Думка Притули про минулий рік

Статус: Offline
Реєстрація: 05.09.2014
Повідом.: 12652
Думка Притули про минулий рік

Сергій Притула на своїй сторінці у ФБ написав:
Дорогі мої українці!
Минає рік. Рік 2015-ий. Не простий, але і не найскладніший!!!
Рік, котрий відкрив нам очі на безліч речей!
Пишу цей пост не тільки як ФБ-блогер, але й як громадянин. У мене на сторінці 140 000 чоловік. Їм цікава моя думка. Так ось вона:
По-перше, справою «Небесної сотні» так ніхто і не займається! І це моя особиста претензія не тільки Генпрокуратурі, але, насамперед, ВО «Свобода»! Одразу після перемоги Революції Гідності ви мали «свого» Генпрокурора! Поки Фаріон розказувала про мову, а Мірошніченко товк морду керівнику НТКУ, ви мали можливість вершити правосуддя! Довершились до того, що я виходив у пікет під Генпрокуратуру, щоб притягти депутата Мірошниченка до відповідальності за побиття на робочому місці керівника НТКУ. Я не підтримував керівника НТКУ. Але засуджував методи усунення його з посади! Перед пікетом я зустрів пана Іллєнка (ВО Свобода) і запитав, якого хєра, маючи більшість у парламенті і «своїх» міністрів треба було не просто прийти і товкти морду пану Пантелеймонову, але й викласти це у ютюб, щоб кацапи могли на весь голос кричати про те, яка ж є насправді демократія в Україні після Революції?!?! У відповідь: «бе-ме, кремлівські агенти і т.д.». Усунення керівника НТКУ з посади вирішувалось одним розчерком пера!!! Фішка в тім, що посада голови НТКУ – не виборна! Це структура, яка живе за наші податки. Можновладці захотіли – звільнили! Захотіли – призначили! Все!
Не відволікайтесь! Потім було знято з Мірошніченка обвинувачення і тиждень тому, на площі Перемоги у Києві, Мірошніченко розсипався мені в компліментах, бо я один з небагатьох україномовних ведучих у цій країні. Я намагався пояснити йому, що він глибоко помиляється і, взагалі, проблеми країни лежать у іншій площині. Але екс-депутату було не до того. Побіг. Може тому, що я не відгукнувся на його ура-патріотизм, а може того, що стояв із хлопцями з 93-ї бригади, які йому попередньо трохи підправили мейк-ап на обличчі… хто зна…
По-друге, в мене є претензія до голови Уряду. Я вчора випадково перетнувся у ресторані з чоловіком, котрий емігрував з України в часи панування Яника і Азарова. Після того, як влада помінялась, чоловік спробував повернутись в Україну. Він не є олігархом, ба більше, середній клас. Мав своє підприємство, 50 чоловік у підпорядкуванні… сказав, що побори тільки зросли і він повернеться до Ізраїлю, де все прозоро, зрозуміло і його син, який відслужив у ізраїльському спецназі 3 роки є авторитетом, коротше… не зацікавили його теперішні реалії… а могла б бути інвестиція!
А ще є питання по виводу бізнесу із «сірого» в «білий» і чому ніхто не хоче цього робити, бо ви в сосенку вдарились із нарахуванням податків на зарплату, бо коли щоб виплатити людині зп 3000грн треба нарахувати 6000, то хто вам буде показувати зп у 20 000?! І нєфіг тут кричати про відсутність патріотизму! Люди готові віддавати 25-30%, але не 100!!!! А ще є питання про мою маму, яка живе у приватному будинку в Збаражі і опалює газом свій будинок і легенько охреніває, чому оплата за газ перевищує її пенсію і т.д. Достобіса претензій до голови Уряду.
По-третє, при усій повазі до Президента, але… Петро Олексійович… Ви штучно нагнітаєте ажіотаж там, де не треба. Особисто мені похєру Ваші «фабрики в Ліпєцку». Я навіть не знаю чи вони є, чи вони працюють і т.д. Але коли стоїть питання, кого призначити керівником ССО і весь волонтерський «фронт» Вам кричить: «Кривоноса»!!!!!!!! То які можуть бути питання?! Може призначите генерала «Толіка-Мопеда», який розказував минулого року, що до 20-го жовтня усі солдати будуть забезпечені теплою зимовою формою, а я возив її і в грудні і в січні?! І я не один! І ми, на відміну від Вашого (бо він і не наш і не солдатський) генерала, не брешемо! Бо нам немає чого цим займатись!
По-четверте… я спілкуюсь із десятками, сотнями хлопців, котрі воюють і повертаються із зони АТО. Клерки нижнього рівня мають розуміти, що «люстрація» почнеться не зверху, а з них. Кожен керівник ЖЕКу, чинуш міськради і т.д., має усвідомити, що з фронту повернулось багато хлопців. Більшість з них злі… бо хтось пройшов Зеленопілля, Карачун, Пєски, Станицю, ДАП і т.д., і досі не має статусу УБД, а якийсь сбушник чи воєнком заїхав на 3 дні у Краматорськ і отримав і УБД, і ділянку, і нагороду і все інше…
Дограєтесь, муфлони! Дограєтесь! Кому ще «муха» не прилітала в хату – дочекаєтесь! І знаєте що? Попри все верховенство закону, громадська думка буде на стороні того, хто цю «муху» активував! Бо ви так виховали суспільство – щоб вас ніхто не шкодував!!!
Я дуже довго стримував себе в питаннях критики «властьимущих», але вже втомився мовчати.
Зі всіма Оппоблоками і Відродженнями все зрозуміло. Комуняків немає. Ніби-то в парламенті всі ті хто треба, але…
Але є бажання на найближчу весну зробити перевибори. А перед тим прийняти кілька законів, які чітко формулюють відповідальність депутатів за:
- Відсутність на сесії!
- Голосування чужою карткою!
- Бійки у ВР!
- Мацання прем’єра за яйця (я відокремлено від бійок цей пункт пишу, раптом АрсПету це приємно, тоді будемо розглядати по іншій статті).
Поряд з цим я б прийняв ще один закон і вважаю, що він кардинально необхідний: людину, котру спіймали на продажі свого «голосу» на виборах – позбавляти права «голосу» пожиттєво! Таким чином ми, селекційно, отримаємо ту когорту людей, яка і має обирати владу, бо дорожить власним голосом!!!
Далі буде…

