как на визу)
Можно писать заявление, чтоб ускорили выдачу. Действует, если срок более месяца от подачи.
 
зоологические паспорта делают вдумчиво, не с кондачка
 
зоологические паспорта делают вдумчиво, не с кондачка

туд еще вот така зрадонька:

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.06.2017 № 555



Зареєстровано у Міністерстві
юстиції України
20 липня 2017 р.
за № 880/30748

Про затвердження зразків бланків паспортів на смичковий музичний інструмент і смичок

Відповідно до підпункту 86 пункту 4, пункту 8 Положення про Міністерство культури України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 495, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

зразок бланка паспорта на смичковий музичний інструмент;

зразок бланка паспорта на смичок.

2. Надати право видачі паспортів на смичкові музичні інструменти і смички державним установам, закладам культури, іншим організаціям, визначеним у розділі ІХ Переліку державних установ, закладів культури, інших організацій, яким надається право проведення державної експертизи культурних цінностей, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31 березня 2017 року № 267, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 24 квітня 2017 року за № 529/30397.

3. Установити, що державні установи, заклади культури, інші організації, визначені у пункті 2 цього наказу, самостійно забезпечують виготовлення бланків паспортів на смичковий музичний інструмент і смичок.

4. Державним установам, закладам культури, іншим організаціям, визначеним у пункті 2 цього наказу:

1) протягом 6 місяців після набрання чинності цим наказом виготовити бланки паспортів на смичковий музичний інструмент і смичок на каландрованому папері формату А5 (148 х 210 мм) щільністю 250 г/м-2 відповідно до зразків, затверджених цим наказом, із зазначенням серій, закріплених за ними згідно з додатком 1 до цього наказу, і порядкових номерів, що починаються з 000001, та поінформувати про це Міністерство культури України;

2) протягом двох тижнів після виготовлення бланків паспортів на смичковий музичний інструмент і смичок знищити невикористані бланки паспортів на смичковий музичний інструмент і смичок старих зразків та надати до Міністерства культури України копії актів про їх знищення.

5. Відділу з питань переміщення культурних цінностей (Татіївська І.П.):

1) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

2) довести цей наказ до відома державних установ, закладів культури, інших організацій, визначених у пункті 2 цього наказу.

6. Визнати такими, що втратили чинність, деякі накази Міністерства культури і мистецтв України та Міністерства культури України згідно з переліком, наведеним у додатку 2 до цього наказу.

7. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на державного секретаря Карандєєва Р.В.

Міністр

Є.М. Нищук
 
зоологические паспорта делают вдумчиво, не с кондачка
еще ж и отпечатки лап нужно взять
рс.торговля видно херово идет у кролика вот он и запостил сразу несколько тем вместо рекламы :іржач:
 
Усы, лапы, хвост! Вот мои документы!
 
Я смотрю ТС тут уважают...
 
Подался 15.07.2017 на Ковтуна,36 получил 30.08.2017 там же, для ускорения писал письма на ГМС и полиграфический комбинат.
 
Подался 15.07.2017 на Ковтуна,36 получил 30.08.2017 там же, для ускорения писал письма на ГМС и полиграфический комбинат.

Я никуда не спешу, но лучше предупредить народ, а то поверят в 20 дней и пролетят с путевками, я расчитывал до 1го сенября забрать, по крайней мере обещали, но наебка детектед.
 
Как студенту, одной ночи не хватило.

з.ы. Заказывал год назад, паспорта приходи даже раньше обещанных сроков.
 
Ну да, без штампа о браке интереснее.
 
Сабж. Господа, имейте ввиду. Я заказал в Плазе 08.07.17, паспорта еще нет. Обещают если повезет на конец недели. Так что, если чтото задумали, передумайте.

Заказывал там же, только на месяц раньше. Сделали за 10 дней
 
Я никуда не спешу, но лучше предупредить народ, а то поверят в 20 дней и пролетят с путевками,
Я поверил. Сделали за две недели, причём не было ни одного (!!!) человека. Потратил минут 15 на сдачу доков и минуты две на получение. Без всяких посредников в виде плазы-хуязы (обошлось примерно в 500 гривен). Правда, это было прошлой осенью, ага.

Как студенту, одной ночи не хватило.

з.ы. Заказывал год назад, паспорта приходи даже раньше обещанных сроков.
:клас: Это неправильно. Надо дождаться лета, когда все ломятся, и заплатить раза в четыре больше, при этом подпрыгивая от нетерпения, успеют или нет.
 
пиздец, уже и кролики побежали ... :іржач:
 
Если на руках есть авиа билеты, проплаченные отели/путевки
Лол, нахуя покупать билеты и отели заказывать, если паспорта нет на руках?
И как, интересно, можно оформить путевку без заграна?
А вообще, хомяки такие хомяки, кто реально ездит за границу - тот по биометрии не страдает - либо старый мульт уже есть на пару лет вперед либо получен давно биометрик. А хомяки пусть страдают, которые ломятся на ажиотаж.
 
Назад
Зверху Знизу