Источник

P.S.: Если ошибся разделом - прошу перенести
 
Останнє редагування:
"слова, слова..."

все это не более чем громогласная риторика

"а васька слушает, да ест..."
 
Все верно написано. Только как исправить ситуацию никто не знает

все знают

никто не хочет

hqdefault.jpg
 
Притула молодец. Аж зауважал его
 
Всё верно Притула сказал. Хуй поспоришь.
 
щоб виплатити людині зп 3000грн треба нарахувати 6000
Как меня уже задолбали эти пиздаболы!
Чтоб выплатить на руки 3000 грн предприятию в казну надо отчислить примерно 2100 грн! Откуда берутся эти байки? Притула пиздабол!
Кстати, чтоб получить на руки 20000 в казну уйдёт примерно 13100 - в процентном соотношении нагрузка меньше, вот и делайте выводы. Мой вывод такой - выгоднее платить 20000 одному работающему, чем по 7000 троим долбоёбам, но работодатели почему-то так не считают...

сказав, що побори тільки зросли
1,5% военного сбора зажал, нищеброд? Какие ещё поборы появились по сравнению с 2013-м? Шо он несёт?

А ще є питання про мою маму, яка живе у приватному будинку в Збаражі і опалює газом свій будинок і легенько охреніває, чому оплата за газ перевищує її пенсію і т.д.
Ну так пусть мама оформит субсидию, в чём проблема-то? Или мама во дворце живёт? Ну тогда нехуй жаловаться на пенсию.
Дограєтесь, муфлони! Дограєтесь! Кому ще «муха» не прилітала в хату – дочекаєтесь!
Да нихуя не будет. Хлопцы поприходили, помычят-помычат, да и пойдут горе водкой заливать - они на блок-постах к этому уже привыкшие. А если среди тысячи и окажется один буйный, то его быстренько локализуют и ликвидируют, объявив путинским агентом и провокатором, как Лесника.

Немного Шевченко процитирую:

А той, щедрий та розкошний,
Все храми мурує;
Та отечество так любить,
Так за ним бідкує,
Так із його, сердешного,
Кров, як воду, точить!..
А братія мовчить собі,
Витріщивши очі!
Як ягнята; «Нехай,— каже,—
Може, так і треба».
Так і треба! бо немає
Господа на небі!

Короче, Притула такой же марсианин по отношению к простому люду, как и те, против кого он в ФБ попу морщит, но, судя по восторженным отзывам, свои очки популярности он заработал. Причём знает, что пиздеть ему никто не запретит и за подобный пиздёж ему ничего не будет ни при трижды не судимом, ни при шокопрезике.

и этот "умник" поболее сделал чем ты
Пиар он такой пиар
 
Останнє редагування:
Можно сказать одним предложением: Снова народ наебали.
И надежд на лучшее пока нет, так как все что имеет потенциал стать руководителем страны - все такое же точно.

Было бы здорово загнать пидаров всех тех под ответственность. Да банально при регистрации партии или самовыдвижении требовать программу с сроками и цифрами. А по итогу срока - не выполнил - в тюрьму по годику или 5ть за каждое обещание. Но вот проблема - никто не примет этою. Он уже последние лет 10 про неприкосновенность все ноют...но никто не снимает ее.
 
Можно сказать одним предложением: Снова народ наебали.
И надежд на лучшее пока нет, так как все что имеет потенциал стать руководителем страны - все такое же точно.

Было бы здорово загнать пидаров всех тех под ответственность. Да банально при регистрации партии или самовыдвижении требовать программу с сроками и цифрами. А по итогу срока - не выполнил - в тюрьму по годику или 5ть за каждое обещание. Но вот проблема - никто не примет этою. Он уже последние лет 10 про неприкосновенность все ноют...но никто не снимает ее.
хруй-превед,зашел к тебе в профиль и вижу пяток вафель с фан-клуба спортивного и какого то плешивого дрыща с баками и пробором,но в шлепанцах и с покрученными пальцами на ногах и траурной каемкой под ногтями-это ты до продажи вольвяшки или уже после такой окрыленный:confused::D
 
хруй-превед,зашел к тебе в профиль и вижу пяток вафель с фан-клуба спортивного и какого то плешивого дрыща с баками и пробором,но в шлепанцах и с покрученными пальцами на ногах и траурной каемкой под ногтями-это ты до продажи вольвяшки или уже после такой окрыленный:confused::D

Лососни тунца, собака бешеная :D

Ромка наркоман, с НГ :пиво:

_9MVW1BpStY.jpg
 
Лососни тунца, собака бешеная :D
ну хоть пятки помыл от землицы то сырой или с матрехами фоткался с суровым мужским запахом и легким привкусом нашатыря во рту?:D
да,и че за шортики у тебя-чей продакшен и надеюсь кроме креативу,хоть тренд держим и устои кодекса чести автохоббитов...все таки с баками ты такой мимимишный:D:любов::D




о,ниче девка и прикид на 4-ку-главное пусть не оборачивается:D
тебя с новым годом и не обижайся,я знаю,что ты крутой перец,честь,ум,достоинство и совесть раздела-автохобби:пиво:
 
Останнє редагування:
Опять ты...опять дебил.
 
я же тебя нежно и ласково,боюсь голос даже повысить:D,а то пыхнешь стуча копытами в закат или перейдешь на суррогатные антидепрессанты-изрыгая проклятия и причитания в мой адрес:yahoo:
 
Чтоб выплатить на руки 3000 грн предприятию в казну надо отчислить примерно 2100 грн!
"всего"
Ну так пусть мама оформит субсидию
Было бы так просто. Да и часто она "экономит" копейки.
Да нихуя не будет.
Тут согласен. Ибо обеспечивать новых "банду геть" никому не впало.
Снова народ наебали.
Майдан? :D

Да он, видать, ватник! Не видит - рэхвормы ж полным ходом идут, правительство самое европейское, депутаты - тоже :D

100%:D
 
В игноре.
 
Назад
Зверху Знизу